הדיון היומי

הדיון היומי../images/Emo40.gif

חשבתי על רעיון
נחמד: מידי יום נפתח דיון בנושא מסוים, דיון שיהיה נעוץ למשך אותו יום וכל אחד יכתוב את דעתו על הנושא דרך השאלות המנחות
. הקץ' הוא שאתם צריכים לשלוח לי מסרים עם רעיונות לדיונים בנושאים שמעניינים אותכם ולרבנטים לדעתכם לנושא הפורום (שהוא פורום רחב תחומים, כך שכמעט הכל מתאים). מוכנים
היכון, הכן, צא
תיבת המסרים שלי מחכה לכם בשמחה
.

הדיון היומי../images/Emo40.gif-יום שלישי- אסתטיקה../images/Emo68.gif

האם אתם מקפידים על אסתטיקה
מה דעתכם על אנשים שלא שומרים על אסתטיקה (למשל: לא מריחים טוב, לא מסודרים, מרושלים בלבוש...)
האם זה מפריע לכם עד כדי כך שתדחו אנשים כאלה מסביבתכם

מרימה את הכפפה שלך

אסתטיקה מתפרשת אצל כל אחד שונה שאני יוצאת מהבית תמיד אחי מקלחת ולבושה בבגדים נקיים לא אוהבת להתאפר , אבל שערי מסוק וריח נעים יש לי ויש לי ויכוח תמידי עם הדודה שלי מה לעשות אני שעירה ובגלל הטיפול הכימי שקבלתי לתחילת סרטן ברחם שאכן שרפא את הרחם אבל יצר בעיה כי תמיד הייתי שעירה וטיפלתי בזה אז התחלתי מגדלת שפם וזקן בקצב מהיר מאד , ככה שלא הספיק פעם בשבוע והאמת שערי כבר לבן שז זה בולט יותר , לייזר לא ניתן לעשות לשיער לבן והדודה שלי אומרת כמו שאת מתרחצת את צריכה להסיר זקן ושפם זה כמו ליכלוך על הפנים אני משתדלת שיגדל ואז השעווה יעילה, אני לא בת 18 לא מחפשת מחזרים או להיותץ יפה ולמרוט בשעווה צריך אורך , אז פעם בשבוע מחממת שעווה ומורידה שיער המיותר ותאמינו לי זה כואב שחבל על הזמן , יודעת על הבדיחות על הנשים בעלות הזקנים והשפמים , לפעמים מתחמקת מלצאת מהבית בגלל הסנתר שלי האם זה כל כך נורא שיש שיער על הפנים הנקיות שלי , שיער זה לא לכלוך מה אתם אומרים?

שיער בהחלט לא שווה לכלוך

זה לא שאם יש לך שיער את מטונפת אך זה בהחלט עניין של אסטטיקה אני אומרת שכל אחד יעשה כטוב בעיניו אם את חושבת שזה תקין ואין לך כח להתעסק עם זה שימי פס על כולם אני למשל בדברים מסויימים נורא תוהה איך מסתכלים עלי אך למשל כשאני עושה ספורט אני אתלבש הכי זרוק שבא לי .לכל אחד יש את גבולותיו כשהייתי יותר צעירה בהחלט הייתי מסתכלת על אנשים ואומרת איכס למה היא לא עושה ככה וככה .היום ירדתי מהעץ ואני מבינה שכל אחד חי את חייו כראות עיניו וגם עלי בטח לא פעם ולא פעמיים הסתכלו במבט עקום

אני יכולה לנסות

וזה אומר כל יום למאוט שערות בעזרת מראה , זה ים של זמן ולא יעיל אני החלטתי שזה מה יש מה לעשות שההורמונים שרפאו פמינה אחת בגוף דפקו את המראה של הפנים המזל שזה התפזורת על הסנתר והשפם , אז את הלבנות מורטת כי הם בולטות והשחורות משאירה לעשווה , שמעירים לי אני אומרת שאני שעירה וזהו

לדעתי, תעשי מה שנוח ומתאים לך.

אם מפריע לך בשוטף-טפלי בזה. אולי שווה לעשות טפול לייזר או משהו כזה (לא יודעת אם מותר לך), או להוריד עם שעווה ביתית. תתייעצי עם קוסמטיקאית על טיפול ביתי לעניין. אבל אם זה לא מפריע לך וזה בסדר מבחינתך לטפל בזה כשצריך לדעתך-אז לכי על זה, או עם זה
.

