הימים האלה

אני30

New member
הימים האלה

הרי אין יום שאני לא חושב עלייך .יש רק את הימים האלה ממש כמו היום שאת לא תדעי עד כמה את חסרה, עד כמה אני מתגעגע. כמה זמן עבר מאז שהחלטת ?.כמעט חודשיים.. הזמן הזה כל כך מוזר, חודשיים לא שוחחנו התרחקנו כל כך, התרחקת, כשלפעמים נראה לי כאילו עברה שנה אם כי לפעמים אני פשוט מרגיש שעבר רק יום .. הרי לא יכול שהלכת כך.. לא קל לי להתחיל את חיי בלעדייך לפעמים אני לא יודע מאיפה להתחיל, הרי במשך עשור היית חלק בלתי נפרד מחיי .גם אם במשך העשור הזה חיינו יחד קצת יותר משלוש שנים, השלוש האחרונות, עדיין לא הפסקתי לאהוב אותך כל אותם שנים . לא אסלח לך על שקמת והלכת כך ..

ה מוזה

New member
../images/Emo79.gif

"אִם הָיוּ עִנּוּיִים – הֵם הִפְלִיגוּ אֵלֶיךָ מִפְרָשִׂי הַלָּבָן אֶל הָאֹפֶל שֶׁלְּךָ תְּנֵנִי לָלֶכֶת תְּנֵנִי לָלֶכֶת לִכְרֹעַ עַל חוֹף הַסְּלִיחָה.." אני מקווה שתמצא את אותם חופי סליחה בהם תוכל לנוח ממסע של סערות הרגש הכואב ומשלשלאות העבר הכובל אותך לאותה אהבה ולאותו הכאב קשה לסלוח , אך הרבה יותר קשה שלא .. תמצא לך חוף של סליחה שישחרר אותך לצעוד קדימה להתחיל חייך מחדש , לבנות את ההריסות להביט לעבר מבלי לחיות בו ,לשחרר את עצמך מכבלים של אהבה ..שהפרה הבטחה והכאיבה לך כל כך מאובדן של חברות רבת שנים ,חברות שהכאיבה כשנעלמה מחייך קשה לסלוח .. קשה גם לחיות מבלי לסלוח .

למעלה