הזמנה לחברי הפורום

הזמנה לחברי הפורום

בעקבות רעיון של אחד מחברי הפורום לקיים מפגש ,חשבתי להזמין את חברי הפורום באופן אישי לארוע שמתקיים ב-30-06-06 אצלי בחנות. מדובר בארוע השקה למגברי גיטרה ובס של חברת ASHDOWN מאנגליה המגבר משלב בתוכו מעבד דיגיטלי לצד מגבר שכולו מנורות 16 אפקטים: 4 תוכניות מובנות – CHORUS 4 תוכניות מובנות –FLANGER 8 תוכניות –DELAY + מחלקה נפרדת לשליטה ב- REVERB חשוב לציין כי יש במגבר יציאת הקלטה מקצועית עם סימולאטור של רמקולים (דבר המעניק יתרון בהקלטות ביתיות). לארוע יוזמנו מוסיקאים מהשורה הראשונה בארץ,בתחילה ננגן אשר פדי,אבי יפרח ,ואני,ואחר כך כולם מוזמנים לנסות את המגברים אשמח לראותכם

Perfect sense

New member
נפלא../images/Emo45.gif

אני שמח שאימצת את הרעיון שלי. לחברי הפורום: רוצים להפגש שם סטייל "טוב, נתראה שם" או סטייל "בוא נעשה שם מפגש פורום" ? אני לגמרי בעד האפשרות השנייה.

eran377

New member
באתר רשום שבשעה 10

וזה גם מה שאמרת לי בטלפון... חל שינוי כלשהו?

eran377

New member
אתם צריכים להתחשב גם

בשמוליק... אל תתכננו מראש מפגש של 50 איש אצלו בתוך החנות (קחו בחשבון שגם יהיו שם עוד אנשים). האפשרות של "טוב ניפגש שם" יכולה להיות יותר טובה לכולם

אפשר אבל...

לעשות מפגש של ניפגש שם בשילוב עם "נקבע מפגש". שאנשים יבואו, יחכו לאחרים, לאט לאט כשיתחיל להתמלא שיעברו לאיזה מקום שאפשר לשבת בו באזור, וכל אחד שיבוא, אחרי קצת התנחלות בחנות, יבוא לנקודת המפגש :)

אהה, כן. לא שמתי לב ליום :/

נו אז כולם באים ב-10. נעשה טורנויות מי נכנס XD ד"א, איפה בדיוק החנות?

Groverman

New member
שמוליק, שאלה לגבי המגברים

מה תגיד על הראשים של אשדאון, המגברים הללו יכולים להתאים למטאל?

למעלה