היייי :]

MicHali161

New member
היייי :]

אז.. היי לכולם אני מיכל.. ושיר הנושא של הסדרה ממש יפה!! מישהו יודע איך קוראים לו ומי שר אותו? ועוד משהו.. צ'אד מייקל מוריי כזה שוווווה!!!! הוא הבן אדם הכי שווה עלי האדמות! הוא כל כך יפה ברמות מטורפות..!! אני מקווה שתסלחו לי אם ינזל לי ריר אוקיי?! :) חח טוב.. אני מקווה שתעזרו לי.. תודה :)

g a l g i r l

New member
לשיר קוראים

Gavin Degraw- i dont want to be וגם אני חושבת שהבנאדם מ-ו-ש-ל-ם! טוב נו איך לא?!

123יעל

New member
היי מיכל

אני יעל, חולה מטורפת על צ'אד! השיר פתיחה בהחלט מדהים! אמרו לך את השם, הזמר ששר את השיר - Gavin DeGraw שר מהמם ויש לו המון שירים ממש יפים! אני ממליצה לכולם! הוא מוכשר!

MicHali161

New member
יההההההההה !

תודה תודה תודה תודה :)))))))))))))))))) ות'כלס איך לא?! הוא כזה יפה.. :]

ס א ט י ן

New member
הי מיכל :) ../images/Emo58.gif- המלצה

בפרק מספר 8 בעונה הראשונה יש שיר שמתנגן ממש כשהיילי וניית'ן מתנשקים- וקוראים לו- i dare you to move של סוויטצ'פוט- וזה פשוט שיר מדהים!!! דרך אגב-
עונה שניה גם בעונה השניה משמיעים את השיר הזה בפרק שפיליקס עושה להם dare night.

מסכימה../images/Emo45.gif

גם אני ממליצה על השיר הזה... שיר מדהים
Switchfoot-dare you to move תורידו ותשמעו בעצמכם. שיר מדהים בצורה מפחידה...

bat el2

New member
../images/Emo58.gif

בפרק 10 בסוף הפרק בקפה של קרן מופיע זה ששר את השיר... קבלתי שוק שראיתי אותו הוא ממש חמוד... הייתי בטוחה שזה איזה זקן שר את זה.. השיר הזה ממש ממכר

ס א ט י ן

New member
חחח

האמת שגם אני בהתחלה ששמעתי את השיר התפללתי שזה לא עוד איזה זמר מזדקן...אבל באמת- גאווין דגרו ממש חמוד :)) הראו אותו גם היום באם טי וי.

*superstar*

New member
ואם כבר גאווין...

כשהייתי הקיץ בניו יורק הוא הופיע באחת מחנויות המוזיקה שם בשביל לקדם את היציאה של האלבום המחודש [הוא כפול] שלו. אחר כך הוא חתם לכולם, היה מגניב. איש נחמד.

MicHali161

New member
כהה גם אני

חשבתי שאיזה זקן שר את השיר הזה.. השיר הזה באמת ממכר! אפילו מאוד! אני כל היום שומעת אותו.. :]

Mad Mad Me

New member
../images/Emo187.gif אמממ את האמת

לא ידעתי מה להגיד, זקן או צעיר. בהתחלת השיר הוא נשמע כזה צעיר אבל לקראת האמצע-סוף הקול שלו היה נשמע כמו של מישהו מבוגר.. אבל הוא חמוד כזה
עכשיו התמכרתי לשיר אחר, סופסוף קצת פחות אוונסנס

למעלה