היי

צ'ילדרן מאוד מבולגנים להגדרה.

בתכלס הם מעין דת'-ת'ראש מלודי, כי הן לא זה ולא זה. הם פשוט יותר "שמחים" במנגינה שלהם מאשר רוב הלהקות דת', וגם חלק מהריפים שלהם (בעיקר משני האלבומים האחרונים) הרבה יותר ת'ראשיים מאשר דת'..
 
אז פאוור זה בהחלט בשבילך, למרות

שהייתי מציע לך לנסות גם קצת פולק מטאל, בסגנון: Korpiklaani Elvenking Trollfest ולהקות דומות, המטאל שלהם מאוד שמח כזה.. ואולי כדאי לנסות גם עוד כמה פאוור שלא המליצו לך, כמו נגיד Sonata Arctica לדוגמא, או Helloween, רוב השירים שלהם, בניגוד לרוב שאר להקות הפאוור זה שהם הרבה יותר "שמחים" במוזיקה שלהם, יותר מקפיצה כזו.
 

Reut E

New member
מה קורה תומר?.

ולא.. סתם באתי לביקור
 

Musta Susi

New member
של Rhapsody

לדעתי הכי טובים הם The Power of the Dragonflame וDawn of Victory אבל את יכולה לנסות גם את Rain of a Thousand Flames אם אהבת את Rhapsody את מוזמנת לנסות גם את שני האלבומים הראשונים של Luca Turilli (פרויקט צד של הגיטריסט) - Kings of the Nordique Twillight וProphet of the Last Eclipse הם פשוט מצויינים וגם השלישי אבל הסגנון שלו קצת שונה.
 
דת' זה בנזונה.

nightwish Beauty and the beast bless the child come cover me crownless Dead to the world end of all hope over the hills and far away Sleeping sun
Wanderlust Kinslayer She is My Sin Wishmaster Rhapsody Dawn of Victory (כל האלבום) Emerald Sword Wisdom of the kings The Magic of the wizard's dream Power of the dragonflame. Rain of a thousand flames Unholy warcry Land of Immortals Triumph or Agony Old Age of Wonders Dragonforce Cry for eternity Cry of the Brave Disciples of babylon Everning star Fury of the Storm My spirit will go on Once in a lifetime Prepare for War Soldiers of the Wasteland Starfire Through the fire and Flames Valley of the Damned Kamelot Farewell When the lights are down - חובה, אחד השירי פאוור הטובים בעולם. The Haunting March of meshpito
 
שכחתי מדראגונפורס,Fields of Despair

אם תרצי את המלצות לעוד להקות, את מוזמנת לבוא לבקר.
 

Reut E

New member
תודה רבה!

הספקתי כבר להוריד את Through the fire and Flames וממש אהבתי!
 

Blade Of Fire

New member
היי לך:)

להבא, רק שתדעי, לא מדברים על הורדות בפורום. את מוזמנת לקחת את השיטה שפותחה כאן של להגיד משהו סגנון "הדודה מאפגניסטן שלחה לי". לילה טוב:)
 
למעלה