היום בשרונה

חגי

New member
היום בשרונה

תנאים חלשים ללא רכס. היה כייף אבל קשה. גם מזל לא הזיק. את הטרמיקה הטובה הראשונה מצאתי בקצה הרכס ממש ליד הואדי בו הכביש יורד ליבנאל. גובה מקסימום קצת מעל 700. יצא לי לטוס קצת עם אילן .רב האחרים ירדו למטה או נלחמו בדרך למטה למעט ראובן שכמובן יודע לשרוד גם בתנאים חלשים.יתכן שאני מקפח עוד מישהוא ששרד אבל לא ראיתי יותר . יובל יפרט בהמשך על התאונה המצערת בהמראה שהסתיימה רק עם נזק סביר לגלשן..

amitceder

New member
עמירם המדריך?

הוא גם יפה וגם חתיך? יותר ממנו לא צריך... עמירם המדריך עמירם המדריך (כל הזכויות שמורות להעולם הערב, ז"ל)

חגי

New member
ומה אתה עשית למען מדינה?

הזכויות שמורות לפלאטו

amitceder

New member
זה: מה אתה עשית בשביל מדינה

כל הזכויות שמורות לפלאטו, ואל תשכח להגיד את זה בקול צרוד

חגי

New member
התגובה היתה לצדר עולמי

אבל אתה יכול לפרט מה היה לך - אני לא בטוח שזה היית אתה אבל נדמה לי שהיה מישהוא מעל שדות הנחיתה שהחזיק בחוץ.

../images/Emo23.gifהי חגי!

היה נחמד מאד על הדווח מהקווים על מי "ששרד", אבל לא הייתה שום התייחסות לתאונה ממנה אנו יכולים ללמוד להבין להפנים ולא לחזור עליה. אז תהיה רציני פעם ודווח לחברים הגולשים מה ואיך קרתה התאונה. ארנון הר לב עגור

חגי

New member
האמת שעד היום רק התלוצצתי בפורום

ולבקשתו של ארנון אשתדל להיות רציני פעם. כפי שכתבתי היתה התרסקות בהמראה ומי שזוכר שנה שעברה התלוצצתי ששרונה מחזיק את השיא , גם היחסי וגם המוחלט, של חזרות להר. מסתבר שרבים וטובים אוכלים אותה באתר וזה צפוי בשל תנאי ההמראה המיוחדים והבעייתיים. במיוחד כפי שהיה בשבת האחרונה - שיחים גבוהים לאורך מדרון הריצה ורוח חלשה יחסית ומשבית. בנוסף - אחרי שראיתי את אילן ממריא ראשון ןלנוכח הכמות הגדולה של הגולשים אמרתי לאישה - "בואי , שבי פה, מישהוא היום יתרסק בהמראה". בקיצור ...ואינני מתלוצץ הפעם...יש בעייה. ברצינות .....נו ...מה אתם צוחקים?! וכמובן אשאיר את הפרטים ליו"רבל שבתוקף תפקידו אמור לתת דוגמה ולדווח בפומפי.

../images/Emo23.gifהי חגי!

עם כל הבדיחות, עדיין לא ראיתי התייחסות רצינית לתאונה. אני מניח שאתה טייס ותיק ועם רזומה תעופתי נכבד גם לפני הגלישה תוכל לנתח ולהסביר את ההתרחשות כדי שנלמד אנו ובטח הצעירים ולא נכנס למצבים מסוכנים. אז אני מחכה למישהו שהיה במקום ולא "מתבייש" ויסביר מקצועית. מה קרה? מה הסיבה? וכדומה. ארנון הר לב עגור

Hawk17

New member
הצעה אולי..

אם יש תאונה שצריך לדווח עליה. , אז לדווח מבלי לציין את שם הגולש. רק דווח טכני מקצועי. למען תועלת כל הגולשים.

חגי

New member
עצם הצעת הרעיון של צינזור

שם הגולש מעידה עד כמה נכון המשפט "מת מבושה". אולי מישהוא פעם יסביר לי למה על כל "כמעט" שלי אני רץ לספר לחברה ועל תאונה שעשיתי - על אחת כמה וכמה...גם אם נהפוך בו שוב ושוב. צריך לצפות מכל אחד שדבר ראשון אחרי תאונה הוא יבא ויתאר את מה שקרה - לטובתו ולטובת כולם כמובן. אבל עצם המחשבה שאולי לא צריך להזכיר את שם הגולש מבליטה את הבעייה של הבושה בפשלה ונותנת לגיטימציה להחריש את העניין. חוץ ממני כמובן (תאונות עם AC5 באשקלון לא נחשבות כי היה אסור לי לטוס שם) , כמעט כל אחד בספורט עשה כבר פשלה גדולה - עמירם חזר בשרונה, ברטוסט נחת בתוך כרם , ירון טס לתוך האדמה מספר פעמים ...הוא אפילו לא זוכר את כולן , גיא התרסק בהמראה בתבור ... כמעט, דן שוחט התרסק בהמראה בזיכרון (אם אני זוכר נכון) וגם גרט עשה זאת ...רק לצד השני, אילן חזר להר בזיכרון דרום (אתר לא מורשה) וגם המריא בגרירה לא קשור וצנח מהגלשן מגובה של 3 מטרים ובנס לא קרה לו כלום...לויטמין לא היה כל כך הרבה מזל בארוע דומה.... ואפילו מיקי וויס השטיח לא מעט שיחים בהמראות בהר הארי. בקיצור אין מה להתבייש!

דן שוחט

New member
כתבו עליו

בעיתון אך הוא לא.. לא בזכרון טץ' ווד לא פישלתי עד עתה. כן תאונות קורות. המראתי בגרירה לא קשור לגלשן ולמזלי קיבלתי הנחה גדולה ביחס לאבי תמים. וברצינות , אני לא בטוח כי ניתן ללמוד מ"תחקיר" תאונה רגילה כמו חזרה להר. הגורמים במקרה כזה ידועים מראש וכל שניתן לומר לאחר מכן זה , במצב הקים בטוח שתקרה תאונה. אז היא קרתה כי הכתובת היתה על הקיר. המסקנות הן אישיות ומן הסתם גולש אחר לא יישם אותן.

חגי

New member
מה...עוד פעם טעיתי!!??

נו...זה כבר מוגזם. בואנה...אני זוכר שקיפלת בעמדה ומשום מה חשבתי שזה היה בשל נזק שנגרם בשל המראה לא טובה. אני גם זוכר שמאד התפלאתי שזה קרה לך כי אתה מאלו שממריאים בסדר. בטוח היה משהוא...תעזור לי...חייב להיזכר מה היה באותו מקרה.

דן שוחט

New member
אל תיקח את זה קשה

יורם פעם אמר פחות או יותר כך.אני אוהב את זכרון בא רואה והולך. כשהרגשתי שההמראה עלולה להיות גדולה עליי הרמתי ידיים. ומאז אני ממשיך לגלוש.

למעלה