הודעה לבנות הפנויות !

לגבי התמונה שאיננה

אני מבטיח לשלוח תמונה למועמדות שתעמודנה בנתונים הנדרשים,זה ברור וזה עכשיו ידוע. ואני מאמין שאתם מבינים מדוע התמונה שלי לא מוצגת ובכרטיס, ושאני עצמי מעדיף כרגע להשאר אנונימי. רק מעניין שאף אחד או אחת לא שאלו אותי מה לי ולפורום הזה? שהרי לא חסר לי כסף,אני נראה טוב, ויש לי לא מעט קשרים עם נשים מיוחדות ומוכרות. אז למה לי לחפש כאן בכלל אחת שסביר להניח מבחינתכם שהיא לא נמצאת כאן? כשתשאלו אותי מבטיח שאענה.

ודרך אגב

למרות העומס הרב כאן במשרדי, אני מוצא זמן גם לכתוב לכם את התגובות שלי. יום טוב לכולם.

גלי 1970

New member
למה שיפנו אליך אם אין לך תמונה כאן?

למה שלא תפרסם תמונה וכך בנות שיתרשמו ממך יפנו אליך? ואז מתוך הודעות שתקבל תוכל להחליט במי אתה מעוניין,ולא יקרה מצב שיפנו אליך ואתה תחזיר תשובה חיובית ,תישלח תמונה ואז יתברר שאתה בכלל לא הטעם שלה. אני בכל מיקרה לא אפנה אליך...אבל אולי אחרות כן

3שרונית

New member
גלי , תעקבי נשמה../images/Emo150.gif

הוא ענה על עניין התמונה - הוא מפורסם ולא מעוניין שזהותו תהיה גלויה לעיני כל.

straycat

New member
השאלה כלל לא עלתה...

מאחר שהתשובה ברורה לכולם (חוץ ממך, אולי...
). היופי בפורומים הוא, שאין כאן הבדלי מעמדות שמושפעים מגורמים חיצוניים. כל אחד נמדד לפי ההשתקפות של אישיותו בטקסט שהוא כותב. הדבר הזה בלבד הוא שקובע את מעמדך בפורום. את ההמשך אני מניחה שהבנת לבד.

straycat

New member
לא במובן של מעמד סוציו-אקונומי...

במובן של השתקפות ערכית, השתקפות של האישיות בטקסט הכתוב. עם זאת, אין טוב יותר וטוב פחות, יש סוגים שונים של אנשים, כולם בעלי אותו ערך (...לפחות בפורום
).

straycat

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מרוב עצים לא רואים את היער...

למעלה