היי

WingBlue

New member
היי ../images/Emo9.gif

אני ווינגבלו, אבל אתם רשאים לקרוא לי רן
אני בת 14 וכתבתי פיקצר (אם אני לא טועה) שאני אשמח שתגיבו עליו ^^; (ואם להמשיך לכתוב בקו הזה, כי עלו לי כמה רעיונות חביבים ^^;;) שם: ללא שם ._. פאנדום: גראוויטיישן דירוג: כל הגילאים (אני חושבת י.י) ז'אנר: בתקווה הומור
בדיוק כאשר הוא התכוון להצית את הסיגריה שבפיו, דבר מה הפריע לשלוותו. "מיאו," נשמעה יבבה מחוץ לדלת בפעם המי-יודע-כמה. הוא הרים את ראשו בפתאומיות, גורם למגבת הלחה שעל ראשו להחליק על כתפו ולפרוע את שיערותיו הבלונדיניות. "מיאו". הוא נשען על המשקוף וסובב את הידית, מגלה רק פיסות נייר זרוקות ומודעות שנתלשו ממקומן מסתחררות מהרוח המקפיאה ברחוב הריק. "מיאו!" ילל, כמו מפציר בו – "כאן, למטה!". אז השפיל את מבטו, נתקל בחתול ג'ינג'י מפוספס עם מבט שואל - "מיאו?". הוא התמהמה מעט, מחליק את אצבעותיו בשיערו. אז התכופף בכדי למשוך את היצור הפרוותי בעורפו בעוד זה משתעשע בקצה המגבת, מנסה ללכוד אותו בין כפותיו הורודות. בדיוק כשהתיישב, נושף עשן אפור, עוד משהו הפריע לשלוותו. כנראה הייתה זו התקרה שהחלה לרעוד, מבשרת על מה שעתיד להגיע. "אני בבית!!", נכנס נער ורוד שיער בדרמטיות, מנפץ בדרך את קיר הבטון שגם ככה היה סדוק מניסיונות הפריצה הקודמים שלו. הגבר הבלונדיני תחב במהירות את החתול אל תוך חולצתו, מתחמק באלגנטיות מהנער שעטה לעברו, שכעת אחז באוויר ונטה ליפול.. ובכן, בלא כל כך אלגנטיות. הוא החל לטפס במדרגות, בורח מהנער ההיפראקטיבי. "יוקי! אתה לא שמח שחזרתי הביתה?" קרא אחריו הנער. "אני אשמח.. אם תחזור לבית שלך!", השיב לו. "הי!", הניף הנער את אגרופו באוויר, "אתה זה שהציע שנגור ביחד!" "אני לא יודעת מה חשבתי לעצמי... נאלצתי לעבור דירה כבר שלוש פעמים! ואיכשהו אתה תמיד מצליח למצוא את הדרך חזרה!". "מיאו". "כבר אמרתי לך ....", הנער נעצר במקומו. הוא היה בטוח ששמע.. "...מיאו?" "שו-שואיצ'י! זה לא מה שאתה חושב!" הניד יוקי את ראשו נמרצות בשלילה. שואיצ'י התפלא. "אז זה לא חתלתול רחוב ג'ינג'י מבצבץ מתוך החולצה שלך?". שואיצ'י נשען על ידיו והושיט אחת מהן כדי ללטף את החתול שהסתובב במקומו, מנסה למצוא תנוחה נוחה על ברכיו של יוקי, שנראה לא מרוצה מכל העניין. ואז נפל האסימון. "יוקי?" "ממ?" שואיצ'י כיווץ את עיניו ועל פרצופו נמרח חיוך טיפשי. "עכשיו אני מבין". "ממ?" "ברחת ממני קודם כי לא רצית שאני אראה את החתול, נכון?" גבתו של יוקי החלה לקפץ בעצבנות. "לא רצית שאני אבין שאתה בעצם טוב לב, נכון?" אז התקרב אל יוקי במבט משועשע. "לא רצית שאני אראה שאתה אוסף חתולי רחוב כי אתה איש מתוק ועדין שדואג לאחרים, נכון? נכון? נכון?" "..." "נכון??" אופס. מילה אחת יותר מידי, שואיצ'י. "מיאו," נשמעה יללה מחוץ לדלת בפעם המי-יודע-כמה. בקומה למעלה, התכרבל כדור פרווה ג'ינג'י על בטנו של יוקי. "מיאו," הרים את ידו ושרט את דלת הכניסה. כנראה ששואיצ'י יאלץ לישון על המרפסת הלילה.

לבנדר א

New member
נחמד. D:

הפיק שופע טעויות פיסוק לא נעימות. הרבה ירידה בשורה באמצע משפטים ולפעמים לא ממש בטוח מי מדבר. בטא? את הרעיון עצמו אהבתי מאוד. XD חיחי, הם כ"כ מתוקים!
IC ביותר. אולי כדאי לקרוא לפיק "מיאו"? 0.0

WingBlue

New member
תפוז זבל =\

תודה ^^; אני אשתדל לתקן (את מה שאני יכולה)! ובאמת אין לי בטא :X אז הכתיבה העילגת שלי בעצם הרסה את הרעיון? ואיך אני אלמד לפסק נכון? ;; (סליחה שאני ממטירה עלייך שאלות, זה מאוד חשוב לי...) ובקשר לשם - את צודקת

WingBlue

New member
הבנתי את זה XD

ואני אנחש שזה המייל שלך ולא המסן..? [כי מסן רולז XP]

Anna Black

New member
לומדים לספק בשיעור לשוןD=

סליחה שאני עונה על שאלות שנשאלות ממישהי אחרת^_^ הכתיבה שלך טובה. יש כמה שגיאות פה ושם, אך יחסית לכך שהפיק לא עבר בטא הוא בסדר גמור:) אני חושבת שאם כן תמצאי בטא, היא תעזור לך עם הפסוק הנכון ועם כל השאר.:) הייתי שמחה לבטא לך את הפיק (אני מכירה את הפאנדום) אך כמות הבגרויות לא מאפשרת לי להיות בטאית:( בכלליות, אהבתי את הפיק:) משום מה זה מזכיר לי פרק כלשהוXD

WingBlue

New member
מה נסגר עם תפוז? ;;

קודם כל, תודה ^^~ ואצלנו בשיעור לשון לא לומדים לפסק. ברצינות. אנחנו לומדים על זכר ונקבה. (WTF ;;) ואני בכיתה ח'.. עצוב לי XD

Anna Black

New member
הי...זכר ונקבה זה לא רע^_^

טוב...אני לא יודעת מה לימדו אצלנו... לא אהבתי להופיע בשיעורי לשון.^_^ זה פשוט נראה לי הגיוני שזה הדבר שכן ילמדו בשיעורי לשון:) למדתי לפסק (פחות או יותר) ולכתוב בלי שגיאות (שוב, פחות או יותר^_^) משעות על גבי שעות שביליתי בפורומים ובצ'אטים. את הבגרות בלשון בקושי עבריXD

WingBlue

New member
XD

לא התכוונתי שזה רע, רק שזכר ונקבה למדתי כבר בחוברת אשכולית.. בגן.

OiSH

New member
גם לי זה מזכיר פרק כלשהו

אולי כי חצי מהסדרה יוקי צועק על שואיצ'י שיעזוב אותו בשקט??

למעלה