התייעצתיח בעבר

מאחר והאיזור עבר הקרנות בעבר אסור לטפל בלייזר מה שנשאר זה למרוט את זה בשעווה , מה שאני שוה אחת לשבוע, ובין לבין ע"י מריטה בעזרת פינצטה ומאחר וזה נובע מההורמונים זה ימשיך ככה , מלחמה בלתי פוסקת , אני מורידה וזה גדל זה בהחלט מפריע אבל עד שזה מגיע לגודל מסוים זה לא נתלש, הרי זה לא הגיוני שאעשה את זה מדי יום

אני בסה"כ מקפידה על ניקיון גוף

אני לא אסתובב עם בגדים מלוכלכים או עם ריח רע אני כן מתאפרת לעיתים קרובות אבל למשל לאוניברסיטה אני מתלבשת פשוט ונח .נעליים למשל יותר חשוב לי הנוחות שלהן ושלא תכאב לי הרגל .בכלל אני לא מאמינה בלסבול בשביל יופי אני חושבת שרוב האנשים דואגים לאסתטיקה בסיסית וכל אחד יש לו את הדברים היותר חשובים לו (חלק איפור,חלק שיער וכ'ו). דווקא יצא לי להעיר לחברה שהיא נורא אובסיסיבת לגבי מראה החיצוני ויכולה לאחר לעבודה העיקר לא לצאת עם שיערה סוררת.אני חושבת שהעיסוק הזה מייגע וצריך להיות סדר עדיפות אחר בחיים.

liza26

New member
לפחות על אסתטיקה ../images/Emo13.gif

אני מאוד גרועה בלבוש או בטיפוח אבל חשוב לי לפחות להראות ולהרגיש אסתטית אני לעולם לא אלך עם בגד מרושל או סתם שיער פרוע (לא אוהבת להסתרק , אז השיער נשאר אסוף) גם איפור - למרות שאני נורא אוהבת להתאפר, לא תמיד יש לי כוח אז מתאפרת כשצריך לפני פגישות עם לקוחות לגבי אחרים- לא אכפת לי מה בן אדם לובש אבל חשוב שיהיה נקי ומסודר לא מענין אותי כל נושא האופנה אבל!! ריח רע נורא מרתיע אותי ובגדים מרושלים נתפסים אצלי כהזנחה אישית וזלזול עצמי

אישית מקפיד מאוד. רגיש לריחות שלי ושל אחרים

פעם אחת יצאתי ושכחתי לשים דאודורנט וכל היום הייתי בחרדה שמא אזיע.. אנשים שמריחים לא טוב או שלבושים בבגדים ישנים מאוד קצת דוחים אותי, אם להיות ישר עם עצמי

אני בנאדם מאוד אסתטי, זה למה גם אני עוברת

טיפולי שיניים קשים כל כך, על מנת שאני אוכל לחייך חיוך ענקי בלב שלם, ולא לחשוש שיראו דברים שלא צריך לראות
. אני משתדלת תמיד שהשיער יהיה מסודר, תמיד אני לבושה טיפ טופ אפילו לגן שאני מתלכלכת וכו'-לא איכפת לי, אני מגיעה בבגדים כאילו הגעתי למשרד-לא מחויט אבל כן בגדים יפים ומיוחדים, לא יכולה אחרת
. האמת שאותי מרתיע כשיש ריח רע או כשלבושים ברישול-אבל לא יודעת אם זה יגרום לי לא להתחבר בכלל-הכל תלוי במידה.

שירשולי

New member
אני אישית....

לא אוהבת להיתאפר אבל,אוהבת להיתלבש יפה. לגביי הסביבה שלי.....לא ממש אכפת לי מה כולם עושים ואייך הם,נראים,או מריחים. אבל המשפחה שלי אני דואגת שיריחו טוב,ויראו טוב.................

אצלי זה בגדר תחביב.

יש לי תיק איפור מצויד למרות שאני בקושי מתאפרת, ובגדים יפים שאני לא זוכרת מתי לאחרונה לבשתי. פעם הייתי מסתובבת הרבה בפורום יופי וטיפוח אישי, וממש אהבתי להתעסק עם זה. לאחרונה הורדתי הילוך, מעדיפה פשוט ומעשי ומרגישה קצת מחופשת עם איפור ובגדים יפים. לגבי אחרים, ריח רע יפריע לי, אבל רישול מסוג אחר - לא במיוחד. כמובן שנעים לי להסתכל על אנשים שנראים יפה ולבושים לטעמי, אבל זה לא קריטי בעיני. גם למדתי שטיפוח הוא דבר שתלוי בסביבה. למשל, יש לי חברה אוסטרית שמאוד מקפידה על טיפוח, ו... לא מורידה שערות. היא תלך עם שמלה יפה ואיפור מלא ושערות בבית השחי, ולי זה נראה ממש מוזר אבל לה זה נראה הגיוני לגמרי, כי מקובל בארצות מסוימות לא להוריד.

למעלה