היי יעלי , תקראי את ההודעה שכתבתי בפורום חתונ

pumpkin

New member
היי יעלי , תקראי את ההודעה שכתבתי בפורום חתונ

איזה טלפתיה , כל הכבוד על היוזמה !

pumpkin

New member
ואיזה כיף לראות חברים ותיקים../images/Emo24.gif

בנות, זה כבר הפורום השני שאנחנו מהמיסדות שיהיה בהצלחה !

pumpkin

New member
אני אציג את עצמנו../images/Emo39.gif

pumpkin והגינגי, נשואים שבועיים+ , קנינו דירה בגבעתיים , כרגע היא כבר בשלב הצבע ואנחנו עוברים עוד 10 ימים. ורבותי יש לנו פה מומחה, הג´ינג´י שלי הוא הנדסאי בניין , ובוגר השיפוץ בדירה שלנו, אז אתם מוזמנים להפציץ בשאלות.

אתי@

New member
גם אני רוצה להציג את עצמנו ../images/Emo9.gif

רונן ואתי@ התחתנו לפני כמעט 3 חודשים, קנינו דירה בחולון, עשינו שיפוצון ואנחנו גרים בדירה מאז החתונה... השיפוצון כלל - הדבקת רצפה, עבודות חשמל, שבירת קירות, החלפת חלונות ותריסים, צבע, וזהו... נדמה לי
שיהיה לכולם בהצלחה
ושיפוץ קל
אתי@

ובהמשך לשירשור וקצת על הדירה שהתחיל

את כל זה... אני יעל של צביקה, נשואה היום שלושה חודשים (בדיוק...) ומאושרת עד הגג. קנינו דירה ענקית ברמת גן. הדירה היא בגודל של 120 מטרים, וכרגע יש בה 4 חדרים שבנויים באופן מטומטם למדי. ולכן, אנחנו הופכים את הדירה לחלוטין - שוברים חצי מהקירות ובונים אותם מחדש במקום אחר.... מחליפים מיטבח, ריצוף, צנרת, אמבטיה, בונים מיקלחת לחדר הורים (אנחנו...איזה קטע...) וחדר ארונות, פרקט בחדר השינה, צובעים כמובן, מעבירים קוי חשמל חדשים ומחליפים חלונות. כך שאנחנו ממש בונים את הדירה מחדש.... השיפוץ יחל פיסית בראשון למאי, ואנו צופים שיארך כחודשיים. למי שתוהה איך יש לנו כל כך הרבה כסף לבצע כזה שיפוץ, עלי רק לציין שהדירה ניקנתה במחיר מציאה (וכל המתווכים של ר"ג גבעתיים עוד מלחששים עליה...) וכמו כן, קבלן השיפוצים שלנו הוא חבר קרוב מאד (למען האמת, השותף של צביקה בקאראטה), אז השיפוץ יעשה במחיר עלות. אני מקווה להגיע לסורק בקרוב, ואז אוכל להעלות תוכנית של הדירה... ביי בינתיים, יעל

*מור

New member
היי יעל שיהיה לכם הרבה בהצלחה

אגב גם אנחנו כניראה נעבור לרמת גן, באיזה איזור הבית שלכם?

*מור

New member
וואלה? אז נכון לעכשיו את שכנה שלי

כי אני גרה בשכונת בורחוב, אנחנו עדין לא התחלנו לחפש אבל זה יהיה באזור רמת גן אני עדין לא יודעת איפה.

pumpkin

New member
אני מכירה ../images/Emo70.gif גם אנחנו די שכנות

אני בקצה השני של העיר גבעתיים

amonit

New member
נעים מאוד, אני amonit

ואני מעצבת, עם נסיון בשיפוץ ובניה באופן אישי נסיון בעיצוב באופן מקצועי, ושטותניקית מקצועית -< זה לידע כללי > תמיד מחפשת רעיונות , חומרים וחברים לצרה.

למעלה