היבואנים הבלעדיים של חברת ascaso בישראל

היבואנים הבלעדיים של חברת ascaso בישראל

שלום רב ! שמי אלין, מנכלית משותפת בחברת בריסטה, יבואנית ascaso בישראל. משיטוט בפורום קפה, נוכחתי לדעת שישנם אנשים שלא יודעים מי הנציג הרשמי של יצרן מכונות הקפה הספרדי ascaso . לכל אלו שמעוניינים לוודא בצורה רשמית, אני מזמינה אתכם להיכנס לאתר הבית של היצרן, www.ascaso.com להיכנס ל- contact שבעמוד הבית, ובעזרת כתובת המייל המופיעה בצד ימין, לשלוח את המייל הבא: who is your official representative in Israel? תוך 24 שעות נציג חברת ascaso יחזור אליכם למייל עם תשובה. הסיבה שאני ממליצה לעשות את הצעד הזה, היא מכיוון שראיתי חברה המפרסמת למכירה את המכונה מדגם ה- dream במחיר מוזל. כל הרוכש מחברת זו או מכל חברה אחרת שאינה הנציג הרשמי של הייצרן, לא יהיה זכאי לאחריות היצרן על המוצר הכוללת חלקי חילוף מקוריים של חברת ascaso. בנוסף, חברת בריסטה מציעה הדרכה אישית ומפורטת על מוצריה ונותנת אחריות מלאה על מגוון מוצריה. חשוב לציין שהדגמים אותם אנו מייבאים לארץ הם החדישים ביותר וכוללים את מודל הייצור האחרון. אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה תודה אלין

Martok

New member
על תדאגי, המגיבים מטעמיך הבהירו זאת היטב

אותי באופן אישי זה ממש לא מעניין מי היבואן הבלעדי למוצר מסוים. יבוא בלעדי רק גורם לעלית מחירים כמו שאת כותבת בעצמיך. אני מבטיח לך שאין לי שום כוונה לשלוח מיילים לאסקסו או לכל יצרן אחר בנושא. בכל אופן הבהרת זאת שוב, תודה ובהצלחה עצה קטנה בכל זאת -עדיף שתשקיעו בשירות ובמחיר תחרותי מאשר בהצפת הפורום.

carmonle

New member
Martok האם תוכל להפנות תשומת ליבי להצפות

בפורום, כאשר יש צורך לא אהסס ואמחוק מודעות. אתה מוזמן לשלוח לי מסר אישי או דוא"ל בנושא תודה ערן

חשיבות יבואן בלעדי

יכול להיות שלך זה לא חשוב מי מייצג את הייצרן במדינתך, אך זה אותו נציג שידאג לך אם ייקרה משהו למוצר שרכשת. חברת בריסטה, בתור נציגה של חברת ascaso תספק לך את השירות המלא עבור המוצרים שרכשת דרכה. היא ולא אף חברה אחרת. לכן זה חשוב. מאוד חשוב.

carmonle

New member
יבוא מקביל קיים בהרבה מוצרים וענפים

והיתרון שלו זה הגברת התחרות וכתוצאה מכך מחירים זולים יותר. כל אחד שרוכש מוצר צריך לקחת בחשבון את איכות השירות של יבואן פרללי לעומת יבואן ראשי. אין פסול ברכישה כזו כאשר פערי המחיר יכולים להגיע לאלפי שקלים, פשוט צריך להיות מודעים לאלטרנטיבות בשוק ולשירות שנובע מכך. ערן

carmonle

New member
שלום וברוכה הבאה לפורום

אשמח באם תשתתפו בפורום באופן פעיל, ותגיבו לשאלות ולכל נושא שעולה. מאידך הפרסום בפורום אסור, תפוז גובה עבור כך כסף וזה מה שמממן את מערכת הפורומים בתפוז. לכרטיס האישי של המשתמש שלך בתפוז את יכולה להוסיף קישורים לאתר החברה, דוא"ל טלפונים וכד'. ערן

למעלה