היי יש לי סמסונג גאלקסי 5 ישן והוא איטי

היי יש לי סמסונג גאלקסי 5 ישן והוא איטי איך אני יודע שהבעיה היא בפלאפון או באינטרנט או שכדאי להחליף פלאפון? תודה

frankthe2

Active member
הי
גם לי היה j5 ישן ואיטי. הוחלף לפני מספר חודשים בסמסונג a71/ לפני שבועים יצא הדגם החדיש יותר a72. זה אם אתה מתעקש על סמסונג ואין לך תקציב של מעל 2400 ש"ח. היום רוב המצלמות עדיין לא הכי טובות בעיקר בתנאי תאורה של לילה. כמובן שיש הבדל בין s20/s21 לעומת דגמים זולים יותר כגון ה a71/a72 אבל תקבל תוצאות הרבה יותר טובות ממה שיש לך היום

לוייםLEVIM

Well-known member
הי
גם לי היה j5 ישן ואיטי. הוחלף לפני מספר חודשים בסמסונג a71/ לפני שבועים יצא הדגם החדיש יותר a72. זה אם אתה מתעקש על סמסונג ואין לך תקציב של מעל 2400 ש"ח. היום רוב המצלמות עדיין לא הכי טובות בעיקר בתנאי תאורה של לילה. כמובן שיש הבדל בין s20/s21 לעומת דגמים זולים יותר כגון ה a71/a72 אבל תקבל תוצאות הרבה יותר טובות ממה שיש לך היום

A71

יבואן רשמי
הוט מובייל
דינמיקה

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
תודה יש לך המלצה למכשיר סמסונג אחר עם מצלמה מקצועית?מודה מראש
הכל תקציב..תן תקציב ..הכי קל לשלוח אותך להכי יקר מתוחכם..השאלה אם תוכל לממן...
לשם המחשה של מכשיר טוב מאוד לשנים הבאות..ואתה חייב לרכוש מטען שים לב הם לא מספקים כלל!
בכלל יש שם בהצעה הכל מטען כיסוי ומגן מסך כל מה שרצוי וצריך. המחיר שיקול שלך...אני קניתי יותר זול דגם של שנה שעברה...

נערך לאחרונה ב:

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
סמסונג S20 FE 5G

יבואן רשמי
דינמיקה

יבואן מקביל
זה מה שקניתי רק LTE מכשיר טוב מצלמות טובות..

לוייםLEVIM

Well-known member
אכן, אגב אין לו בנתיים עידכון לאנדרואיד 11 אנמי מנסה לברר אם ומתי יהיה עם סמסונג עצמה...מוזר לי...התחייבו ל3 שנים עידכונים..

תשובה:

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
תשובה:
צודק היתה תסבוכת עם זה סמסונג אמרו שיש ..אבל לא נתפס אצלי..נסעתי למעבדה אמרו שאין..התקשרתי לסמסונג ..דיברו עם המעבדה איפסו את הפון ועודכן ל3.0 .
3.1 מתי יגיע אלינו? יש צפי?..

JEK12345JEK

Well-known member
צודק היתה תסבוכת עם זה סמסונג אמרו שיש ..אבל לא נתפס אצלי..נסעתי למעבדה אמרו שאין..התקשרתי לסמסונג ..דיברו עם המעבדה איפסו את הפון ועודכן ל3.0 .
3.1 מתי יגיע אלינו? יש צפי?..

סמסונג הוציאה כבר עדכון אחד לS20 FE של אנדרואיד 11 וUI 3.1
בגלל כמה באגים היא עצרה את העדכון
אחר פיתרון הבאגים היא שיחררה את העדכון השני מחדש

דהיינו בזמן הקרוב העדכון אמור להגיע למכשיר שלך

evike

Active member
מנהל
יש לי סמסונג S20 והוא מעודכן לאנדרואיד 11

כן, מכשיר בן 7 שנים הוא איטי בהגדרה. אפשר לשחק איתו ולהתקין רום מקוסטם, אבל הרבה יותר משלתם לרכוש איזה Redmi Note, בדגש על Note, ב-600 ש"ח, שיעשה עבודה מצוינת.

למעלה