הטור היומי - החמישה בנובמבר

ואם בזיתים עסקינן - חידה

לעיתים אנחנו רואים בגזעים החלולים של עצי זית עתיקים, מלא אבנים. מה הסיבות לכך? נכון, לחזק את הגזע - קלי קלות, אבל לא רק, יש עוד מספר סיבות.

p a l o m a

New member
חברה, רשת גימל שירי מולדת../images/Emo140.gif

נהדרים.. (כנראה בגלל יום הזכרון שחל אתמול...........)

ora11

New member
בוקר טוב שבת שלום../images/Emo183.gif../images/Emo186.gif

שבת בבוקר בשעה 7:00 השכמה הנכדים מעירים אותי ואני בשבת לפני 10:00 לא מתעוררת. הם חמודים מתנהגים יפה ובערב יחזרו ההורים ואני אקבל את הבית שלי בחזרה. יום טוב ונעים

cara13

New member
../images/Emo9.gifואני אהבתי את ויויאן ליי

ב"גשר ווטרלו"ואז גם התאהבתי ברוברט טיילור.היום,כשאני נתקלת בסרט איתו אני מעבירה ערוץ,לא מבינה מה מצאתי בו. סרטים עם ויויאן ליי אין בכלל,וחבל,אני חושבת שיש בה יופי מיוחד.

bimbo.

New member
כעת אני הולכת לראות סרט מתח

מצמרר בשם "קופיקאט", עם סיגורני ויבר והולי האנטר.
ראיתי אותו כבר פעמיים, ובכלל לא מפריע לי לראות פעם שלישית. איך אתם? אוהבים סרטי מתח? האם אתם מסוגלים לראות אותו סרט (לא דווקא מתח) שוב ושוב?? אני כן על שתי השאלות

אנימו

New member
בימבו-כן! ב-כ' רבתי ...ותמיד חושבת

או חוששת ...שאולי משהו יתפתח או יהיה סוף אחר....

אפי 7

New member
בימבונת - אם תהיי מתוחה מדי

ואנחנו להרפות אותך. אני צופה בערוץ MGM ולרוב מועלים סרטים שכבר ראיתי בעבר, אולם תמיד נעים להתרפק על אותן תקופות ואותם שחקנים שבחלקם נכחדו מעולמנו. אפי

bimbo.

New member
גם אני אוהבת מאוד לראות מסרטי

M.G.M. ו-TCM. מוזר לראות את השחקנים בצעירותם, מלאי חיים, ויודעים שרובם כבר אינם. אבל מורגשת בסרטים אלה ארכאיות מסויימת, שקצת מפריעה לי. טוב, מה לעשות, הם באמת כאלה. ובכל זאת, אני צופה בהם שוב ושוב. יש לי ימבה קלטות, כמעט לא מוחקת כלום, עד שהן מתמרדות ואז צריך לזרוק.

בימבו, פעם שראיתי

סרט מתח, הלכתי אליו כמה פעמים, כי מראים איך גבר מתפשט ופתאום עוברת הרכבת, קיוויתי שאולי הרכבת הפעם תאחר, חה חה חהההההההההההה!!!!!!!!

emmy5

New member
בועז ,לפני שאני מפספסת את הרכבת

מאחלת לך מזל טוב והרבה הרבה בריאות

למעלה