"החוקים"

omni4

New member
"החוקים"

שסטודנטים ממציאים, אם עמדת מחשב פנויה במשך 15 דקות, אז אפשר להתיישב במחשב ולהרוס (לצאת מהuser שהיה) עבודה של 3 שעות. כמובן שלא מסתכלים אם השאירו 1000 מסכים פתוחים, מסתכלים אם "אין תיק" אז פנוי. או שמישהו שעבד שעה וחצי יוצא רגע לשירותים, אז חושבים "אהם, פנוי" וכאשר הוא חוזר הוא רואה מישהו אחר על העמדה שבה הוא עבד וכך הלכו 3 שעות לפח. מה נסגר איתכם? אולי כדאי לקנות את הכסא + עמדת המחשב ואז אני אוכל להגיע לעמדת המחשב בראש שקט.

GrimRPG

New member
lol

אולי תשאיר הודעה על המסך וזהו. ותשמור את המסמכים על d:\ .

ומה אם סטודנט סיים את עבודתו

אבל השאיר את כל המסמכים פתוחים וכו'? (וזה קורה לא מעט) אז אני צריך לחכות אולי מישהו יחזור לעמדת המחשב? אם אתה באמצע עבודה, תשאיר איזה פתקון או משהו כזה ואז ידעו את זה.

omni4

New member
יש רק עמדת מחשב אחד פנויה בכל המכללה?

אי אפשר לגשת לעמדה אחרת?

omni4

New member
דבר נוסף

למה שמישהו שסיים לעבוד ישאיר מסכים פתוחים? תמוה בעיניי.

תתפלא2

אין סיבה שמישהו ישאיר מסכים פתוחים, אך זה לא אומר שלא עושים זאת. תמוה, אבל זה קורה. עזבת מחשב שאתה אמור לחזור אליו? שים פתק\הודעה על המסך.

מתודי

New member
החוקים?? לי זה נראה די נדיב לחכות רבע שעה

כשאין אינדיקציה ברורה לכך שמישהו עומד לחזור לאותה עמדה, מה שעל המסך לא ממש משנה ,רק תיק או מחברת פתוחה מעידים על כך שהבעלים עומד לחזור. בספריה יש מצוקה מסוימת של עמדות מחשב ויש כאלו(ואני בתוכם) שלא ממש מצליחים ללמוד במעבדות שבד"כ תפוסות ע"י שיעור כלשהו,זה נראה לי קצת מוזר שאנשים מרשים לעצמם לתפוס עמדה ולעזוב אותה לחצי שעה ויותר. אולי כדאי שלא תעזוב את העמדה להרבה זמן מרגע שהתחלת לעבוד עד הסוף,ובטח שלא לעזוב עמדה בלי לשמור.

omni4

New member
למה

מה שעל המסך לא משנה? רק תיק או מחברת? זה משונה, היכן "החוקים" האלה כתובים, בנהלי המכללה? קצת הגזמה. אתה צודק שיש מצוקת עמדות, לכן צריך לפנות לגורמי ההנהלה שיעשו אחד מן השלושה (לפחות): 1) להגיע להסכם עם "החלק" של ההנדסאים במכללה שיפתחו לנו גם את המעבדות שלהם. או 2) בזמן שעורים במעבדות, לאפשר לסטו' לעבוד שלא במסגרת הקורס (כמובן אם יש מקום ושלא ירעישו). או 3) לקנות עוד מחשבים (מה שלא נראה לי יקרה).

ethna

New member
תיק או מחברת

מבטיחים שאכן מישהו יחזור, אני נתקלתי במקרים בהם השאירו לא רק מסכים פתוחים אלא את המייל שלהם פתוח ונעלמו בלי לחזור. הדרישה שלך נראת לך צודקת כי אתה תכננת לחזור. אנשים אחרים omni לא קוראי מחשבות, אתה צריך להעביר להם בדרך כזו או אחרת מה אתה חושב- שתכננת לחזור...

מתודי

New member
כי אנשים משאירים את כל המחשב פתוח על

המסכים שלהם והולכים בלי שום בעיה. למה בכלל לעזוב עמדה ליותר מרבע שעה,מה ההצדקה לזה,במיוחד לאור העובדה השגם ככה אין הרבה מקום ליד המחשבים.

למעלה