הדבקות בפטרת ?

הדבקות בפטרת ?

בעלי סובל בשבוע האחרון מצריבה קלה בצינורית השתן בעת מתן השתן ויש לו תחושה של גירוד קל (לא בכל הטלת שתן יש צריבה). אחרי מספר ימים הוא הבחין בהפרשה לבנבנה. (אין כל תופעות נוספות ככגון כאבים או חום) רציתי לציין כי אני סבלתי לפני שבועיים מפטרת באיבר המין (אך שבוע קודם לכן לא קיימנו יחסי מין וגם לא שבועיים לאחר קבלת הטיפול). אשמח לדעת אם יש סיכוי כי הוא נדבק ממני בפטרת ועל מה מצביעים הסימפטומים שתוארו ? תודה

תוספת לשאלה

בנתיים בעלי נבדק אצל אורולוג והוא החליט כי בעלי אכן נדבק. ולכן שאלה נוספת: מה הסבירות שאני נדבקתי ממנו שוב, אבל במגע אוראלי (השאלה באה בגלל כאבי גרון קלים אצלי, שאינם חולפים כבר שבוע) תודה:דניאלה

dr_yaniv

New member
מחלות מין

לדניאלה 111 שלום צר לי אך - לפי הסימנים שאת מתארת אצל בעלך -יש חשש שהוא נדבק בזיבה אמור לקבל אנטיביוטיקה וכן את בברכה ד"ר יניב

עוד שאלה

הרופא נתן לבעלי אנטיביוטיקה מסוג מינוציקלין. האם זו אנטיביוטיקה מתאימה לבעיה. האורולוג לא סבר כי מדובר במחלת מין ובקש ממנו לבצע בדיקת שתן רגילה לפני לקיחת האנטיביוטיקה. מה לעשות עכשיו ? האם בדיקה רגילה יכולה לגלות זיבה ? תודה מראש: דניאלה

ותוספת לשאלה

במידה ואכן מדובר במחלת הזיבה, האם לקיחת האנטיביוטיקה- מינוציקלין לא תפגום ביכולת לאבחן את המחלה (תטשטש את תוצאות הבדיקות שצריך לבצע כדי לאתר את המחלה) ?

למעלה