הילדה הפכה לצמחונית - מה עושים??!!

זה מעודד, תודה!../images/Emo13.gif

גם בגן היא הפסיקה, אוכלת רק את הפחמימות שבמנה. אבל אתמול בדיוק הם סיפרו לי איך עבדו עליה כשריסקו עוף בתוך המרק כך שזה הפך למרקם של המרק, וגנבתי להם את הרעיון - כך שהיום אני אמא גאה לבת שאכלה ארוחת צהריים לתפארת
. (אבל כאמור הזה לא עובד עם בולונז) האמת שמעבר לעקרונות הצמחונות
יש לי עוד כיוון המחשבה - שיניים הטוחנות האחוריות שעדיין לא היה להם זכר. אולי פשוט כואב לה ללעוס והבשר הוא אכן הכי קשה (אבל זה לא מסביר את החביתה
) תודה

היום ממש!

הגדולה שלי בת ה-7.5 הודיעה חד משמעית שהיא לא אוכלת בשר! אחרי שאכלה בשר בקר והבינה ששחטו פרה, וזה הבשר שהיא אוכלת - היא הלכה לפח להוציא את מה שעוד היה לה בפה, כי לא נעים לה להרגיש שהיא אוכלת פרה! זה בדיוק מה שאמרה לי! עכשיו גם אני אצטרך לחפש תחליפים

ואו, איך הגאונה שלי מקדימה

את זמנה בחמש וחצי שנים
כמה מתסכל!
אבל יש שם למעלה בשרשור כמה תשובות שעלולות להתאים לך, לגבי התוספות וויטמינים הנחוצים. תזכירי לי לגדל את ילדיי בידיעה שפרות אוהבות ומשתוקקות להגיע אל הצלחת שלנו
(כמו ש"מסעדה שבקצה היקום")

היום היא אכלה בשר ברמאות ../images/Emo6.gif

הכנתי אוכל שנקרא "הכל בקדרה אחת". שזה כרוב מאוד, עם ספגטי בצורת צדפים קטנים, וחתיכות קטנות של חזה עוף. זה מעדן. אני חולה על זה, וגם הילדים. היא אכלה הכל כמו גדולה.

shlomits

New member
פורום תזונת תינוקות וילדים-1016

יוכל לעזור לך. ולדעתי זה בטח כמו כל שגעון של העוללים- יעבור תוך זמן מה. עדיף להוריד לחץ, לחכות קצת ורק אז להציע שוב

אישעם

New member
לא לדאוג אישעם פה

הנה חוברת צמחונות לנוער של קופ"ח כללית. http://www.derech-haim.co.il/vegeterian.asp?md=4&sm=11&tm=414&type=art והנה כמה כתבות לגבי צמחונות לנוער. אמאבא, מהיום אנ'לא אוכלת בשר סיכום קצרצר לגבי החוברת צמחונות לנוער וקישור (למקרה והקישור הראשון לא הצליח). את מוזמנת להכנס לפורום 301 או לפורום 1618 ואפילו ל 360, כולם שם יכולים לתת לך או לה, עיצות לתזונה נכונה. אישית, אני יכול להמליץ לך על הדרך העצלנית בשביל להכנס לנושא. פשוט תחליפי את השניצל בשניצל טיבעול ובמוצרי טבעול. אל תדאגי יותר מידי לגבי חלבון, חומוס ולחם הם חלבון מלא, שילובים של דגנים וקיטניות. קני קינואה, מכינים את זה כמו אורז, זה חלבון מלא מהצומח ועשיר במיוחד בסידן ועוד. סיכום קצרצר לגבי החוברת צמחונות לנוער וקישור (למקרה והקישור הראשון לא הצליח). http://www.anonymous.org.il/nut-vegyouth.htm

פלגיה

New member
כדאי שאישעם ילמד לקרוא

שה"נוער" שמדובר בו בשאלה עוד לא הגיע לגיל שנתים

אישעם

New member
תודה פלגיה, את מאוד נחמדה

אני קראתי גיל 10, כתוב שהיא קוראת באינטרנט, אז מה התלונה שלך ? אגב, הגיל הממוצע בנושא מעבר לצמחונות בישראל עומד על 9, כן 9. נשארת נחמדה כתמיד NOT. מתנצל על שרציתי לעזור. את נותנת דוגמא נפלאה ל"חינוך ילדים ונוער". אולי לא בעניין קטנוניות ושמירת טינה אבל ... אני בטוח שיש לך גם תכונות טובות

פלגיה

New member
מאוד טובות

בין השאר אני מנהלת בית צמחוני (רציתי לומר "מטבח" אבל החלטתי שהמילה לא מתאימה כל כך) והתכונה הכי טובה שלי היא שאני לא מתפרצת סתם כך לפורומים שאינם מתאימים לי.

