היי, יש לי שאלה,

cheraty

New member
היי, יש לי שאלה,

אני לפני לימודי כלכלה ונאמר לי בייעוץ לימודים שצריך לעשות חזרה על פונקציות חומר של 3 יחידות לימוד. במה אני צרכה להתמקד כי פונקציות זה נושא רחב... מקווה שזה הפורום המתאים, שאלתי גם בפורום מתמטיקה אמרו לי שהקורס מבוא למיקרו כלכלה עוסק הרבה במודלים, יש הרבה גרפים, ציר ה-X וציר ה-Y ...על מה בדיוק אני צרכה לעשות חזרה לפני תחילת הקורס? תודה מראש.

גרי רשף

New member
המלצתי

1. אלגברה (משוואות ואי שיוויונים) 2. טריגו 3. חדו"א (נגזרות, אינטגרלים, בעיות מקס-מינ) 4. לדעת לעבוד עם אקסל. 5. סטטיסטיקה והסתברות- אם למדת. 6. אנגלית.

cheraty

New member
ווא זה נשמע מלחיץ../images/Emo2.gif אני מתחילה

עם קורס של מבוא למיקרו כלכלה לסמסטר הראשון (אני אלמד באוניברסיטה הפתוחה) אז אני מניחה שבתור התחלה אני לא אצטרך לעבור על הכל ביחד...

נומלה

New member
את צריכה לדעת

מציאת שיפוע של קו פתרון שתי משוואות לינאריות בשני נעלמים אולי נגזרות קצת (אם יש גמישויות בחומר) הבנת מושג חיתוך של שני קוים קריאת גרפים פשוטים (נקודה על הגרף, נקודה מתחת לגרף וכן הלאה)

עמית22

New member
קצת מוגזם לטעמי

אלגברה וחדו"א הם שני הנושאים הקריטיים ללימודי מיקרו טריגו - מיותר מאוד לטעמי, הדבר היחידי שצריך לדעת זה שטנגנס הזוית שווה ל- dY/dX, ואפשר להסתדר נפלא גם ללא הידע הזה
אקסל ואנגלית זה משהו שטוב וחשוב להמשך התואר ובכלל לחיים, אבל ממש לא דרישה למבוא מיקרו סטטיסטיקה והסתברות זה משהו שמלמדים בכל מקרה בתואר, אין ממש צורך בידע מוקדם

גרי רשף

New member
אם מדובר רק במבוא למיקרו- גם חדו"א מיותר

חדו"א נדרש בקורסים המתימטיים. סטטיסטיקה והסתברות- טוב לדעת ולחזור לפני: את הכל מלמדים שם, גם אלגברה וחישוב שיפוע, אבל מי שמגיע מוכן- זה מקל עליו.

למעלה