הטרנד המנומר...

לי וולף

New member
הטרנד המנומר...

כשזה תופס, זה תופס חזק... 4 תמונות מהיומיים-שלושה האחרונים. חייבת להודות שאני דווקא מאוד אוהבת נגיעות של מנומר (במקום ובזמן הנכון... שלא לומר במינון הנכון) והביצועים המצורפים לא "עומדים בתקנות" מבחינתי...
מימין: אשתו של מאט דיימון שיחקה אותה שלובשת צמוד וסקסי במהלך ההריון, אבל השמלה פשוט לא משהו... החלק הבהיר מתחת לבטן גורם לירכיים שלה להיראות גדולות מידי (הממ... אני אצרף תמונה נוספת להבהיר למה אני מתכוונת) ניקי הילטון אמנם לא יכולה להיראות פרחה (בואו נודה ששמלה כזו היא בעלת פוטנציאל...) אבל היא גם לא נראית סקסית במיוחד ונראה לי שזה היה הכיוון שלה... ליסה רינה (שלאחרונה הוציאה שתל משפתייה העליונות ומקבלת חשיפה לא מעטה) במראה נחמד. לא יותר, אולי אפילו פחות שלא ממש מחמיא לה (הצבעוניות הזו פחות טובה לה). ואחרונה חביבה ג'סיקה סימפסון; הכי אני אוהבת נעליים מנומרות!! אבל אלו פשוט לא מוצאות חן בעיני... אז מה דעתכן על הטרנד? תאמצו? איך?

iditush forever

New member
זוועה שאישה בהיריון מרשה לעצמה להתלבש ככה

כ"כ צ'יפ ווולגרי להחריד, מה שגם אין לה את הגוף ללבוש שמלה כזאת, על אחת כמה וכמה בזמן היריון... לא יפה ולא מחמיא ומבליט את מה שלא צריך להבליט. מוסיפה, מנומר יכול להיות יפה, אבל במידה, לעולם לא אלבש פריט מנומר כמו חולצה או שמלה, אבל כן אשלב אקססוריז מנומרים כמו צעיף או נעליים שזה גם נחמד אבל לא בתור אאוטפיט שלם. הדוגמאות הנ"ל רק מראות כמה מנומר יכול להראות סליזי להחריד, אישה בהיריון שמתלבשת מנומר זה פשוט ביג נו נו.

MacabreDoll

New member
../images/Emo54.gif מכאן ועד אוהל יש מה זה מרחק!

שמלה פחות צמודה וחושפנית תהיה יותר מכובדת

Fun Fair

New member
../images/Emo13.gif

ראשית, השמלה כשמלה היא לא חושפנית (האורך מצויין והמחשוף מהוגן). צמודה- נכון, היא צמודה למדי, אבל אני לא חושבת שהיא היתה נראית לנו מצודה כ"כ לו היתה בצבע אחיד. ולטעמי ההדפס עושה לה עוול (אני די משוכנעת שלו היתה לובשת את אותה השמלה בדיוק אבל בצבע נייבי, למשל, השמלה היתה נראית אחרת לגמרי). בקיצור- מבחינתי- השמלה סבירה, ההדפס- בחירה אומללה
(גם מפתח החזה והכתפיות לא משהו לטעמי וגורם לה להראות הרבה יותר רחבה- אבל זה כבר עניין של טעם..) מכאן לבין לומר ש"זוועה שאישה בהריון מרשה לעצמה להתלבש ככה" יש מרחק עצום (ולכן השימוש במונח "אוהל"- כהקצנה לצד השני
)

MacabreDoll

New member
../images/Emo54.gif בגלל ה"מעמד" של להיות אשה בהריון

(תסלחו לי על הפלצנות הלא אופיינית) של להיות אוטוטו אמא, יש בזה משהו קסום, אסור להרוס את זה עם שמלות סליזיות... זה משדר וואיט-טראש וגם לקשה לי להאמין שלאשה נוח להתלבש ואז זה עוד יותר נורא, כמו שכולן הסכימו בשירשור על "אם הכי יפה כשנוח לך"

Fun Fair

New member
אבל זהו בדיוק- השמלה לא "סליזית".

ההדפס לטעמי נוראי ומעיד על חוסר טעם (ועיוורון קל)- לאו דוקא בהיותו מנומר, פשוט בגלל שהחלקים הבהירים והכהים יותר פשוט "מפוזרים" בצורה לא מחמיאה- אבל השמלה (בעיני לפחות) לא סליזית. כאמור- היא לא חשופה, לא פרובוקטיבית, לא קצרה מדי...פשוט לא מחמיאה
(אגב, סביר להניחה שלא היתה מחמיאה לכל מי שהיתה לובשת אותה, בהריון או לא... כמו באיפור- צבעים כהים "משקיעים" ואילו צבעים בהירים "מקפיצים" החוצה ומבליטים, ואני לא חושבת שיש איזושהי בחורה ביקום שמחמיא לה "להקפיץ החוצה" את הבטן והירכיים
)

nowonder

New member
לא יודעת אם זו השימלה או ההדפס

אבל זה נראה כאילו התינוק גדל לה בירכיים ולא בבטן.

MacabreDoll

New member
../images/Emo54.gif לדעתי זה כן סליזי

המוני וזול, אני גם לא חושבת שזה היה נראה טוב בצבע אחר...

SimplyMe1

New member
גם הדפס כזה עם גוף כזה

במצב הנוכחי של ההריון זה פרובוקטיבי(ולא ראיתי את אשתו של השחקן בתמונה אחרת כשהיא לא בהריון אז לא יודעת להגיד אם מתאים לה מנומר כשמנמונת). לא צריך לצאת עם החזה והמפשעות בחוץ כדי לומר על פריט לבוש שהוא פרובוקטיבי. למישהי שמנמונת+ לא מתאים הטרנד המנומר בתור לבוש אלא לדעתי רק כאביזר נוסף..אם כבר מנומר

Fun Fair

New member
מינוחים..../images/Emo13.gif

אני מסכימה ששמלה מנומרת יכולה בקלות להיות פרובוקטיבית (בדיוק כמו שמלה אדומה בוהקת, למשל), לא במובן של "זול" אלא במובן של "בולט מאוש". יחד עם זאת לטעמי, "פרובוקטיבי" הוא לא "סליזי".

SimplyMe1

New member
ג'סיקה אלבה

זו הבחורה שיכולה ללבוש שמלה מנומרת ולא להיראות בה סליזית. אין לה בטן וירכיים כדי להקפיץ אותם,כדבריך..

iditush forever

New member
לא אוהלים, אבל בטח שלא שמלת מיני צמודה כזאת

ובטח ובטח שלא עם הדפס כזה, זה לא יפה בעיני, בטח שלא איך שזה נמתח על רחבי הבטן ההריונית שלה. אולי עוד היה מתאים למישהי בעלת בטן קטנה יותר אבל רבאק יש לה בטן ענקית וזה נראה פשוט מזעזע. אישה בהיריון לא אמורה ללבוש אוהלים אבל מצד שני שמלות כאלה לא מתקבלות אצלי בברכה.

ראיתי אשה דתית בהריון שלבשה צמוד ודק

ואפשר היה להבחין בטבור הבולט שלה מבעד לבגד. האם זה יפה?

למעלה