היי חדשה :)

numb77

New member
היי חדשה :)

היי לכולם, שמי אפרת, עוד מעט 19.. מפ"ת.. שומעת ומאוהבת באוונסנס כמעט 3 שנים.. האלבום האהוב עלי TOD אוף, תעזרו לי.. קרה לי משהו. נכון כמו שיורד שמחת החיים? אז ירד לי התשוקה לאוונסנס פתאום. ואני לא מסכימה שזה יקרה. כי בתוך תוכי אני יודעת שזאת הלהקה האהובה עליי! אבל אני מוצאת את עצמי שומעת כל הזמן שירים אחרים.. כאילו אין לי סבלנות להתרגש מהשירים שלהם.. בא לי כזה שירים יותר בועטים.. יותר עצבניים.. בא לי שאיימי תוציא אלבום רוקיסטי כזה שהיא צורחת שם.. בא לי לשמוע את הקול שלה מחוספס.. לא נקי. הקול שלה מושלם מדי, ומושלם זה לפעמים משעמם. היי אל תהרגו אותי, אני מאוהבת באיימי יותר ממכם! אז תרגעו.
 

BocaJunior

New member
גם לי זה קרה

לי זה קרה בגלל האלבום האחרון שהוא לא מרגיש לי הרבה דברים אז זה כמובן משפיע על המון דברים שקשורים לאוונסנס אתמול שמעתי את Imaginary וכמעט בכיתי שהבנתי שאז אלו היו באמת אוונסנס והיום זה סתם עוד להקה לא מיוחדת בשבילי הם הפסיקו להיות מיוחדים :(
 

adi11151

New member
נו זה בדיוק מה שקרה לי לפניי איזה כמה שנים...

פסדר טעם מוזיקלי משתנה.. פעם הייתי שומעת אותם סביב השעון, והם היו בשבילי אחת הלהקות הכי טובות ואיכותיות וכו, אבל נפתחתי ליותר סגנונות, ו"התבגרתי" מוזיקליתXD אבל לאוונסנס עדיין יש איזה מקום מיוחד אצלי שגם ללהקות אחרות ויותר טובות אין.. וזהו זה קורה..
 

idanias

New member
חברים!! אתם לא זוכרים בTOD שהאלבום יצא

חפרנו עליו ותוך חודש-חודשיים התחלנו לשמוע את השירים הישנים?? ככה זה בכל להקה שבאמת אוהבים עם אלבום חדש וזה טבעי...
 

BocaJunior

New member
אם TOD קרה לי משהו מצחיק

שמעתי את כל האלבום ,ולא אהבתי ואז הבנתי שלא ככה מתאהבים באלבום שצריך לשמוע כל פעם שיר בודד ואז שיר לא קשור ואז שוב שיר בודד וככה באמת אהבתי את האלבום וכל פעם הייתה לי תקופה שאהבתי שם שיר אחד (חות מ LY חח)
 

Brombit

New member
גם באהבה הכי גדולה


לא חייבים להיות תמיד ביחד :)
 
למעלה