היי

aba200

New member
היי

עודשעה קךה נדע מה ישךנו בצורה מוחלטת הרופ אמר פעם קודמת כנראה בת..אבל אמר שזה לא בטוח שמעתי בפורמים על הרבה טעויות התרגלנו לרעיון שזו בת מדברים אליה בעוברית חחח רק שלא תשתנה ספרו לי היו טעויות לרופאים שלכם בזיהוי ? עכשיו היא עושה סקירה חוזרת לסקירה המוקדמת כי הרופא הזמיןאוה מוקדם

schlomitsmile

Member
מנהל
אצלי לא היו טעויות בזיהוי מין העובר אבל זו לא חוכמה- כל הארבעה הם בנים, אם רואים צ'ופצ'יק- רואים צ'ופצ'יק... יותר קשה לזהות בת, כי אז לא בטוח האם לא ראינו כי אין, או כי הוא ביישן והסתיר.

schlomitsmile

Member
מנהל
../images/Emo13.gif../images/Emo49.gif../images/Emo187.gif איזה יופי! אפשר לחוש בהתרגשותך עד פה...../images/Emo24.gif

חנול

New member
מזל טוב!

אני חושבת, בתור אמא כן?, שזה כיף להיות אבא לבת... אני מקווה שתהנה..

בשעה טובה../images/Emo45.gif

אני זוכר כאשר אמרו לנו שיש לנו בת. זה היה אחד הרגעים, מבין האין ספור רגעים שלאחר מכן, הכי מאושרים שלי. מברוק

מחשבות

New member
אני יודע שזה מרגש עד דמעות לראות

אותה בסקירה. חכה ללידה. אתה תבכה שם כמו נקבה רכרוכית. תרשה לעצמך, רק אל תרטיב את הצג של הדיגיטלית ותשלוט קצת בעצמך אחר כך. בלילה, כשתהיה לבד בבית והאשה במחלקת היולדות תרשה לעצמך לבכות בכיף. אושר כזה יש פעמים ספורות בחיים.

aba200

New member
אני מתרגש אבל

אבל לא חושב שאבכה אני ממעט מאד לבכות נשמע מאצו אבל נראה לי הזוי לבכות בלידה או אחריה במיטה לבד או שאני טועה ?...

מחשבות

New member
גם אני בחיים לא בוכה וגם בלידה זה

היה רק גורם אלרגני מציק שגרם לפרץ דמעות... לעומת זאת, בסרטים אני בוכה כמו נקבה.

felagund

New member
בכיתי מעט מאוד פעמים בחיים

למעשה, פעמיים - בשתי הלידות

felagund

New member
מה שאמרו לנו

זה שאם לא יודעים, או לא בטוחים - 99% שזו בת. אצל הראשונה לקח המון זמן - עד הסקירה המאוחרת, אם אני זוכר נכון - עד שגילו מין. ואכן, זה היה כי לא ראו צ'ופצ'יק.

chompi XL

New member
מה שבא ברוך הבא

העיקר שהכל בסדר ושתהיה ילדה בריאה ביידים

למעלה