הודעה לתקשורת

הודעה לתקשורת

הודעה לתקשורת המעשה שעשו בני העוולה בישוב אדורה בשבת 27 אפריל 2002 בבוקר אינו פיגוע ואינו רצח: הוא ביצוע טבח לשמו כאשר בוצע ירי באזרחים חפים מפשע בשנתם. אני כמועמד לראשות תנועת "מולדת" פונה אל ראש הממשלה לדרוש מהאו"ם להקים וועדת חקירה בגין ביצוע הטבח ולהעמיד לדין את ראשי הרשות הפלשתינית בביצוע פשעי מלחמה. דביר אליעזר - ערד

stavg

New member
ההוו נחמד באמת...

ואני קוראת להעמיד את אריאל שרון ראש ממשלתינו לדין על פשעי מלחמה

לביא1

New member
תזכירי לי מתי בדיוק אריאל שרון...

הורה להרוג נשים וילדים? את לא מתביישת לשרת אנטרסים של האויב בקריאות האלו?

roopi

New member
אני יזכיר לך, מתי בדיוק...

ב1953 נתן אריאל שרון את הפקודה לחייליו "כיבוש הכפר קיביה, תוך כדי פגיעה מקסימלית ברכוש ובנפש" בפעולה בכפר קיביה נהרגו לדעתי..69 אזרחים לא חיילים, לא צבא אויב, אזרחים תמימים בהם ילדים נשים וזקנים. אני קורא לחקירה של ועדת האו"ם בכל מקרה, מהכפר הזה לא יצא אף מחבל, לא היתה אף מעבדה ולאר התגורר בו שום מבוקש. הכפר הזה נבחר באקראיות כנקמה לרצל של שני ילדים ואם ע"י מחבל פלשתינאי.

לביא1

New member
אקראיות מה?

זה שעקבות המחבלים הובילו לשם זה אקראיות. והפעולת נקם הזאת לימדה לקח

roopi

New member
שטויות

לא אמרתי שעקבות המחבלים הובילו לכפר, תחקרו על האירוע ותשימו לב שמצויין שם כי זו היא פעולת נקם, הכפר נבחר באקראיות וללא כל קשר לאירוע שעליו הגיבו. בכפר התבצע טבח ע"י חיילי צה"ל, בפיקודו של אריאל שרון. זהו מידע אמין לגמרי, אני מתפלא שאתה לא מכיר אותו. כל הצדקה שתבוא בפורום הזה לאירוע שציינתי (הטבח בקיביה), נותנת אישור לטבח המזעזע שנעשה אתמול באדורה.

roopi

New member
כן. ב14 באוקטובר 1953

הטבח נעשה כתגובה לפיגוע שעליו דיברתי קודם. נרצחו 70 אזרחים הטענה של צה"ל היתה שהבתים היו ריקים ורק אז פוצצו אותם והם לא ידעו שבתים הסתתרו אזרחים. הפעולה נתבצעה ע"י יחידה 101 בפיקודו של אריאל שרון.

Obelix

New member
אתה הישתתפתה במבצע הזה? יש לך עדות

ממקום ראשון? חוץ מאיזה חוברת שהבוגדים הראשיים במדינת ישראל מחלקים לכם? כאשר תביא את כל ההוכחות ואנשים מדרגה ראשונה שהיו שם (חיילי צה"ל כמובן) נתחיל לדבר .. OBELIX

roopi

New member
יש לי עדויות של אנשים שראו גופות...

מנוקבות בכדורים

Obelix

New member
חחחח ... התחלתי לקשר את הדברים..

הדיון הזה כבר הייה פה פעם כבר.. תגיד אתה יכול לעשות משהוא בשבילי ? אתה יכול ללכת לאותו חייל שראה את הגופות המחוררות ולשאול אותו מה היייתה הפקודה המדוייקת ? והאם הוא ביצע במו ידו את ההרג? אחרי שתעשה את זה תחזור לפה עם התשובות סבבה? OBELIX

סילבן

New member
אבל לפני רגע אמרת

ששרון פוצץ בתים על יושביהם בטענה שהיו ריקים. איך זה מסתדר עם גופות ירויות? אל תתן לעובדות להפריע לך

roopi

New member
חיכיתי לשאלה הזאת

הטענה של צה"ל (שיש לו מנהג מגונה להגן על כל חייל שלו לפני בירור העובדות וכמעט בכל סיטואציה) היתה שהבתים היו ריקים ולכן פוצצו אותן אך בפועל, כל הגופות היו מנוקבות בכדורים. דרך מוזרה למות בפיצוץ, או שאולי אלה היו "כדורים תועים"? או אולי בכלל רסיסים וברגים מהמטענים שהופעלו? בכל מקרה, אני לא חושב שאני צריך להביא לך חייל, כמו שאני לא חושב שכשלא ישארו עדים חיים לשואה זה יראה שהיא לא התקיימה. במידה ואני אמצע זמן אני אשמח לחפש בשבילך מקורות מידע שמדווחים על הטבח בכפר קיביה, שמקובלים על שנינו.

סילבן

New member
שקרן

חיילי צה"ל קראו לכל תושבי הכפר לצאת מבתיהם והזהירו אותם שהם יפוצצו את הבתים, אבל התושבים התחבאו עמוק בבתיהם ולא השמיעו קול. הבתים פוצצו. אם תרצה, זה ההבדל בין קיביה לג´נין - 13 חיילי צה"ל הרוגים כדילמנוע פגיעה באזרחים. אז לא תודה, אני מעדיף 13 חיילי צה"ל על 69 ערבים פחדנים.

סילבן

New member
תוספת

כפר קיביה מוכר היה כבסיס ומחסה של מחבלים, שביניהם היה המחבל שהשליך רימון לבית ביהוד ורצח אם על שני ילדיה. לא הייתה כל סיבה לסכן את חיילי צה"ל בפריצה לבתי המחבלים משבוששו לצאת, ולא היה ספק שזה יגבה מחיר בנפש. אז כמו שאמרתי קודם, עשו ההפך מג´נין והצילו כמה חיילי צה"ל. הלוואי שימשיכו כך.

סילבן

New member
עוד תוספת

במקרה אחד, חייל צה"ל שמע אזרחים מבית שעמד לפני פצוץ ובחרוף נפש חלץ אותם במרוץ נגד שעון העצר. זה רק מוכיח שהחיילים לא ידעו על אזרחים שהתחבאו בבתים. יש להוסיף שהיה זרם גדול של בורחים מהכפר ולפיכך ברור היה כי הוא התרוקן מיושביו.

למעלה