לא יודעת מה ההיסטוריה שלך עם הבחור,

אבל למה שלא יכתוב כאן? למה זה נקרא "להתפרץ"? אז הוא טעה בגיל, אז מה? היו לו כוונות טובות.

אישעם

New member
פלגיה, נשמה טובה

לנהל מטבח בגלל כשרות דתית זה לא מחייב צמחונות. למשל אם את מכינה עוגות ומשתמשת בגלטין, או שיש לך מרשמלו בבית אז את לא צמחונית כי יש לך חלקי חיות בתזונתך. שלא נדבר על כך שדגים זו חיה (לא שאני טוען שאת אוכלת דגים אבל רק מצביע על עובדה), ניהול מטבח כשר יכול בהחלט לכלול דגים וגלטין ואין בכך צמחונות. בצמחונות לא אוכלים חיות וחלקי חיות, מכאן שאין דבר כזה צמחונות מטעמי דת וכשרות או צמחונות בריאותית וכו' כי בדרכים אלו לא נמנעים מלאכול חלקי חיות. שלא נדבר על כך שמטבח כשר לא מונע מבני המשפחה לאכול חיות בחוץ. אנא עשי את ההבדל בין מטבח כשר למטבח צמחוני, יש הבדל. בנוסף אציין שאני לא פורץ לפורומים שלא מתאימים לי כי כל הפורומים מתאימים לי ובכל נושא יש לי מה לשאול או מה להגיד, את מרשה לי ? למשל, אני גם יכול ללמד אותך קצת תנ"ך ויהדות. מבלי לבדוק מי מבין בזה יותר או פחות את בוודאי לא טוענת כאן שאת יודעת הכל ? או שמא ? אני בטוח שיש לנו מה ללמוד אחד מהשני גם את תכנסי למצב רוח פחות לוחמני. את לא עושה לעצמך כבוד עכשיו, ועוד בתור מנהלת פורומים שקשורים בחינוך העתיד של כל המדינה. בואי נגיד שזה לא משאיר רושם טוב.

פלגיה

New member
אני עושה את ההבדל, בהחלט

ואפילו השבוע נתקלתי באדם שאמר לי שאין כזה דבר "מטבח דתי-צמחוני" אז זהו: אין בשר, אין עוף, אין דגים, אין ג'לטין, בפרט אין מרשמלו (יש ביצים וחלב, אבל זה כי אני לא טבעונית) אין חיות וחלקי חיות, ויש המון ירקות. ותנ"ך - אוהו אני יודעת זוכרת אותך בהחלט
מי שנכנס לפורום של הורים יודע שגיל 1.10 הוא שנה ועשרה חודשים - ולא עשר שנים. רק לקרוא בתשומת לב, זה הכל. אה, וכן. אני נשמה טובה. בהחלט.

אישעם

New member
כן, גם ברור שבגיל כזה אפשר

לקרא בסתר באינטרנט. את גאונה, באמת כל הכבוד. באמת נשמה טובה. שנבין כולנו מה עובר לך בראש עכשיו. את טוענת שבאמת הבנת שאנשים פה מנסים להרגיע אותה כי תינוקת בת שנה החליטה שהיא צמחונית ונלחמת בהוריה ? הצלחת להבין שאנשים פה חושבים שתינוקת בת שנה דורשת דברים כי היא הצליחה לבין שבני אדם משמידים מלא סוגים של חיות ? את עושה מעצמך צחוק. באמת חשבת שמישהו פה עומד על האידאולוגיה להבנת השמדת חיות בעולם, אצל תינוקת בת שנה ?

מרשמלו לא צמחוני? ../images/Emo2.gif

Marshmallow root Ref: 33013 (organic) 50gMarshmallow is nutritive and especially supports the repiratory, urinary, digestive and nervous systems. It is one of the ingredients used in Dr Nancy Lonsdorf's teas recommended for menopausal support. Not recommended for extended use by itself. Price: £2.17 - £2.55 Including VAT at 17.5% העתקתי מתוך אתר של תרופות צמחוניות.

היי, זה הכל באשמתך../images/Emo8.gif

בדיוק אחרי שהתווכחתי איתך בלהט היא הפסיקה
בכל אופן, היא נערה צעירה מאוד, בת שנה ועשרה חודשים
, אבל המון תודות על הקישור והטיפים איך להשלים את תזונתה

למעלה