הורי!! הג"ה איס היר!

*קליאו*

New member
הורי!! הג"ה איס היר!../images/Emo105.gif../images/Emo65.gif

נראה לי שחוץ מהפ"פ של ה"פ שפרסמו זה הפיק הראשון שמפורסם כאן, אז ברכות לי ולאור {הגברת האפורה}, היוצרות.
תקראו, תהנו, תמתחו והכי חשוב- תגיבו!!!! אני מניחה שרוב מי שבא מפורום ה"פ כבר יודע על זה, ובכל זאת- נא לקרוא!!! השקענו בזה המון ואני חושבת שבתוצאה אפשר לראות את זה!! הג"ה=הגברת האפורה, שזה גם הניק של אור, אבל זה היה הרעיון שלי
את הפיק כתבנו ביחד וכו´.. אני מפרסמת עכשיו את פרקים 1+2, {יש 10 פרקים שאת השאר נפרסם בהמשך} תהנו!!!!!! מאיה
הג"ה איס היר, אנד שי איס אפטר יו, גורו אויבי ההג"ה, או במילים אחרות- תקראו!

מדהים, כבר אמרתי לכן...

אתן במקום ראשון ברשימת הפיקים האהובים עלי יחד עם בל וטלי...

*קליאו*

New member
ואו, איזו מחמאה../images/Emo9.gif../images/Emo70.gif תודה../images/Emo51.gif../images/Emo70.gif

את מתכוונת אלי או אל טלי השניה?

אם אלי אז- יי!!! תודה רבה!
אם לטלי השניה אז- אה, אוקי וואטאבר! TaLi
מצורף- סיפורו של טום רידל! סיפור שכתבתי, מבוסס על סידרת הספרים "הארי פוטר". לא חובה לקרוא את הארי פוטר כדי להבין את הסיפור. למעוניינים בהמשך הסיפור- לידע אותי.

גם וגם..

באמת, גם השרשרת שולת, וגם טום רידל... אני אוהבת מאוד את שניהם,וטום רידל היה הפיק הראשון שקראתי...

חחח

קראתי... אהבתי מאוד מאוד!!! אתם תמשיכו אותו נכון?? רק תעשו טובה, כשיש איש שממשיך לדבר אחרי שסגרת את הגרשים אז אל תרדו שני אנטרים כי זה מבלבל, חושבים שמישהו אחר מדבר ואז לא כתוב מי מדבר!! ואז צריך לחזור על השורה הקודמת כדי להבין מי מדבר.... ואני כותבת את הביקורת בגלל שזה חלק מהתפקיד שלי כמנהלת הפורום... כאילו זאת היתה המטרה של הפורום... לתת ביקורת על הסיפורים ולעזור לשפר אותם. הרעיון עצמו חמוד לאללה, וגם הקטע שדמה לשרק והכל! TaLi

*קליאו*

New member
תודה. והוא כבר גמור! יש 10 פרקים!

ובקשר לקפיצות- {את בטח מדברת כשאייבן גריי מדבר, אבל שם זה לא נקרא, כי זה ארוך מדי בשביל לכתוב כגוש אחד, אז אני אדבר בכלליות} זה בד"כ אני אשמה, כי אור הכריחה אותי לעשות 6 עמודים לכל פרק, ומה לעשות... ~גם~ אני לא מושלמת.. ורימיתי קצת...
לא, סתם. אני אראה למה התכוונת ואשתדל לתקן.

Piglett

New member
טוב, כדי לא לתפוס מקום... ../images/Emo97.gif

אני אפרסם פה סיפור, ובהזדמנות זו גם נהפוך את השירשור לשירשור סיפורים... *מראה למאיה מאיפה משתין הדג* טוב, אז הסיפור הזה נכתב בשעה ממש לא טובה. יש בו דברים שאני מאמין בהם, ויש דברים שלא. זה יכול ממש להרגיז דתיים, אז אני ממש ממש ממש מבקש מדתיים - לא לקרוא. אני כבר אכסוך את הסקילות
לא הייתי ציריך לכתוב אותו, אבל מישו היה חייב. אנג´וי,
"את רוצה לנגב? פאנקייק?"

*קליאו*

New member
רורי, חמוד...

אני יודעת מאיפה משתין הדג!!!! הרי היום יום שלישי
"לא. ממש לא."

coolit

New member
רום, אתה לא יודע כמה שזה..../images/Emo102.gif

יפה. אמנם לא הבנתי בסוף את הפואנטה *מחזירה את המשקפיים לעיניים*, אבל אתה כותב ממש מדהים! לא הייתי מאמינה שאתה יכול לכתוב ככה.. רק שתדע.. ברית. רציתי לומר משהו, ושכחתי. טוב, אולי ש.. זה נראה לי טפשי, ש... לא יודעת איך לקרוא לדמות הזו (נגיד אתה), רוצה מאוד ללכת לשמוע מגילה ולשים כיפה ולעשות מה שהוא צריך, אבל הוא מכריח את עצמו לא. זה נראה לי טפשי ביותר.. הנה, יש לו בחירה, הוא עושה מה שהוא רוצה! וגם לא הבנתי מה זה הנורווגי הזה.. אבל נשביתי בקסמו של הדבר הזה..

Piglett

New member
חחח, תודה רבה../images/Emo70.gif ../images/Emo97.gif

אני לא יכול להסביר את הפואנטה פה, על הרגע, אבל כל מה שהיה כתוב בסיפור זה כל מה שרציתי להעביר. ובבחירה - ניסיתי להעביר בקטע הזה מצב שבו הוא לא רוצה ללכת לקריאת המגילה אבל אז הוא מצטער על כך. אבל הוא לא באמת רוצה, הוא חושב שהוא חייב. הבחור הדתי הזה היה רק תבנית למצב שהתכוונתי אצל הערבים. הנורווגי היה האיש רעול הפנים בסוף, ואת זה לא ניסיתי להדגיש כדי שיבינו. אם ממש לא הבנת את הפואנטה, אני מבקש ממך לקרוא את זה שוב.
רום. אממ.. תשלחי לי לאימייל דברים שלך!

coolit

New member
כן, אני יודעת שהנורווגי היה הוא..../images/Emo102.gif

אבל מה היה התפקיד שלו? סתם, מישו שרוצה להרוג מישו ומתחזה לכלמיני שטויות? אהה, הבנתי.. ברית. טלי שלחתי לאימייל משהו..

Piglett

New member
התפקיד שלו הייתה בעצם ההתגלמות

של "הערבי". אה, ותשלחי גם לי!!

coolit

New member
אחסוך, רומושון. אני קוראת../images/Emo3.gif../images/Emo102.gif

רופ,

פרסמתי את הסיפור שלך בפורום מנהלים, ואם אתה מרשה יכולים לפרסם אותו באתר. אבל צריך את האישור שלך. כנראה שאנחנו נתחיל לעבוד בשיתוף עם האתר והסיפורים המוצלחים ביותר יפורסמו בוא! TaLi

Piglett

New member
ייאיי, כמובן!!! ../images/Emo97.gif

בלהה, רק כדי שיראו את ההודעה... אני אקרא אחר כך את ההודעות החדשות...

למעלה