היכונו היכונו.....

היכונו היכונו.....

לקראת סימסטר ב´ מתגבשת קבוצה של סטודנטים שקצת איכפת להם וקצת מוכנים לתת מהזמן שלהם על מנת לעזור לילדי מחלקות הילדים בהדסה. לפני מספר שבועות עשינו משהו ממש יפה שם, ולאור התגובות החלטנו לנסות למסד את זה. אלעד ויזל (הגדול מכולם....) ואני רוצים לארגן משהו קצת שונה, קצת מופרע ובעיקר - מאוד צבעוני ומלא חיים שירוץ במהלך הסימסטר. זה יהיה, כמובן, במתכונת שונה מפר"ח ועל בסיס התנדבותי בלבד!!!! הסיפוק יהיה לחמנו - החיוך והכח שניתן לילדים - שכרנו. המתכונת עוד לא ברורה - אבל נשמח מאוד לדעת מי מעוניין לתת כתף ולעזור.... למי שמתלבט שיעצום עיניים ויחשוב מה הוא עושה פה....אולי זה בכל זאת ישפיע....

yaelma

New member
רעיון נהדר!

count me in!
תודיעו על זה גם בע"פ, אוילי ההיענות תהיה יותר גבוהה.

oritbd

New member
גם אני רוצה!!!!

בבקשה תכללו גם אותי !!! ומיכאל, אם לא אכפת לך שאני אומרת, אתה בהחלט מוסיף קסם
לחיים של כולנו כאן..

ILD

New member
רעיון אחר ולא פחות חשוב

מיכאל אלתרמן היקר, אני מתארת לעצמי שמחלקת ילדים היא יחסית סימפטית למחלקות אחרות בהדסה, אבל העלת על דעתך אולי מחלקות אחרות ? יש הרבה זקנים במחלקה הגריאטרית שהיית עושה להם את היום (האחרון בחייהם אפילו) אם רק היית בא ומדבר איתם קצת על הא ועל דא- לא ממש השקעת כסף והרמת פרויקט ענקית. משהו קצת יותר מהלב.

רעיון מעולה....

שימי לב שהרעיון של אלעד ושלי הוא רעיון פרטי לחלוטין. יוזמה של שנינו שאנחנו מאוד מאוד רוצים למסד יחד עם כל סטודנט וסטודנטית שאיכפת להם. אני בטוח שיש עוד יוזמות מבורכות. אם את תיזמי - אני מבטיח לעזור..... כל מה שצריך הוא רק לקחת יוזמה...להיות אותו כוכב אחד, לבד, שמעז......

פנינה ש

New member
יש לי רעיון!

יצא לי במקרה לראות את סוף התכנית של דודו טופז בה הוא פונה אל הצופים שיציעו לו רעיונות באשר לאנשים/ גופים שזקוקים לעזרה ושהוא יכול לשמח באיזשהיא צורה ביום העצמאות ההולך ומתקרב. הנה רעיון: נפנה אליו למען ילדי בית החולים הדסה תוך מטרה שאנחנו נהיה מעורבים באופן פעיל בארוע עצמו וכמובן בארגון הארוע. יש לנו הזדמנות לעשות משהו ממש גדול עבור הילדים (באמצעות דודו טופז) ואני אומרת שנלך על זה! יש תומכים??

ולדי

New member
רעיון טוב

רק שאני מפחד שכמו כל דבר בתכניתו של דודו, גם הדבר הזה, באם ייצא לפועל, יהפוך להיות וולגרי, ובסופו של דבר יטיב רק עם הרייטינג ולא עם הילדים. צריך לפנות להפקה שלו, ולראות מה אפשר לעשות עם זה.

מסכים בהחלט

אני מסכים בהחלט שזה רעיון מצויין, בנוגע למה שולדי אמר וצדק שיש סיכוי שזה יהיה מלא רייטינג ואולי יאבד מהטעם האמיתי אני אומר : יש בזה משהו כמובן, אבל עדיין מטרתינו תושג וזה לעזור וכמה שיותר, אז קדימה להריץ עניינים... כל הכבוד פנינה

למעלה