היי

היי

אני בזמן האחרון כמעט שלא נכנסת לפה ובקושי כותבת פה עברתי בזמן האחרון כמה דברים לא קלים שגרמו לי להתרחק ולעשות חשבון נפש עם עצמי אני גם מתלבטת לגבי העתיד הרבה דברים שקרו תוקעים אותי וכל אחד שאני מכירה גורם לזכרונות הרעים לצוף זה מה שקרה בקשר האחרון שלי ולכן הוא הסתיים לא נוח לי לפרט פה אבל אני מנסה לכתוב כדי שהכתיבה תקל עלי מעט

בוקר טוב לך.

היי תחזיקי מעמד . שום דבר לא יכול לשבור אותנו.אנחנו חזקות ובמיוחד את חזקה...אני הספקתי להכיר אותך אני לא סתם אומרת את מה שאני אומרת לך או כותבת אני יודעת ובטוחה..ותכתבי מתי שאת מרגישה חזקה ויכולה לכתוב ..אני תמיד אשמח לשמוע ממך ...שולחת לך
ענק ומחזק כי את חזקה...

ש1212

New member
היי..חולמת ..אני כאן אם תרצי לשתף..

אני ככ מבינה אותך ..ההצפה הריגשית הזו שלא מרפה.. תכתבי , תוציאי , תשחררי , תרגישי נוח .. בשביל זה אנחנו כאן ..לייעץ, לתמוך, לחבק ...להבין .. ואולי אחכ ..אחרי שתוציאי את כל הרע הזה ממך תוכלי להרגיש טוב יותר .. שולחת לך חיבוק אוהב ממני אני כאן תמיד .. אוהבת

Numby

New member
היי...

כמו שאמרו פה כבר, את תמיד מוזמנת לשתף אותנו יותר, בשביל זה אנחנו פה...
מקווה שההרגשה הרעה תעבור מהר, עידן.

תודה על התגובות והחיזוקים

באמת שהכל בזמן האחרון מציף אותי כל הפחדים והחרדות וכל מה שעד היום ניסיתי לברוח ממנו רודף אותי ככה אני מרגישה הכל תוקע אותי וגורם לי לחשוב שמשהו לא בסדר אצלי ושאף אחד לא יהיה מסוגל להבין זה לא קל

ליאללל

New member
בהחלט לא קל

לחיות בתחושה תמידית של פחד וחוסר הבנה... אני לא יודעת בדיוק למה את מתכוונת והדברים שעברת לאחרונה אבל אם דברים צפים ועולים אולי זה אומר שזה הזמן שלהם הזמן להתמודד איתם על מנת להבין יותר את מה שקורה לך.. רק אם תרצי כמובן, את מוזמנת לשתף

אני אנסה לפרט כמה דברים

יצאתי עד לא מזמן עם מישהו.. היינו כמעט חודש יחד וכל הזמן הרגשתי שלוחצים עלי במובן המיני כל השאלות העלו בי את מה שהיה וזה גרם לי להבין עד כמה מה שקרה השפיע עלי וכמה שאני לא בסדר שההתנהגות שלי כזאת אתמול ידיד שלי שאותו אני מכירה מעל לשנה התוודה שיש לו רגשות כלפי והוא יודע שכרגע מבחינתי זה לא אפשרי להכרנס למערכת יחסים.. הוא לא מודע להכל אלא רק לחלק וחושב שרק יש לי פחד מקשרים זוגיים. מה שחלקית נכון הוא ניסה לחקור אותי אם במידה ובעתיד נכנס לקשר כמה זמן ייקח לי עד שוכל להיות במצב אינטימי איתו כי הוא לבחורה לא יהיה מסוגל לחכות מעל לחודשיים. לא נעים לי לעלות את נושא הזה פה וגם ככה לא קל לי מהרבה בחינות אני מנסה להתקדם בחיים ולהחליט מה ללמוד כדי שגם אוכל לשנות שיגרה ואיכזב אותי שאדם שאותו אני מכירה זמן רב ושאני יכולה לדבר איתו על המון דברים יש לו מחשבות כאלה עלי.. זה ישר גרם לי להתרחק אני אפילו לא רוצה לחשוב על זה אז זה חלק מהסיבה למצב רוח רע בו אני אני נמצאת ההרגשה שאף אחד לא מסוגל להבין ושאני מרגישה שכבר משהו לא נורמאלי אצלי

ליאללל

New member
את הכי נורמלית שבעולם...

ושלא יבלבל לך את המוח אף ידיד שרוצה אותך שהוא מוכן לחכות לך רק חודשיים עד שתיכנסי איתו למיטה. אם זאת אהבה אמיתית הוא יילך איתך בקצב שלך ובזמן שלך עם היכולת שלך מבלי להציב לך אולטימטום שיגרום לך לעשות משהו שלא מתאים לך ורק להצטער על זה יותר. אני מניחה שזה עוד שילוב של כמה דברים ביחד אבל לאט לאט באמת כשתכנסי לשגרה המחשבות פחות יציקו ואל תשכחי בתוך כל הבלאגן הזה שנקרא חיים להקשיב לעצמך, למה שאת רוצה, למה שטוב לך ורק לך. שמרי על עצמך

dancing soul

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo4.gif

וה"ידיד" הזה שלך, החקירה הזו שלו מעידה הרבה על ה"ידידות" שלו וה"רגשות" שלו כלפייך. עם כאלה ידידים..=\

...../images/Emo20.gif

אולי... אם הידיד הזה ידע על מה שעברת ועל מה שאת מתמודדת איתו כרגע דברים יהיו שונים? אני יודעת שברגע שכן יש את האדם המתאים הוא יסכים ויהיה מוכן להמתין עם החלק האינטימי ביחסים. {במיוחד שהוא אומר שהוא מאוהב בך...} ואנחנו פה ואנחנו כן מסוגלים/לות להבין. כאן בשבילך שתרצי ותוכלי

תודה לכם על כל התגובות

גם מי שיודע.. רק מי שעבר דבר כזה מסוגל להבין ולצערי הרוב לא מסוגלים להבין ולכן גם לא מתחשבים זה נושא שגם קשה לי לדבר עליו.. וכנראה שלא הייתי ממוכנה ועדיין אני לא מוכנה למערכת יחסים זוגית אני לא מתפשרת כי אני יודעת שאני זאת שאצטרך לחיות עם התוצאות

למעלה