החלום התנפץ

סאני לא !!!אני לא מאמינה !!../images/Emo24.gif

למה כל הסבל הזה רק היום דיברנו ושמחתי כ"כ בישבילך וכבר אחרי כמה שעות את מודיעה את ההודעה המצמררת הזאת זה לא מגיע לך ... אולי זה ימשיך להכפיל בבדיקה הבאה כמו שקרה לרחלי [אסתריקה ] תיהי אופטימית יקירתי אני איתך

..נעמה

New member
סאניק ../images/Emo14.gif

הלב נשבר. מלמד לחבק אותך לא נישאר. נשיקות נעמה

דיגי

New member
עצוב עצוב עצוב

סאני,אני מאוד מאוד מאוד מצטערת לשמוע על הבדיקה המילים פשוט נתקעות. אני יכולה לשלוח לך רק חיבוק גדול והרבה חום. מקווה שהשמש תזרח לך בהקדם
ממני דיגי

מירה@

New member
סאני יקרה,

הלב שלי פשוט מתפוצץ. לי במקרים האלו תמיד יש תחושה שמישהו שם למעלה פשוט מתעתע בי. התחושה הזאת, של למה זה מגיע לי, הרי סבלתי כל כך, השתדלתי כל כך, שמרתי כל כך. התחושה שזה פשוט לא פייר. סאני יקרה, אני מאחלת לך, מכל הלב והקרביים שתדעי רק טוב ורק אושר ושתרגישי את טפיחת ההצלחה והאושר שחולפת מעל ראשך. מאחלת לך כל מה שאי פעם איחלתי לעצמי. נשיקות מירה

הרמוניה

New member
דקת דומיה לחלומות מנופצים

ולבבות שבורים. הלואי שהיה הסבר, שהיה משהו שהיה יכול לתת משמעות לאובדנים האלה שלך אבל אין.... אז אני כאן שותקת איתך הרמוניה

סאני,

לפני כמה דקות הגעתי הביתה ופתחתי את המחשב. לזה לא ציפיתי. אני קוראת ולא מאמינה. לא רוצה להאמין. שואלת את עצמי אם ניצוץ התקוה הקטנה שעוד מבצבצת מבין השורות, (או יותר נכון-שאני מתאמצת למצוא ביניהן) היא משאלת לב או משהו אמיתי. ואין תשובה. אני לא שואלת למה, כי זו שאלה שהפסקתי כבר לשאול. אני לא שואלת איך זה קורה- כי לא נבין אף פעם. אני רוצה שתדעי שליבי נשבר ושותת דם, כי זה לא מגיע לאף אחת ובטח לא לך. אם היית כאן לידי, הייתי מחבקת אותך חזק ובוכה איתך יחד. מקווה שבשעה כזאת את כבר בין אנשים טובים שיעזרו לך לעבור את הלילה ואת מחר ואת שבת. רק לפני ששלחתי את התגובה שלי, ראיתי מה שכתבת לי אתמול- "כמוני כמוך" ואני מצטמררת. אני בהלם. ההודעה שלך טלטלה אותי לחלוטין. אין לי מילים וכל מה שכתבתי למעלה זה רק נסיון לכתוב כשאפילו לחשוב אי אפשר.

יובל@

New member
סאני - ../images/Emo7.gif

כל כך עצוב לי וכואב לשמוע כבר אין מקום בלב לכל כך הרבה צער וכאב אני בוכה איתך, ומבינה כל כך את הנפילה הגדולה הזאת מ"יש" ל "אין" למה????!!!

מיטלי*

New member
סאני - למרות הכל אני ממשיכה להחזיק../images/Emo42.gif

אצבעות, לתקווה שאולי עוד יקרה נס ואם לא אזי לתקווה אחרת שמייד בפעם הבאה זה ייקלט לתשעה חודשים. אני לא מפרקת את החזקת האצבעות שלי!!!!!

yaelhul

New member
לאאאאאאא סאני ../images/Emo7.gif

חמודה שלי, אני קוראת ומסרבת להאמין, קוראת שוב - אולי אמצא בהודעה שלך איזה שביב של תקווה, איזה סוף טוב, כמו בהודעה הקודמת והנפלאה על הבטא החיובית, ואני לא מוצאת. איך זה יכול להיות יקרה שלי, שכל התקוות שלך ושל כולנו בשבילך התנפצו כך? הרי ביקשנו את המעט שבמעט, את המובן מאליו... אני מנסה לנחם ולא יכולה. גם אצלי נוצצות הדמעות בזוויות העין. מתפללת למענך שאולי אולי יקרה הנס והבטא תשנה כיוון, ובכל מקרה - מאמצת אותך לליבי ומאחלת לך שאלה הדמעות האחרונות שאת מזילה מצער. מרגישה את החיבוק מעבר לים? כולו שלך. נשיקות יעל

מרב.

