היא מבקשת אהבות

גדי רוט

New member
היא מבקשת אהבות

היא מבקשת אהבות """""""""""""" היא מבקשת אהבה הוא מבקש תמיכה היא מבקשת בטחון הוא מבקש רק און, היא חיה במדרון הוא חי בגאון היו לה אהבות נכזבות היו לו אהבתו בזויות. האם חלומם יתממש ונרקוד סביב האש זה יודע בורא עולם שאהבות מחלק לכולם. """"""""""""""" גדי רוט 04\12\13

גדי רוט

New member
תודה לך טקילה

שבוע טוב לך טקילה תודה לך על הברכות הכנות והיפות והרי אנחנו נפגשנו פעם בדברים מהבטן זוכרת,,,,, תודה לך ,, עלמת החן

שמים1

New member
אתה לי אהבה ../images/Emo79.gif

אתה לי חץ אהבה המפלח ליבי לפלחים רוטטים קרן שמש ביום חורפי המחממת גופי בעלטה. אתה לי פתיתי שלג טהורים בנפילתם הרכה לטיפת הרוח בנשמתי אתה לי אהבה . ברוך הבא גדי רוט לפורום שירה מעת לעט

גדי רוט

New member
את לי רוח נשמה

שבוע טוב לך שמים 1 בקשי עלינו רחמים את לי רוח נשמה את לי מעין יצירה את שירך הלחנתי מתוך אהבה

יערית 1

New member
ביקשתי../images/Emo20.gif

ביקשתי להעניק לך אהבתי, לפרוש נפשי בין כפיך, להתמזג בליבך. ביקשתי להתערפל באהבתך, להתעטף בזרועותיך, לרקום ולהחיות חלומות. ליקטת לי ערגתך, פעימות ליבי סערו לקראתך, מבט עיני כלאת במבטך. נארגת בחשקת כיסופים, מבקשת להתערפל בך, ונאלמת.
ברוך הבא גדי יקר

גדי רוט

New member
ידעתי כי רוצה את

שבוע טוב לך יערית 1 תודה לך על קבלת הפנים ידעתי כי רוצה את להעניק לי את אהבתך ואני כעלה נידף ברוח מרחף ועף בין העולמות בין הבתים רוצה להעניק אהבות לאחרים לא יכול יותר לחיות במיסתורים אני קרוע בין האהבות לא יודע מה לעשות ממשיך לרחף בין אהבה לאהבה לפעמים יש לי אהבה לפעמים אני מקבל חיבה אבל את לי אחת ויחידה את לי האהבה

ריקי די

New member
היא

היא תמיד תבקש את הערגות להגשים אהבה רחוקה שנית לרקום, לצבוע חלום. לבה רך לבו כובש חיוך אחד שלו והיא בשבילו. ברוך הבא חמודי

גדי רוט

New member
../images/Emo6.gifתודה לך ריקי

תודה לך ריקי על קבלת הפנים היפה , אני מתחיל להסמיק היא שוב מבקשת את הערגות ואני לא יודע כבר מה לעשות רק להתרגש ולהסמיק אולי היא תופרת לי איזה תיק ,

בוחרת בתשוקה

שקוע בי לחה נפערת ידיך פיתונים שריריים אוחזות בי. ואני נושכת בהן שירים שבאזניך. הדים עמומים של גניחות. נבלעות בתוך כרית ספוגה. ואתה מאבד עצמך לדעת ברחמי רחומה ואוהבת ובוחרת בתשוקה מחר אכבס את הסדין עליו מרוחה מועקה.

גדי רוט

New member
דמעה ורודה

שלום לך דמעה ורודה ,תודה לך על תגובתך היפה , כמה פעמים ביקשת אמרת עוד ועוד סירבתי ואת התעקשת לא היו לי ברירות רבות אלה אותך לרצות רצית שאזרע באדמתך אבל אני זרעתי על כרית ספוגך צר לי כי גרמתי לך להפעיל את המכונה אחרי הכל היא מכונת כביסה תכבס את הסדין עם המועקה ,

למעלה