היי! חדש כאן

אבנר.

New member
היי! חדש כאן../images/Emo41.gif

אני סטודנט לקולנוע בשנה ראשונה, עכשיו אני מסיים את סמסטר אביב ואני צריך להגיש כמה עבודות..... באחת מהם, אני צריך לעשות שוטינג סקריפט על 10 דקות מסרט - יש לכם רעיון לסרט עם שוטים לא מסובכים מידי? חוצמיזה, אני צריך קישור למאמר עם סוגי השוטים השונים, יש למישהו?.. (או שאולי בא לכם לכתוב לי)?.. אבנר

ליגי

New member
MAN ON FIRE

סתם,האמת הייתי מציע לך לראות סרטים ישראלים כי זה דיי בטוח,אולי כנפיים שבורות,כי זה סרט עם דגש על התוכן ולא על צילום מיוחד ומשונה. איפה אתה לומדת?

אבנר.

New member
תשובה לשניכם..

אני לומד במכללת אריאל. אני מחזור ראשון שם. (רק במרץ נפתחה המגמה). בקיצ' לעניינינו - יש לכם רעיון איפה אני יכול להשיג רשימה של כל השוטים, תנועות המצלמה וכיו"ב?

אבנר.

New member
וואיי! ממש תודה! זה אחלה!

יש מצב שיש לך גם משהו בעברית?

dean gold

New member
זה תלוי....

אם אתה באמת רוצה שוטים לא מסובכים מדי- לך על רמת אביב ג' אבל ברצינות- ישנם שני סצנות שמאוד הצליחו להלהיב אותי, אני מאמין שגם אתה תאהב אותם. שוטים מתוחכמים וממש לא קשים האפשרות הראשונה שלי היא סיפורי דגים כאשר הגיבור נכנס לעיירה המוזרה בפעם הראשונה, ובהתחלה אנחנו לא מבינים בעצם מה הקשר לנעליים הקשורות מלמעלה, עד שלאט- לאט השוט מתרחב. יותר מאוחר, גם בשלב המסיבה- טים ברטון (גאון!!) החליט להדגיש את המוזרות בשוטים מאוד לא רגילים. מומלץ ביותר! האפשרות השנייה היא הסנדק . מדובר מהשוט שהאיש ששחכתי את שמו מגלה את הראש של הסוס במטה שלו עד להמשך המסיבה. מדובר בשוטים מאוד קלים, והבחירה בהם פשוט גאונית ויוצרת מתח. מומלץ מאוד! מקווה שעזרתי דין

למעלה