ההדחקה

Sinner16

New member
אני מדבר בהגדרות.

הגדרה של הדחקה זה משו שבנאדם לא יכול להוציא מהלא מודע שלו על ידי "סתם להזכר". יש פה ניגודיות מטורפת.. וחבל שבנאדם יכנס לסרטים בגלל משו שהוא לא יכול להיות מהיגיון הכי פשוט שקיים. פעם הבאה תקראי יותר בעיון את התגובה לפני שאת מגיבה ככה.. בינתיים הוכחת את עצמך בתור טוקבקיסטית ממוצעת.

toxicatedheart

New member
פעם הבאה תברר שאני בעצם בן. אידיוט.

מהיכן אתה יודע שזה לא יכול להיות? הגיון זה דבר נורא בריא. כנראה שאתה חולה. "השתיקה שווה זהב"- במקרה שלך מיליונים.

Sinner16

New member
אתה בסדר?!

ויכוח כזה לא שמעתי מאז כיתה א' בערך.. אני בשוק מרמת הטמטום ושימוש בקלישאות טיפשיות שאתה מצליח להוציא. אתה בכלל רואה מה אתה רושם?! דיון אינטיליגנטי אני רואה שאני לא אוציא ממך. המשך יום נעים..

CelebritySkin

New member
פסיכולוגיה זה לא מדע מדוייק.

[משגע אותי איך כל אחד פה שככל הנראה למד קמצוץ של מידע במגמת פסיכו/סוציו מחשיב את עצמו לסוג של מומחה עולמי.] סליחה, אתה לא באמת יודע מה קרה שם. אתה לא יודע מה באמת עבר עליו. עד כמה זה נכון ועד כמה זו "סתם המצאה שלו". למען האמת, אם יש פה משהו מבייש זו התגובה הזו, ששוללת באופן נחרץ להחריד את דבריו של אדם אחר. לו היה מדובר בדעה פוליטית או כדומה הייתי מחשיב את זה למקובל ואף הגיוני אבל כשמדובר בחוויה שאדם עבר, לאף אחד מאיתנו אין את הזכות לשלול אותה לפני שיש לנו עובדות מוצקות שתומכות בכך.

Sinner16

New member
אבל זה כן שולל בצורה מוחלטת!

אני לא אומר שהוא לא נאנס או לא הוטרד מינית. אם הוא נאנס והוא הדחיק את זה -> הוא לא יכול להזכר בזה. אם הוא באמת נאנס והוא מתחיל להזכר בזה עכשיו -> הוא לא הדחיק את זה -> הוא לא נהיה הומו בגלל זה. היגיון נורא-נורא פשוט. אני לא מתיימר להיות פסיכולוג או להבין בזה משו מעבר למשו שאני יודע, אני משתמש בהגדרות שאני מבין כדי לנגוד דברים ולהוציא אנשים מסרטים מיותרים.

aviran677

New member
אני בדרך לא כותב פה אבל אני חייב להגיב..../images/Emo2.gif

ראיתי את ההודעה "בהיום בפורמים" והייתי חייב להגיב.. בלי קשר אם חיווית התעללות מינית או לא .. זה לא קשור לזה שאתה הומו.. אימא שלי פסיכולוגית.. וגם אני בדרך..ומה ש"הגאון" הזה אמר לך ממש ממש לא נכון אין שום קשר בין התעללות מינית לבין נטייה מינית..דווקא ההפך מלא מחקרים .. מוכיחים.. שבנים שחוו התעללות מינית ...דדוקא כמעט כולם סטרייטים וגם הרבה מהם הומופבים..כאילו יש להם שנאה להומואים בגלל מה שקרה להם..אני יודע ראיתי סרט בערוץ 8 (אני חכם..
..חח)... לא יודע עם עברת התעללות מינית או לא.. אבל רוב הסיכוים שזה לא קשור לזה שאתה הומו.. אם זה היה קשור אז כול המליוני הומואים בעולם עברו התעללות מינית..וזה שטיות! אין שום מחקר בעולם שמגבה את הדעה הזאת .. תחפש .. תראה אתה לא תמצא.. או שתגיד "לבעל תואר"..שיביא לך מחקר שמגבה את הפיגור שהוא אמר.. בקיצור.. אל תאמין לשטיות האלו..

זה מוכר לי=/

חברה שלי נמצאת בטיפול פסיכולגי והפסיכולוגית שלה בקשה ממנה לכתוב מה שהיא זוכרת מאז שהיא חיה. זה מחזיר אותה למקומות הכי חשוכים בחיים שלה, רע לה עם זה אבל הפסיכולוגיתמפרשת את זה וזה עוזר לה. אני מציעה שתלך עם המחשבות והזכרונות האלה לפסיכולוג, זה יכול לעזור. זה יכאב- אבל עדיף שהעניין לא יישאר פתוח כי אז תרגיש עוד יותר רע. בכל מקרה- אם אתה צריך מישהו לדבר איתו, אתה יכול לפנות אלי. אני אשמח לשמוע.. באמת.=] שלח מסר או משהו. יהיה טוב ^^

כiכב ijפל

New member
../images/Emo41.gif גדרי..

המליצו על ההודעה שלך.. תראה http://www.tapuz.co.il/blog/viewentry.asp?EntryId=1005550

MRSHIVER

New member
נשמע כאילו הוא הפנט אותך להאמין בזה

בלי שתדע. די מרושע מצדו למען האמת. או שזה יותר מדי אליאס בראש שלי? בכל מקרה זה תרגע. >> זה לא משנה אם זה גנטי או לא, זה שם.

CuTiEwItHABoOtY

New member
יש במה שאמרתה משהו

הוא עשה היפנוזה בגלל שזה מודחק- זה עבר.. הצלחתה להוציא את זה.. זה יכול להיות אחת הסיבות .... אבל אולי זה לא.. יש כל מני תיאוריות

למעלה