הוצאת קיטור + דיון

innocence

New member
הוצאת קיטור + דיון

החלטתי לתפור בגד גוף, למרות שמצאתי משהו מאוד דומה למה שחיפשתי (תכלס, אני קמצנית..). הבעיה היא שאולי זה עלה לי פחות כסף, אבל שעות שאני יושבת על החרא הזה ובסוף זה יצא כל כך לא מה שהתכוונתי:( זה לא באמת מכסה את כל התחת ואני ממש מקווה שזה לא ייפרם ואני אשאר ערומה באמצע המסיבה (לא נעים). אז מה איתכם? האם הייתם מעדיפים לתפור לבד כדי לחסוך כסף למרות שמצאתם משהו שמתאים?

Lady_Voldemort

New member
|ששי| לא יודעת,

מנסיוני אם מדובר במשהו כמו בגד גוף או בגדים תחתונים -ואין לך נסיון קודם בזה.. כדאי להשאר בצד הבטוח, או לעשות בגד נסיון כדיי ללמוד ורק אז לתפור את הבגד גוף/בגד תחתון. במיוחד שמסיבה ואת בטח תרצי לרקוד ולזוז..

innocence

New member
לזוז זה לחלשים.

אני באמת שוקלת לחזור לתל אביב לקנות את בגד הגוף הזה, אבל אין לי ממש מתי... יצא לביש, רק שאני פוחדת שבאמת זה לא יחזיק מעמד, למרות שתפרתי הכל כמעט ב2 שכבות של חוט (שגם ממנו קניתי מעט מדי..)

coral chan

New member
../images/Emo210.gif פרסמי תמונות!

אף פעם לא יצא לי להיתקל במשהו שדומה למה שאני רוצה לתפור, אז לא יודעת להגיד לך. אבל אם אתקל במשהו, ואני אוכל ללבוש אותו ביומיום, אז הייתי קונה אותו כמו שאני קונה כל בגד לבוש אחר. ס-ס;

innocence

New member
איזה תמונות?

חצי תחת שלי בחוץ! זה עוד לא גמור ועוד לא החלטתי אם אני באמת מתכוונת ללבוש את זה או לא. אף פעם לא יצא לך למצוא משהו שמתאים לתחפושת? אפילו אביזרים?

coral chan

New member
../images/Emo210.gif לא, לא ממש. י-י

כשאני חושבת על זה, אולי כפפות יצא לי לקנות לאחד מהקוספליים הבאים שלי, כי להכין כפפות זה באמת כאב ראש.

innocence

New member
אני יודעת ;______;

מזל ששלי הן מבד סטרץ', אז זה כיפר על הטעויות שלי ולמרות שזה יצא אולטרא קטן - אני עדיין נכנסת בזה איכשהו.

XannieChan

New member
מעדיפה לקנות אם זה לביש

אוו שאם זה יחסוך לי הרבה כאב ראש וזמן, אבל דברים שאני יודעת שאני יכולה להכין ולא אמצא - לתפור. (ותפרתי פעם בלומרס XDDDDDDD)

pokegirl

New member
אז-

חצי מכולם ראו לי את התחתונים T_T ותעשו פנטי שוטס! לי יש בלומרס

pokegirl

New member
איזה באסה,

מזל שאני אהיה שיכורה. אורה, בלומרס זה פאטיש נפלא.

OnlyLeigh

New member
אני גם רוצה :O

יו סאב, ראיתי את החצאית באחת מהשרשורים, איזה מתוקה את D:!!!!

למעלה