היי אשמח לתגובה

• פותח הנושא k976
  • פורסם בתאריך

k976

New member
היי אשמח לתגובה

היי לך זה חגי 3 10 76אני כותב לך כי אני נורא מבולבל לא יודע היכן למקם את עצמי מבחינת עבודה מגורים . אני כמהה לזוגיות אמיתית ולא הלך בחיי בנושא הזה בכלום היו לי 2 מערכות יחסים אומללות אניעושה השתדלות בנושא להכיר אבל מישום מה לא הולך . אני אדם דתי ומאמין בתוכי בבורא שהכול לטובה בעבודה החלטות שקיבלתי בעבר שחשבתי שהן טובות כי הרגשתי שאני לא יכול לשאת עוד וחשבתי לשפר את עצמי בהרגשה אישית גם לא צלח תקופה ארוכ מובטל ועושה השתדלות בנושא כמו לחפש עבודה וכו אני מהדרום ואני מחפש באיזור ירושלים כי אני נורא אוהב את האזור שם לגור באיזה מושב שם בסביבה בשקט ופסטורלית שיש באיזור שם ומצד שני אני לא מוצא עבודה למרות השתדלות בנושא זה. לא יודע אולי אני הוזה שמעבר למקום אחר ללא אמצעים ואפילו ללא אוטו תשפר את הרגשתי האישית למרות שבפועל אני עני מרוד וחושב לעצמי אך אציג את עצמי לבחורה שאין לי כלום אך אוכל להיות גבר מוביל בזוגיות לדאוג לצרכי הבית וכו . אך יסמכו עלי אם אני לא מצליח להעמיד את עצמי כמו שצריך מבחינת אישית שכל מה שניסיתי לעשות עד עכשיו לא צלח בכל התחומים . יחסים בבית עם הורי ובפרט עם אבי לא טובים הקשר בין אחים כלל לא טוב אפילו אחותי שהיא הנשואה ועם ילד משתיקה אותי בכל הזדמנות ליד בעלה . אן לי ציפיות הרגשה כללית לא טובה של כישלון . מה אומר שאולי זה התסריט שבחרתי התסריט הכי פחות גרוע . פעם אחת מישהי אמרה לי שאני נראה עייף מהחיים וזה נכון אך להיות בהרגשה של לא יוצלח שאפילו ידיים לעבודה אין לי אני אופטימי ומאמין בעזרת השם שהכול לטובה ומי יודע מה יקרה פוחד להשבר כל טוב לך ותודה על הקשבה

ציפייפה

New member
מי קובע את המצליח או שאינו מצליח ?

החברה ? המשפחה? מה זה לא הולך לי? מי היכניס לך לראש את השטויות האלה? נראה שגדלת בסביבה קשה ובקורתית,זה יכול למוטט כל אדם.אתה זקוק לתמיכה נפשית וחברתית רק להתחלה ואחכ לא תזדקק לזה.ישנו פורום `לחיות בהרמונייה ` של מיכל הררי,היא יכולה לתת את זה. בהצלחה.

למעלה