הורות משותפת.

חנה136

New member
הורות משותפת.

שלום לכולם!
אנחנו זוג סטרייטים בני 50+, ומחפשים אישה סטרייטית עד גיל 35, (בעיקר מאיזור השרון), המעוניינת בתרומת זרע ידועה, וב"הורות משותפת".
בגלל גילנו, נוכל אומנם לתפקד יותר כ"סבא וסבתא", אך אנחנו מבטיחים הכרה בילד, קשר חם ואוהב איתו,והענקת משפחה אוהבת ותומכת, ומתן בטחון בכל התחומים, כולל בעתיד. מובן שגם עזרה בגבולות היכולות שלנו.

שבת שלום.

איזה רעיון נפלא! בהצלחה

אתם יכולים גם לפרסם בקומונה: בדרך לאימהות יחידנית

Mישהיא

New member
מיהו " תורם הזרע"
האם הוא חי

לטעמי יכולה להיות כאן קונסטלציה בעיתית

Mישהיא

New member
ואם נפטר בנם...ושימרו זרע..גם יכול להיות.

בעייתי בכל מקרה

judith4

New member
אם הבנתי נכון זה סוג של פונדקאות

נשמע לי מורכב עד מאד, ולא פשוט בכלל.

s p r i n g1

New member
נשמע די מסובך

גם ככה הורות משותפת נשמע לי מסובך
והורות משותפת בטריו נשמע עוד יותר מסובך,
מצד שני אולי יש יתרון שמראש יודעים מי בת הזוג של התורם, מצב שלא ידוע במקרה אחר ויודעים עם מי עורכים הסכם אבל לא מה יהיה בעתיד.
לי אישית לא היו מתאימים סידורים כאלה ובכל מקרה עברתי את הגיל, כמו הרוב פה שמעל 35 ורובנו פה אמהות לבד, אבל אולי יש כאלה שמתאים להם
שיהיה

אמאנחל

Member
מנהל
תחשבו טוב

קודם כל, אתה תהיה לפי חוק אביו של הילד. אבא לכל דבר, לא סבא. עם כל החובות והזכויות החוקיות הנדרשות והמגיעות. כדאי לברר היטב עם עורך דין לענייני משפחה מה זה אומר.

במציאות שתיווצר לא חושבת שיכול לקרות שלא תתאהבו בילד ולכן ללא שום ספק תרצו להיות הוריו ולא "סבא וסבתא". יהיה לכם חלק משמעותי ושווה בחינוכו בגידולו ובטיפוחו. תפקידכם יכלול הצבת גבולות, דאגה לבריאותו ולחינוכו עד לבגרותו, ולא רק פינוקים. גם אם לא תתרוצצו איתו בגינה זה לא מוריד מתפקידכם כהורים. יש הרבה הורים שלא מתרוצצים בגינה (נכים למשל) זה לא מסיר מהם את תפקיד ההורות.

אני מציעה לכם לפנות לארגון "משפחה חדשה" שם יעזרו לכם לחשוב מראש על כל המצבים והאפשרויות, כדי שתדעו למה אתם נכנסים.

מאחלת לכם המון בהצלחה, יש המון המון סיפוק ואושר בהורות.

אם זה לא יצליח אתם יכולים לשקול להיות משפחה מארחת: לקחת על עצמכם לארח מידי סוף שבוע ילד שאין לו משפחה שיכולה לעשות זאת.

למעלה