הזכות לחיים

fliperit

New member
הזכות לחיים

היום חזרתי הביתה אחרי שהחשיך כבר...באמצע הדרך פתאום ראינו תן מנסה לחצות את הכביש. הנהג האט, ולא פגע בו...אבל אחרי שעברנו אותו התכלתי אחורה לראות שהוא חוצה בשבלום....אבל לא זכיתי לראות את זה...המכונית שנסעה אחרינו פגעה בו אני חושבת... (ראיתי אותו לפני האורות שלה, ואז הוא נעלם).. בכיתי בשקט כל הדרך... למה לא עושים כלום נגד דריסה של בעלי חיים?

ira87

New member
../images/Emo7.gif מסכן. אני מקווה שבכל זאת הוא לא

לא נפגע

fliperit

New member
גם אני....

פעם (לפני איזה שנה) הייתי בפראנויה כל פעם שנסעתי בלילה...ממש פחדתי מחיות שיקפצו לכביש בין הגלגלים! ואני הכי לא מבינה אנשים: אם דרסתם (ונכון שזה לא היה בכוונה) תעצרו בצד, ותראו אם אתם יכולים לעזזור לחיה! אם זה היה בן-אדם, לא הייתם בורחים, אז מה ההבדל? אולי יוכלו להציל אותו עם טיפול רפואי?!?! אררררר אנשים הם אנוכיים ומגעילים!!!

Silly LoveSong

New member
אוי ../images/Emo10.gif

גם אני הייתי במקרה דומה, אבל הנהג של המכונית בה נסעתי דווקא רצה מאוד לדרוס אותו (הוא קילל אותו ואמר שכולם נושאים כלבת ושצריך להשמיד את כולם) אבל אני נתתי עליו כזאת צעקה... ואם הוא היה רק מעז להתקרב אליו עם המכונית הייתי מביאה לו סטירה וחונקת אותו מאחור. התן בו פגשנו היה העיר. הוא היה ממש קטנטן...

fliperit

New member
אויייי

היה יום שראיתי בדרך מהישוב שלי לירושלים אמא וגור ממש ממש תינוקי....דרוסים.. כנראה שהאמא לקחת את הגור בפה לצד השני של הכביש..ובדך נדרסו

נוWה

New member
אוי.. אילו סיפורים עצובים...../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif

זה תמיד מעציב אותי לראות חיות דרוסות בכביש. זה מראה מזעזע כל כך! ועוד יותר מחריד זו באמת האדישות של הנהגים הדורסים. הלוואי שהם היו מתייחסים לחיה כמו אל בן אדם, והיו עוצרים בצד לראות אם יש אפשרות להצילה לפני שהם ממשיכים לנסוע. אבל לטס פייס איט, נהג כיום לא יעצור באמצע כביש מהיר כדי לבדוק את השועל שדרס, כי בטח יש לו איזו אישה מעוצבנת שצועקת עליו שיחזור הבייתה לעזור לה לטפל בילדים. תמיד יהיו לבני האדם תירוצים כאלו!

fliperit

New member
כן....

וכל עוד לא ימצאו פיתרון לעליה של חיות על הכביש- הם ימשיכו מות מוות כלכך לא טבעי...

fliperit

New member
אגב...עכשיו סיפרתי לאמא שלי

על זה...ושוב בכיתי...אני רגשנית יתר על המידה נראה לי... אני יודעת גם- שאם ייתי עם אחד ההורים שלי- הם היו עוצרים על בטוח, ולוקחים אותו לוטרינר/בית חולים וטרינרי...אז לפחות זה מעודד אותי.

Silly LoveSong

New member
../images/Emo10.gif ועוד יש כאלה

שלא איכפת להם מהחיות המתות והם נוסעים עליהם ללא כל התחשבות מינימלית. לפני כמה זמן ראיתי בירושלים חתול מרוח על הכביש. ואני מתכוונת למרוח! עברו עליו אולי כמה מאות פעמים.

fliperit

New member
אף אחד לךא ענ לי על השאלה...

למה אף אחד לא נלחם למען החיות שנקטלות (או עלולות להיקטל בעתיד)? יש מה לעשות- אבל אף אחד לא דואג שזה יעשה....למה?

fliperit

New member
רעיון מעשי אחד...

שחשבתי עליו בזמן עשיית עבודה לבית ספר.. אפשרל לדגר את הכבישים שנמצאים במקומות שבהם יש הרבה תנים שחוצים...ובשביל שהם יוכללו לעבור מצד לצד- לעשות מנהרות תת קרקעיות בשבילם. אם למישהו בממשלה היה מספיק אכפת היו מבצעים את זה.

אין מה לעשות נגד זה ספיציפית

הבעיה הזאת תעלם, או לפחות תצומצם רק כאשר הגישה הכללית ביחס לבעלי החיים תשונה. קסם

../images/Emo42.gifתקווה

יש בי עדיין זיק של תקווה שאולי התן לא נדרס... יכול להיות שהוא הספיק להימלט מהמכונית החולפת ולהציל את חייו. -אמן-

למעלה