הייתה לי חברה בעבר טובה מאוד

adii123

New member
הייתה לי חברה בעבר טובה מאוד

ורבנו לפני איזה שנתיים ומאז לא דיברנו והילדה הזאת היא שכנה שלי והיא מסיתה את כולם נגדי. אני לא יודעת יותר מה לעשות כל הזמן שכנים שלי מציקים לי קוראים לי מכוערת ועוד כמה כינויים חשוב לציין שאני בכלל לא מכוערת יש לי גוף הורס אבל הילדה הזאת בעצמה מכוערת והיא רוצה שישנאו אותי. והיא מסיתה את כולם נגדי. ניסיתי להתעלם אבל זה לא עוזר והם כל הזמן מרכלים עליי אני מרגישה את זה וגם רואה ושומעתת הם עושים לי את זה מול הפרצוף והם לא מפסיקים. התעלמתי אבל זה כבר לא עוזר. מה לעשות?

adii123

New member
וזה לא פעם ראשונה שבנות מציקות לי

זה קורה לי מלא פעמים בד"כ זה בנות שמנות מכוערות שמחפשות בי פגמים. וזה מציק אני דווקא ילדה עם ביטחון ואני עונה כשצריך אבל אני לא יכולה לריב עם כל העולם. מה אני יעשה נמאס לי כבר אני מרגישה שמציקים לי סתםםם

תראי..

כמו שאמרת בעצמך הבנות שאת מכירה רובן די מלאות ומגובשות והן טורחות מאוד להסית אחרים נגדך..אני יכולה להסיק שהכל נעשה מתוך קנאה מתוך שעמום וההנאה של השפלת האחר..שנראה אולי יותר טוב מהן מצליחה עם בנים יותר מה שאני יכולה להגיד לך שאת צריכה אולי לחפש מעגל חברים אחר?..לנסות להסתכל על סביבה אחרת?להתעלם מהן ולא לתת להן להוריד לך את הביטחון ישר כוח =]

למעלה