היום בתפוז

היום בתפוז ../images/Emo104.gif

הערב ב-21:00 פורום זוגיות יארח את אסנת בן ברוך, מיסטיקנית המתמחה בקלפי טארות, שתקרא לכם בקלפים. אתם מוזמנים להכין שאלות.
באותה שעה בפורום אימוץ מתארחת גילה חוגי,עובדת סוציאלית של השירות למען הילד. אם יש לכם עדיין שאלות אתם מוזמנים להוסיף לשרשור.
גם הערב לא יהיה משעמם למכורי "פרוייקט Y2". מיד אחרי שידור הפרק היומי תתארח ב-blogtv אנה, live מהוילה. אחריה ישודר פרק נוסף ב"פרוייקט על פי צ'ינו".

נצלש- צ'יאו חבריי היקרים!!

שלום כולם.. רק רציתי להיפרד מכולכם.. מכיוון שמחר בבוקר אני טסה לאיטליה!!
ואני לא אראה אתכם במשך שבועיים.... בננות.. אני מבטיחה לצלם בחורים אירופאים חתיכים ולהביא את התמונות לכאן.. מי יודע? אולי אני אפילו אתקל באיזה שטרודל קנדי שיחליט לטייל לו באירופה בדיוק באותו הזמן...אפשר רק לקוות:) הממ.. לא נרהא לי שיהיו לי כנפיים שם או משהו בסגנון להביא לכן.. אבל יש למישהו בקשות מיוחדות? אולי אם תבקשו ממש יפה אני אסכים להביא משו:) בכל אופן... אני אתגעגע אליכ יקיריי! אני זזתי לארוז... יומטוב!

Dark Storm

New member
תביאי פיצה!!! ../images/Emo3.gif

את מטיילת חופשי בעולם אה ?
תעשי חיים דנוש, ואולי אם אתמצאי איזו בחורה איטלקיה נחמדה אז תביאי גם! רק אם יש מקום במזוודה

GET OUT!!!! את נוסעת בסוף?!../images/Emo6.gif

את ת-ו-ת-ח-י-ת@!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תביאי... אההההמ.... מה תביאי לי??? תביאי @ חם ועסיסי! והשמועה אומרת שבאיטליה יש @ כמעט (רק כמעט) טובים כמו של קנדה! אז תביאי לי אחד! אני מוכנה לשלם עליו את המיסים בכניסה לארץ!
דני שיהיה לך אחלה!!! וווואי... תהני , תהני תהני! אוהבבבת המוווווווווווווווון

:) תודה מותק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני אשתדל להביא את ה@ הכי עסיסי שאני אמצא:) וגיל- אני לא מבזבזת מקום במזוודה על בחורות!! אז לא.

תהני../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

יאא גם לי בא לטוס עכשיו
. עשי כיף חיים ותמצי לך שטרודלים כמו שערות על בבון
. ייאי חבריי חזרו מפולין ואפילו הביאו לי מתנות
קיבלתי שתי בובות כבשים (שערי המתולתל
) ועוד משהו נחמד, כיף
. וזאת לא רמיזסה להביא לנו משהו, רק תמונות נחמדות
.

הרמוני

New member
דני!!../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

תהני בטירוף!!!! איטליה זו ארץ מדהימה ברמות!!! ותסמכי עליי שיש שם @ים בשפע!!!

harmless

New member
דני! תהני ! תכייפי! תשטדרלי!

ואל תשכחי להביא לפה כמה שטרודלים- לא שיש לי זמן אליהם אבל זה אף פעם לא מזיק

יאאאאא איזה חמודים אתם:)

תודה כולם על האיחולים.. אני אשתדל להנות כמה שיותר.. ולמצוא לי @ים איטלקיים לרוב... שקד אני לא בטוחה למה התכוונת שכתבת לי "תמצי שטרודלים" (ז"א אני תוהה לעצמי אם השמטת א' או צ') אבל בכל מקרה אני ממש לא רוצה שהם יהיו שעירים
! אני יוצאת מהבית מחר עלבוקר... ואין לי כוח לישון אז אני כאן עכשיו... בכולופן.. מתה על כולכם!! מגיעה לכם מתנה! זה לא אומר שאני יביא.. אבל מגיעה ללא ספק! נשיקות לכולם !!!!!!!!!!

Dark Storm

New member
נשל"ש הודעה משמחת! ../images/Emo32.gif

הייתי בערב יחידה בבאולינג עכשיו (כן כן ערב כיתה, תאימנו לי עברנו כבר על כל הבדיחות...) והודיעו לי שהקדימו לי את השחרור בשבוע!!!! עכשיו אני משתחרר ב 17 לחודש ויוצא לחופשה ב 3 לחודש מה שזה אומר... עוד 7 ימים למנאייק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מזל"ט!!!!!!!../images/Emo39.gif

רק אל תתפלא שאני אהיה קצת עצובה
.. אתה כבר לא תהיה שותר...
...
איך אני אמורה לפנטז עליך במדים אם אתה לא שותר????
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הרמוני

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif../images/Emo11.gif

למעלה