היום אני נפרד ממך...

היום אני נפרד ממך...

הגיע הרגע לומר שלום... כמה שניסינו לדחות... כמה שניסינו להיאחז בתקוות ובחלומות, מסתבר כי המציאות חזקה יותר משנינו. חזקה יותר מהאהבה שלנו... ידענו רגעי אושר מדהימים, אבל גם רגעי יגון איומים... אני נפרד ממך היום ואני מרגיש כאילו חלק מגופי נתלש... כאילו חלק מנשמתי הולך יחד איתך... חלק ממני ימשיך לחיות בתוכך, וחלק ממך ימשיך לחיות בתוכי... הכרנו בנסיבות כל כך מוזרות... ובמציאות כל כך עגומה... והאהבה הכל כך טהורה, והכל כך מדהימה שלנו מעולם לא הצליחה להיאחז על קרקע מוצקה ולצמוח... לו נפגשנו בזמן אחר... במקום אחר... מי יודע מה היה יכול לקרות... העתיד אינו ברור... ועדיין תמיד יש סיכוי שיום אחד דרכינו יצטלבו מחדש... אבל כעת... אנו חייבים להתמודד עם המציאות, להיפרד לשלום, ולאחל שכל אחד מאיתנו ימצא את האושר בדרכו שלו... את אשר נשבעתי לך אני אקיים... אני בטוח שאת אשר נשבעת גם את תקיימי... היה שלום לך אהובה... לעולם תהיי בלבי... לעולם תהיי אהבת חיי האחת והיחידה... הצליחי אהובה...

ה מוזה

New member
מיקי

המציאות לא תמיד היא כחומר ביד היוצר לפעמים יד היוצר היא לא ידנו שלנו .. ועדיין משפט אחד שכתבת כאן מהדהד "אם אתה אוהב מישהו שחרר אותו. אם הוא יחזור אליך הוא לעולם יהיה שלך, אם לאו הוא מעולם לא היה שלך" עם זאת המציאות לעיתים עולה כל דימיון וטומנת בחובה עתיד מופלא איחולי לך וגם לאהבתך שתמצאו את אותו הקסם שנקרא אהבה טהורה

למעלה