היי

רקפת1

New member
היי

היי אני חדשה בפורום הזה...אני מנסה להתמודד עם תקיפה מינית של לפני המון המון זמן וגם עם אונס של לפני שנה וקצת...קשה לי מאוד ואני מוצאת את עצמי מנסה לשכנע את עצמי שזה בכלל לא קרה לי ודימיינתי הכל! מישהו פה מכיר את התופעה? רקפת

עופריקו

New member
רקפת....

למרות שאין לי נסיון אישי עם תקיפה מינית ,אל תנסי להדחיק זה קרה ואת לא אשמה בכלום ,תתחילי מנקודה זו עכשיו צריך להתמודד עם מה שקרה ,להוציא את הדברים ששמורים עמוק בפנים, אני ובטח עוד אנשים מקסימים בפורום הזה בודאי יהיו מוכנים לעזור לך, לשמש ככותל ובכלל לעזור לך לעבור את הכל ביחד , אני אישית אשמח לעזור ,(גם דרך מייל) כל טוב עופר

מורני !

New member
רקפת

מה שאת מתארת נקרא הדחקה. להפנים את כל מה שקרה ואז לשכנע את עצמך שזה בעצם לא בדיוק קרה, לא בדיוק כמו שאת זוכרת וכו`. התופעה הזו מתרחשת כמעט אצל כל נפגעי תקיפות מיניות. אל תפחדי. מומחים אומרים שאת מדחיקה דברים כאשר אינך מסוגלת להתמודד איתם וכאשר תהיי מסוגלת הם ייצאו לך... פתאום תיזכרי, תנועה מסויימת, מבט, תחושה, יזכירו לך את מה שחווית ואז תוכלי להתמודד עם זה. אם את מרגישה שאת מוכנה (אני מתארת לעצמי, אחרת לא היית כאן, שואלת מה קורה לך) אז אל תפחדי.. את צריכה להתמודד וזה מאוד מאוד קשה. אבל כולם כאן איתך. אני ממצליצה להתחיל גם טיפול במקביל... זה יקל על ההתמודדות. יקל על הזיכרון. ולבנתיים אנחנו כאן. שבוע טוב.

הגזמה

שלום לכולם אני רציתי להגיב על כמה דברים ובמיוחד למורני! היקרה... מורני אני מאוד מבין את הנפגעי-מינית אנשים שעושים כאלו דברים אני חושב שצריך לסרס אותם... אבל ! אני פשוט רוצה להזהיר אני לא חס ושלום מנסה ללכת נגד הנתקפים אני פשוט רוצה להגיד לכן ליפני שאתם רצים למשטרה ולפסכולוגית אולי כדי שכן תחשבו ותזכרו מה בדיוק היה שם בגלל לפעמיים יש אנשים כמו מורני היקרה שכנרא שונאת בנים כי החבר שלה זרק אותה ליפני שבוע ואומרת מיד תזכרי זה הדחקה ! יקירתי, את הולכת לדפוק למשהוא את החיים אם זה מגיע לו סבבה ! אני בא לעזור לך ! אבל תעשי לי טוב תעזבי את כל השטויות האלו והלחץ החברתי הזה שדוחק אותך ומשכנע אותך יותר ויותר שכן היה שם משהוא ! את צריכה לחשבו לבד בלי האנשים מסביב שאומרים אויי מסכנה והם לא יודעים מה קרה שם ! תשבי לבד ותחשבי מה קרה שם בדיוק ואם בגלל הלטיפה הזאת על הראש שלא בדיוק הבנת כדי להרוס לו את השם ואת כל החיים. אבל כמובן אני חוזר שנית אם אכן הוא כן עשה משהו אל תחשבי פעמיים ! אני רק מבקש קצת להרגע עם הפזיזות הזאת ! כי זה משגע אותי איזה לחץ חברתי יש על הבחורה ששאלה את החברות שלה אם הן חושבות שזה היה בסדר שהוא נסה לנשק אותה ומיד שיכנעו אותה שהוא סוטה מין ושכדי ללכת לתקשורת ולמשטרה. אני יספר לך סיפור קטן... לי היה ידידה ואני כילד שדי חבבתי אותה נשקתי אותה... הילדה שזאת הייתה הנשיקה הראשונה שלה הייתה די בהלם מהנשיקה אנחנו המשכנו לדבר ואחרי שעה נפרדנו לשלום הבחורה כבחורה רגילה הלכה לספר לחברות שלה איך היה הפגישה ואמרה שאני נשקתי אותה אבל כהנשיקה הראשונה שלה היא מאוד הייתה בהלם, {והיא גם הגיבה לנשיקה} החברות שלה מיד שאלו הוא שאל אותך ליפני זה ? או שסתם נשק וכל מיני שאלות כאלו... הבחורות איך שהו הגיעו למסכנה שלא היה לי רשות לנשק אותה בלי ששאלתי קודם... הילדה שדי נהנתה מהנשיקה פשוט הייתה קצת בהלם מהנשיקה הראשונה שלה כבר חשבה באמת שנצלתי אותה אותו שבועיים בנות אמרו אלי שאני אנס,וחרמן... אני דיברתי עם הילדה לדעת לפשר השמועות האלו וכבחורה שהייתה מאוהבת בי התחילה לבכות ואמרה שהיא לא יודעת מה קרה אבל כבר החברות שלה הכניסו את המילים לפה. היא הלכה אחרי זה לכל בנאדם וסיפרה לו שבאמת לא קרה כלום ושהכל הייה בגלל כמה בנות שראו יותר מידי ``בשידור-חוקר``... :) עכשיו הכל בסדר... אבל בבקשה תזהרו ליפני שאתם עושים פסיעה גדולה ותחשבו מה באמת קרה שם ! ואם זה סתם הייתה ההרגשה שלך ! אני חושב שהבננאדם השני מגיע לו את הכמה דקות של החשיבה הזאת אם את מחליטה לדפוק לו את החיים... רק שהכל יהיה טוב ושתצליחו גלאדיאטור

מורני !

New member
גלדיאטור...

אתה לא מכיר אותי... איך החלטת שאני המצאתי את מה שקרה לי?? וכן אני חושבת כמוך. בחורה שמגישה תלונה על משהו שלא קרה הורסת לכל הבחורות שאכן זה קרה להן.

למעלה