הוא מביט בי ישר לתוך העיניים

הוא מביט בי ישר לתוך העיניים

מבטו מזוגג אבל יציב, מושיט יד אל חלון המכונית, אוחז קופסה של פח, משקשק אותה פעמיים, איש בלי בית מול איש עם בית, כמה לילות נודד, בורח, משוטט מחפש חום וחיבוק חזק ועוטף כמה ריחוק וזרות יש אצלו, אצל האיש בלי הבית, כמה זמן עבר מאז היה לו אחד. לילות של ירח מלא מתחלפות בבקרים של זריחה קפואה, מסתובב ברחובות שיכור, כואב ואבוד הרמזור מתחלף לירוק ואני ממשיך בנסיעה אל תוך הלילה והוא? הוא כבר מזמן בבית.

אני לא יודע אם יש קשר ../images/Emo141.gif

אני מאמין (ולא בדקתי את זה), שרק שיכורים ומסוממים ממש ישנים בחוץ ומתרוצצים בין מכוניות עם פחית שימורים, אני מאמין שלעניים שאינם שיכורים או מסוממים יש מקומות לישון ולאכול בהם. מדי פעם אני קורא בעיתון שמאיימים לסגור עוד מקום כזה מחוסר תקציב (אבל כנראה שבסוף לא סוגרים). שוש כמו באמריקה

michaly43

New member
באמריקה-הרוב בוחרים להיות כאלו

זו דרך חיים, כיוון שיש להם בתי מחסה, בריאות כללית ב : CITY HOSPITAL וכמובן, מה שניקרא HALF WAY HOUSES יש להם מיליון דרכים לצאת מהמקום שבהם הם נימצאים. והרבה בחרו לחיות כך. ההוכחה:בנו של השר יעקובי,נימצא בניו-יורק באחת הסימטאות,מתחת לקרטון הכתבה פורסמה ליפני 7 שנים בערך, שחזר יעקובי משגרירותו ואישתו דלה עזבה אותו.... אז בעיקרון אלו אנשים שבחרו לחיות כך מתוך בחירה!!!

נוח לנו לחשוב שזה מבחירה../images/Emo7.gif

אבל לצערינו ישנם המון שלא בחרו גם שם באמריקה ובכלל בכל העולם רחלי

my sunshine

New member
קראתי פעם על אחד הומלס שמת ומצאו

שהיתה לו דירה ובדירה מצאו... שקים מלאי מטבעות כסף ולא ידעו אם יש לו משפחה להוריש לה.... מה אתם אומרים???

my sunshine

New member
ואני קראתי פעם על הומלס שמת ו..

ומצאו שיש לו דירה ובדירה היו שקים של כסף. מטבעות. ועוד מטבעות ויורשים , לא מצאו.

היתקליף

New member
מה זה?

הפוך על הפוך כזה? כאילו, האיש בלי בית שמחפש חום וחיבוק הוא זה שיושב במכונית?

בוקר טוב היתקליף

ככה בשביל שיהיה לך כוח להמשך היום.....

בטוח צהריים

באיזשהוא מקום בעולם. רוצה לעשות חישוב עבורי ולומר לי מה השעה בהולנד עכשיו?

היתקליף

New member
הולנד?

בדקתי בשעון עולמי, ואין עיר כזו. הולנד זה לא היידי שמצויירת על שפופרת של סירופ חלב ממותק?

אוף איתך

חייב להיצמד לקטנות אה? נכון שסירופ חלב טעים? במיוחד זה שבשפורפרת, אתה יודע עם הציור של פרה. ופרה זה מהולנד (ואל תשאל אותי איזה עיר בהולנד).

היתקליף

New member
אני לא נצמד לקטנות

אך ורק לנשים בוגרות. אם כי ההגדרה של "אשה בוגרת" זה כמובן דבר שניתן לדיון. יותר טעים מהסירופ חלב זה מרשמלו לבן למריחה בצנצנת. כמובן שלא מורחים את זה, אלא אוכלים עם כפית.

בכפית

רק שוקולד נוטלה... ככה מלווה בביס של בננה. אף פעם לא אכלתי מרשמלו למריחה. איפה קונים את זה? ז"א מיקום מדוייק בהולנד.

למעלה