הופעה של ווסטלייף בלונדון !

rachelMcfadden

New member
וואיי כל כך כיף לךךךךך

תצלמי אותם הרבה הרבה ותראי לנו את התמונות טוב? את עושה להם שלט?

IrishKiss

New member
חחחחחחח

כל מי שרוצה מוזמנת להתחבר במזוודה שלי:)) וברור שאני אצלם המון ואראה לכן הכלללל אני חושבת שאני גם לוקחת מצלמת וידאו... אני לא בטוחה שאני מכינה שלט...שנה שעברה לא נתנו לאף אחד בשורות הראשונות להרים שלטים...:/

rachelMcfadden

New member
שנה שעברה???../images/Emo12.gif

מה גם שנה שעברה היית בהופעה שלהם?? דייייייי איזהה כיףף לךךךך אז איך הייתה ההופעההה??? הרגישו שבריי חסר? ווסט הסתכלוט עלייך? יצא לך לדבר איתם?? *חיחי סורי על המתקפה
*

IrishKiss

New member
שנה שעברה

הייתי בשתי הופעות בדאבלין...היה פשוט מדהים! הייתי נורא נורא קרובה לבמה... הם נתנו פשוט הופעה מושלמת!!! ואם להגיד את האמת *תורידו את האבנים פליז...* לא הרגשתי ממש שבריאן חסר... ניקי לקח הרבה סולואים והוא היה פשוט מושלם... וכם הם ראו אותי...ואת אחותי גם... היה כל כך מדהים!!!!!!!!!! וגם ראינו את לואיס וולש *הדוחה* אחרי ההופעה...

IrishKiss

New member
אני מיקה...נעים מאוד:)

חחחחח כולכן מוזמנות לבוא...סביר להניח שיהיו הרבה מזוודות..:) אני כבר סופרת את השניות... זה יהיה כזה מושלם כי זה יוצא מיד אחר valentine's day ככה שיצא לי להיות באירלנד בתאריך הזה...!

B®YaN BaBy

New member
ועוד בשורות הראשונות../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

אומיגדדדדדדדדדדדד היי היייייי אני ליד הריץ' רץ' הכחוללללללל
[תופסת לי מעעכשיו עמדה
]

littlePrinces

New member
וואי הולך להיות ייצוג ישראלי רב !!!

גם אני טסה להופעה בלונדון,זה יהיה נחמד אם ניפגש :) ואני ממש רוצה ללכת לעוד הופעה,אבל לא נראה לי שאני אצליח לשכנע את אחותי.אבל בע,אני שורה 28 נראה לי.. דיי קקה =\ בכולופן,מקווה בשבילך שתיסעי!!!! ולאייריש...איזה כיף לך שראית אותם שנה שעברה,פעמיים,ועוד בדאבלין.גאד,כיף לך.

למעלה