הודעת פתיחה

אילן די

New member
הודעת פתיחה

שלום למציצים
, ברוכים הבאים לפורום קפה ! הייתי מאד מעוניין שתיווצר כאן קהילה של משתמשים קבועים שישאלו, ייעצו ובכלל ישוחחו על קפה למיניו ולסוגיו, אז יהיה מאד נחמד אם תשרשרו הודעה עם כמה שורות על עצמכם וכמובן - איך אתם שותים את הקפה שלכם !? לגבי - אתם מוזמנים לקרוא את הודעת המנהל בקישור למעלה. אז ברוכים הבאים ובהצלחה ! אילן

kitt

New member
שלום ../images/Emo49.gif ו../images/Emo50.gif על הפורום

החדש kitt שמקבל הזרקת קופאין בצורת קולה דיאט
או מאספרסו במקינטה

rubber duck

New member
מזל טוב ../images/Emo13.gif לפורום החדש

ספר אספרסו קצר כפול על הבוקר
מחייה נשמות
שרון

rubber duck

New member
לוואצה באריזה מוזהבת

qulita oro - arabica אני לא מבין גדול עד כדי כך אני אוהב קפה חזק ומריר ורק בסוף להרגיש את הסוכר שם כפית מידה וחצי ספלון ממש קטנטן שמתמלא לו עד החצי
וזה הכל לא צריך יותר מזה כלום
שיא האושר
שרון

rubber duck

New member
מכין במכונה ../images/Emo13.gif

מכשיר דיי נחמד של קנווד כולל משאבת לחץ ניסיתי סגה פרדו וזה לא זה אילי - רעיון טוב ננסה בסיבוב הבא
שרון

gaia44

New member
מזל טוב על הפורום!!!!!../images/Emo77.gif../images/Emo42.gif

שלום, קוראים לי גאיה. אני שותה נס קפה- כפית מלאה נס ו...3 (!!!) כפיות סוכר. חצי מיים, חצי חלב. + סיגריות ברלברו לייט!! אין דרך יותר טובה לפתוח את הבוקר!!!!

אלאר

New member
אז אני לא המכור היחיד באזור....

אני לא עוזב את השחור הישן והטוב: אם צריך משהו זריז, אז בוץ (האדום של "עלית"), ואם יש זמן להשקיע....קפה אל-נחלה ירוק ! לא קל לשתיה, אבל במאמץ משתלם!

דרור22

New member
שלום לכולם ומזל טוב....

אני דרור בן 19 אני הומוסקסואל (לא שזה פרט כל כך חשוב רק שתדעו...) וגם אני אוהב קפה.... אני שותה את "טיסטרס צויס" כפית גדושה עם 2 סוכר ורק מעט מעט חלב... בקשר לקפה עם האלכוהול זה בהחלט שילוב מצויין המון בהצלחה אני אבוא לבקר הרבה.... שלכם דרור

גברתלד

New member
אילן די

וואלה קראתי קצת משרשמת על עצמך והתרשמתי, אתה נשמע בחור אינטיליגנט ושרמנטי. שלח לי לאימל משהו יפה, אולי יום יבוא וניפגש לקפה!

למעלה