New member
אוי סאני-

הכנסת את ההודעה דקה לפני שיצאתי מהעבודה, כשהמחשב כבר היה כבוי, ואת ההודעה על המפץ קיבלתי בטלפון, ולא רציתי להאמין. הפסיכולוג שלי אומר שיש אנשים עם קארמה כזו, פשוט קארמה מחורבנת, אבל אני מאמינה שבכל זאת יום אחד יהיה טוב, גם לבעלי קארמה מעוננת שכזו, גם אם נצטרך לעבוד קשה לשם כך, אני מתקשה להאמין שכך סתם יכול לבוא הגורל ולטרוף את כל הקלפים שסידרנו בעמל כה רב. סאני, יש עוד שלהבת קטנה של תקווה, ואני מסוככת בכפות ידי על השלהבת הזו, מפני הרוח והגורל, ומקוה ומתפללת ש.... הלוואי שכן, הלוואי שכן. ורק מחבקת אותך, ומתאפקת לא לבכות, כי עוד לא אמרנו נואש, נכון?
מרב

ליבת

New member
עצוב לי נורא נורא נורא, מסרבת להאמ

אין מה לומר, פשוט לא הוגן!!!! מחבקת אותך, מתפללת יחד איתך הלוואי מתוקה במהרה כל הצרות יהיו מאחורייך !!!!! אולי אולי אולי עדיין יש סיכוי להריון הזה
חושבת עלייך כל הזמן ליבת

אושרת@@

New member
וואווו סאני אין מילים

כולם כבר כתבו כאן הכל מצטערת בשבילכם מקווה שתהיה תפנית חיובית ושביום ראשון תהיה הודעה משמחת יותר וגם אם לא... תהיי חזקה

אפרת**

New member
סאני החמודה ../images/Emo14.gif

חצי יום לא נכנסתי לפורום... וזה מה שאני מוצאת
הודעה עצובה כזאת, שבא רק לבכות ממנה. אני עצובה איתך, ומקוה שיבוא בקרוב הריון תקין. אפרת.

שחר חדש

New member
סאני ../images/Emo24.gif

לא יודעת מה כותבים במצב כזה. כל כך מזדהה עם ההרגשה שלך. כל כך שמחתי איתך לפני כמה ימים כשבישרת את הבשורה הטובה - חשבתי עלייך הרבה, ואיך שהצלחת כנגד כל הסיכויים... ועכשיו כל כך עצובה איתך. ואם אז בכיתי משמחה, עכשיו אני בוכה עם הרבה עצב. ובכל זאת רציתי להגיד לך שני דברים. רציתי להגיד לך שעד כמה שזה קשה, תשאירי איזה שביב של תקווה, כי גם להופעת ההריון הזה לא היה סיכוי והנה הוא הופיע. אז תני צ´אנס גם לסיכוי הקטן שנשאר לו כדי להישאר איתך. וגם - מקווה שזה לא מעצבן לשמוע - בכל זאת, גם אם לא יישאר מזה כלום (והלוואי שכן!!!), רווח אחד כבר יש - זה מצליח לך בכל זאת, ההפרייה. וזוהי ידיעה חשובה מאוד. אם זה קרה פעמיים, זה יקרה שוב. ופעם שלישית, אני מקווה שיהיה אחרת - שיהיה טוב, עד הסוף. שחר

לימי_מ

New member
../images/Emo7.gif סאני מתוקה

טרם הגעתי לשלב בו את נמצאת, אבל אני בהחלט מזדהה. אני יודעת שקל לומר, אבל צריך לאזור כוחות ולהמשיך. אני שולחת לך המון נשיקות ומחזיקה לך אצבעות

תוליק

New member
סאנשיין

רק עכשיו נכנסנו הביתה משבת וקראנו... כל כך בהלם...כל כך עצוב. אנחנו (שנינו) מחבקים אותך ויודעים שיבוא יום והוא לא רחוק! בו תאחזי תינוק בזרועותייך.

למעלה