הוא פשוט מעפן!זה המילה!

AluMitUsH

New member
הוא פשוט מעפן!זה המילה!

הנה תסתכלו עוד במה הוא זכה שנה שעברה..תראו עד כמה אוהבים אותו בישראל.. "עופר ניסים זכה בתואר די ג'יי השנה בתחרות די ג'יי העיר 2004 שנערכה בשישי (30.7) בבריכה בגעש. מועדון ה-Vox לקח את מגה-קלאב השנה, ו-FFF את ליין השנה." ותראו בתמונה איזה דוחה..אה?

Kgt1

New member
נמאסת ונמאסתם

חלאס ללכלך, תמצאו תחביב חדש, תעזבו את עופר ניסים בשקט, ומספיק כל יום אבל כל יום לעשות שרשורים זהים בנושא "עופר ניסים ההומו עם המוזיקה המגעילה וכול'ה". מייקיס, אני מבקש מאוד שתתחילו לעשות משהו בנושא זה פשוט נמאס כבר.

לא מלכלכים, צוחקים @!

וחוץ מזה המקום לא ממש שופע, זה לא שיש משהו אחר לעשות

chmv

New member
...

ממה נמאס לך בדיוק? אנחנו אומרים על המוזיקה של עופר מה שאנחנו חושבים שהיא שווה..בדיוק כמו שאתה והחבר"ה שלך באים להתלהב ממנו.. אני יכול להתעצבן ולהגיד בדיוק ההיפך... -תעזבו כבר את עופר ניסים תפסיקו לעשות ממנו יותר ממה שהוא..תפסיקו לעשות עליו שרשורים שמהללים אותו,הפתרון הכי טוב לבעיה הזאת כדי למנוע מלחמת אחים :),זה לפתוח פורום עופר ניסים...

Kgt1

New member
WDF>?!!!?

אתה מעוניין בתביעת דיבה תפוזית? מי זה "אני והחבר'ה שלי"? נשבר לי הזין לפני כבר הרבה זמן לדבר על ניסים בפורום הזה, ואני לא משתתף באף שרשור שכזה כבר מלא זמן, לעומת זאת "אתה והחבר'ה שלך" לא מפסיקים ללכלך עליו ועל המוזיקה שלו, פותחים שרשורים שלמים (כמו זה) שמטרתם היחידה היא להעליבה ולהוריד מערכו, אמרתי כבר מליון פעם ואני אשוב ואגיד: תמצאו חיים ורצוי מהר.

chmv

New member
../images/Emo6.gif

אתהוהחבר'ה שלך זה אתה וכל מי שמנשק תמונה של עופר ניסים לפני השינה, כל המעריצים האובססיביים צמאי הדם שמגנים על התחת של עופר (בלי רמיזות) כאילו הוא אלוהים, למה מה חשבת שאני מתכוון :)? יש לנו בעיה עם עופר ניסים, תתמודד עם זה,אם אתה חושב אחרת אז בכיף שלך,אל תביא לי תעצבים ותגיד לי על מי להגיד ומה להגיד

Kgt1

New member
למה החלטת שהם החבר'ה שלי?

על מי אני מגן? יש לך בעיה עם עופר נסים? לך לפסיכולוג ודבר איתו על זה. לי נשבר הזין לשמוע על הבעיות שלך אני לא אמא ולא אבא, אלא מישהו שפעם היה נהנה לכתוב פה בפורום עד שהפכו אותו לפורום שונאי עופר ניסים.

GallaxY

New member
חחחחחח "נשבר לי הזין"

זה הזכיר לי כל כך הרבה בדיחות עכשיו

chmv

New member
חחחחח

אני לא צריך פסיכולוג יש לי פה קבוצת תמיכה ההפיכה של הפורום לפורום שונאי עופר ניסים היא ריפלקס טבעי לנסיון ההפיכה הקומוניסטי שהאנשים שלך מנסים לעשות בכל פורום..(ואם תרצה מדיניות הבלימה) ובדרך כלל הם מצליחים והופכים כל פורום לכלבלב של עופר,אבל אנחנו לא פראיירים פה בתפוז

Kgt1

New member
שאני אבין, הפכת אותי לאיזה דיקטטור

קומונאצי? אתה ממשיך וטוען שיש לי "אנשים שלי" כלשהם...

chmv

New member
בוא נעבור על זה ביחד..

אתה פוגע בזכויות אדם ואזרח,רוצה לשנות תקנון של פורום שלם שיתאים לצרכים שלך ובניגוד לדיעה של 90 אחוז ממנו,שכולם יחשבו כמוך,ואם לא אז שלא יפרסמו את זה ברבים, זה כולה אוסף של עובדות את ההגדרה אתה תיתן

Kgt1

New member
תגיד לי התחלקת על משהו?!?!!?

באיזה זכויות אדם ואזרח פגעתי?!!? אני בסה"כ ביקשתי שתפסיקו לזיין בשכל פה לגבי שנאתכם לעופר נסים ואתה מתחיל להטיף לי? מנהלים, זה הקש ששבר את גב המשתמש, אני בפורום הזה באופן קבוע מזה שנים והחל מרגע זה אני כבר לא, עד שמישהו לא יישנה משהו ממה שהולך פה.

chmv

New member
כתבו לך למטה..

זכות להביע דיעה..אולי הזכות הכי בסיסית שיש...אני לא מטיף לך,אתה מטיף לנו בגלל שאנחנו לא חושבים כמוך,אם לא בא לך לשמוע מה אנחנו חושבים על עופר ניסים או על כל יוצר אחר אז אל תקרא תהודעות..

GallaxY

New member
שוב, די להתעצבן מדברים

כאלה... אם לא תיתן לזה לעצבן אותך אתה לא תתעצבן... תירגע, ותיקח את הדברים האלה בקלות, כי זה סך הכל הודעות בפורום; תביא איזה חיוך ודי להיות כזה לחוץ....

GallaxY

New member
חופשי נמאס

כמה אפשר לטחון את זה שהוא הומו מגעיל? זה ניראה לי די ברור גם בלי שנגיד את זה כל פעם

למעלה