הודעה זו מופנית רק לחכמים מבינכם

הודעה זו מופנית רק לחכמים מבינכם../images/Emo22.gif

סתאאם.. אין פה חכמים.. סתאאאאם טוב עזבו, אז לשאלתי.. בלי כל קשר לדת, לאן אתם מציעים לי ללכת שנה הבאה- שירות לאומי או צבאי? ושוב- טוב...?

מייקי 770

New member
אחי רס"ר בקריה בתל אביב, ופעם שאלתי

ופעם שאלתי אותו בקשר לידידה טובה שלי ששאלה אותי אותה שאלה. הוא ענה לי שמנסיונו האישי חיילת שומרת שבת,היה עדיף לה ללכת -

מייקי 770

New member
אחי רס"ר בקריה בתל אביב, -המשך-

לשירות לאומי ולא לצבא. החיים שם קשים מדי בשביל חיילת מן הסוג הזה.

אז זהו, שבעניין הזה אני יכולה

להסתדר, מבחינה דתית אין לי בעיה ואני יכולה להסתדר, אני מתכוונת יותר באופן כללי אם עדיף שירות לאומי על צבאי או ההפך..?

מייקי 770

New member
אם את שואלת מבחינה יהודית-ערכית--

אז עד כמה שידוע לי יש בזה הסכמה רחבה אצל הרבנים מכל החוגים והעדות שעשו יד אחת בזה נגד גיוס בנות לצבא. והתבטאו קשות נגד.

אני לא שואלת מה רבנים חושבים

על זה, אני מתכוונת אם מבחינה ישראלית- ציונית (אם תקרא לזה ככה) מה עדיף לעשות..

מייקי 770

New member
אני אמנם לא מגדיר עצמי כציוני,

אבל אני מאמין שהשיטה למדוד את זה היא לראות איפה תוכלי לתרום יותר מעצמך לחברה הישראלית ולא איפה תקבלי יותר כבוד מהחברה.

מייקי 770

New member
אגב,

כל הכבוד על הלך המחשבה. אני מעריך אנשים חושבים,הגם שלפעמים לא אסכים איתם-יש לי הערכה לאנשים החושבים בכוחות עצמם.

ARIEL GOLAN

New member
תשאלי

תשאלי כל חייל בצבא אם בנות בשרות הצבאי מועילות או מזיקות והוא יאמר לך שהם מועילות רק למטרות מין , אלה דברים קשים אבל זאת המציאות, ככל שתהיה עגומה

לא להגזיםם

בקשר לעניין הזה אני חושבת שאני יכולה לשמור על עצמי טוב מאוד ואף אחד לא יעיז להתקרב אלי בלי רשותי שכן אני אדפוק לו מכות (מניסיון:) סתאאם.. אבל אני מסוגלת..) אז כה שזה לא ממש טיעון תקף, ונכון שתגיד אח"כ שאני לא אוכל למנוע ובלה בלה בלה אבל לדעתי הדברים האלה קורים לרוב בצבא כשהבנות הנפגעות לא מגנות על עצמן או לחלופין לא מספרות ונלחמות על הזכויות שלהן, הקיצר, לא אצלי..

chim chim

New member
חחחח????

"אני אדפוק לו מכות (מניסיון:)" "ואף אחד לא יעיז להתקרב אלי בלי רשותי " סברינה הנסיכה הלוחמת...

אהמ האמ.... קודם כללל

אח"כ כתבתי "סתאאאאם", לא יודעת אם שמת לב אבל זה פרט דיי חשוב (יענו, לא מניסיון...) ודבר שני, מה הבעיה בזה שאמרתי שאף אחד לא יעיז להתקרב אלי בלי רשותי? אתה לא חושב שכולם צריכים להיות ככה? ו
למה לוחמת? רק מגינה על עצמי..

chim chim

New member
זה היה סתאאם בצחוק

בטח שאני חושב ככה.אל תקחי את זה קשה. רק מה?מההודעה שלך זה היה נראה שאת מחלקת מכות על ימין ועל שמאל...

chim chim

New member
מה שאת אומרת זה שאם מישהוא

ינסה להתחיל איתך את תרביצי לו? זאת הסיבה שיוסי15 נעלם מהפורום?

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עלקקק, מה שאני אומרת זה ש.. שיט עלית עליי
ומכיוון שכך, אני אצטרך ל.. (המנגינה של תיקים באפלה ברקע.. רעמים נשמעים..) להעלים גם אותך!! סתאאםם יש לי מחר מבחןןןןן ולא למדתייייי עזוב לא קשור עכשיו, בקשר למה שאמרתי קודם, מה אמרתי קודם? אה כן,אם אתה ברצינות לא הבנת אז ככה.. לא מי שיתחיל איתי, אלא "מי שיתקרב אליי בניגוד לרצוני".. וחוצמזההה בצ'אט אפ'חד לא יכול לעשות את זה ככה ש.. באמת תעלומה מה קרה ליוסי.. ואולי..... אתה העלמת אותו? (...רעם..)

למעלה