היי את

seaגל

New member
היי את

תפסיקי לכעוס זה מגביר את השריפה בפנים מה יעזור הכעס? את כבר יודעת שהכעס הוא הכאב הכאב שנשאר אצלך עמוק בלב את כבר מזהה אותו את מרגישה אותו הרגשת מהבוקר איך הוא מתגבר ועכשיו את פוחדת כי הוא מנסה לפתוח בך דלת למקום אפל למקום ששמת עליו מנעול ומפתח.... תפסיקי לכעוס על עצמך תפסיקי לכעוס שזה מה שאת מרגישה תפסיקי מותר לך הכעס הזה יחד עם כל מה שקורה מכרסם בך משגע אותך... ועכשיו במקום הכעס תחשבי מה יחזיק אותך היום עוד ארוך והכאב חותך בבשר והראש מתחיל לבקש ולדרוש בריחה ואת על הסף.... מה יחזיק מה יעזור מותר הכל רק לא ליפול....!!! בבקשה ילדה לא ליפול להמשיך ללחוש אל מול הקולות תודה על 8 חודשים בלי ..... בבקשה רק לא ליפול.... אוף זה קשה.

ה מוזה

New member
../images/Emo28.gif

וכשילדה נופלת , מה את אומרת לה? האם את כועסת שנפלה או אומרת לה "זה בסדר, קומי " ומושיטה לה יד ? אז למה, לא לך ? {{
}}

seaגל

New member
למה

כי לילדה הזאת אסור ליפול אין מי שיושיט יד אין מי שיגיד שזה בסדר קומי... והיא לבד לא ממש מצליחה כשהיא כואבת כלכך.... וחוץ מזה אני מצפה ממנה שאחרי כל כך הרבה זמן ואחרי כלכך הרבה למידות ודרך היא לא תיפול לשם יותר....

ה מוזה

New member
ואם

נפלה היא יכולה לקום "אם את מאמינה שאפשר לקלקל האמיני שאפשר גם לתקן " אל תכעסי על הכעס שלך תתקני אותו [ורבות הדרכים לתקן] מי לימד אותך לברוח מהכעס? מי אמר לך שאסור לכעוס אותו ? אז הנה אני אומרת לך
סיגלי,נפלת קצת וזה כואב בואי,קמים והולכים להביא את הזריחה שתאיר גם את המקומות הכי אפלים {{ וזה חיבוק אמיתי }}

seaגל

New member
מי

אותו אחד שכל פעם שכעסתי קרא לי זבל או אפס? אותו אחד שהפגיש אותי עם אלכוהול \ בגיל 8? אני פוחדת מהכעס....

sשיר

New member
הדרך

להפסיק לפחד היא להתמודד מול הפחד [את בטוח יודעת את זה] מה יקרה אם יום אחד, לא תברחי ממנו תעמדי לו מול הפנים תכעסי אותו עד הסוף תצרחי אותו 8 חודשים.. 8 חודשים ועוד יום הספירה לא נגמרת גם אם נופלים תצרחי תכעסי אל תכי אותך על נפילות יש מספיק שעשו את זה במקומך התפקיד שלך - הוא ללטף

seaגל

New member
../images/Emo23.gif

האמת לא יודעת מה יקרה אם אני אכעס עד הסוף מפחדת לנסות.... הספירה בהחלט ממשיכה....

למעלה