הוא מביט בי ישר לתוך העיניים

היתקליף

New member
גברים עם קוקו

הם סתם פאתטיים. בייחוד אלה שיש להם קרחת וקוקו. מנסים לשחזר את ימי עלומיהם האבודים כמו ילדים אינפנטילים. ממש עצוב.

אפרופו קרחת

הכי מצחיקים הם אלו שקרחים בחלק אחד, ומאריכים שיער בחלק אחר. הם מגלגלים את השיער בכדי שיכסה את הקרחת. אבל... כשהם רצים לאוטובוס הכול מתערבב להם והשיער נעמד... ואתם... קרחי הפורום.. לכם

היתקליף

New member
אבל הסוף

בסוף תמיד רע, גם אם בדרך יש סיכומי ביניים טובים. ככה זה החיים.

זה תלוי (להבדיל מהתליין)

אני באופן אישי חיה למען סיכומי הביניים ולא למען הסוף.

היתקליף

New member
אבל אם האדם חושב על זה

אז מול הנצח והאין (המוות) אין לסיכומי הביניים שום משמעות. החיים מול עובדת הכליון הצפוי הם אבסורד.

היתקליף

New member
כלומר, מה שאת אומרת

שמשמעות החיים היא היותם חסרי משמעות? סארטר! מאחוריך!

מי מאחורי, מצדדי, סטופ ברזל.

תגיד, גם בשכונה שלכם היו אומרים את המשפט הזה כששיחקתם מחבואים.. אתה יודע אחרי הספירה עד 10? חתכת ילדות יפיפיה היתה לי ביפו.

היתקליף

New member
לא

אצלנו היו אומרים: מי שמלפני ומי שמאחורי ומי שמצדדי ומי שמעלי הוא העומד. זה היה יותר יעיל.

האמת

היה לנו בשכונה חתול שהרגיז את כולם. רק רציתי לדעת אם גדלת בשכונה שלי, עכשיו אני יודעת שלא.

סמדר34

New member
הם אומנם רוצים כסף

אבל זה משמש אותם בהרבה מאוד מקרים לרכישת סמים ואלכוהול. אני לא נותנת להם כסף. אם יש לי באוטו משהו אכיל - אני נותנת. איני חושבת שאנחנו צריכים לממן להם את הצרכים שמובילים אותם לאן שהם נמצאים היום.

היתקליף

New member
כן, אבל מה?

יש לך שווארמה בפיתה? ספגטי ברוטב שמנת וברוקולי? עוף צלוי עם תפוחי אדמה? מה?

מיקי41

New member
עצוב

אולם לא כולם באמת כאלה מיסכנים ומעשה שקרה לי השבוע ביום שישי היגיע למישרד אחד כזה ניראה הומלס אמיתי וביקש נדבה לשבת הכנסתי את ידי לכיס והוצאתי מטבע של חמישה שח ונתתי לו רק שיהיה שבת שלום אולם אתמול הוא הופיע שוב ושאתי אותו מה קרה היום היום לא שבת והוא ענה לי שבוע טוב חייכתי ושוב הכנסתי את ידי לכיס אולם היה בכיס רק מטבע של חצי שקל וכאשר נתתי לו את הכסץ הוא ענה לי מה אתה עושה צחוק רק חצי שקל לא תודה והניח את הכסף על השולחן והלך כעוס האם באמת כולם מיסכנים? האם באמת כולם חסרי בית? או אולי חלקם שנוררים מיקצועיים המתפרנסים מרחמנותם וטוב ליבם של אנשים שאיכפת להם? מעניין למי צריך לתת ומתיי? כי זה שצריך לתת אין כל ספק ולסיום שלא נזדקק ונוכל תמיד לתת

למעלה