הגירה לקנדה

niv shani

New member
הגירה לקנדה

שלום, אנחנו משפחה שמעונינים לעבור לקנדה, קצאת רקע: גלאים 29,30 2 ילדים - בת בת שנתים וחצי בן בן שנה חצי מקצועות, הנדסת תקשורת מחשבים ואינטרנט (תעודות בין לאומיות של מיקרוסופט, סיסיקו) השאלה שנישאלת האם להתחיל תהליך בארץ (ישראל) או לנחות בקנדה ולהתחיל שם. אנימתכנן דבר כזה: להתחיל בישראל את התהליך - ולאחר שאני יקבל את האישורים אני יבוא לבד לקנדה להכין את הדברים ורק אחרי שיההי לי הכל מסודר אני יביא את כל המשפחה האם המחשבה הזו נכונה או שאני צריך לעשות צעדים אחרים???

niv shani

New member
OK נשמע טוב ו...?

מה אני אמור לעשות??? אני בדילמות יש לך יותר מה להגיד מ.."נשמע טוב"?

koko204

New member
תתחיל מישראל

אי אפשר להתחיל את ההליך מתוך קנדה רק אם אתם מגיעים לכאן על בסיס אישור עבודה ורוצים לשנות למעמד של תושב קבע.

vhkv7

New member
מה השאלה ?

כדי לבצע תהליך הגירה מסודר- צריך לעשות הכל מהארץ. רק אחרי שתהיה לך ויזת הגירה- תוכל לנסוע לקנדה. בעיני, זו מחשבה נבונה לנסוע לפני המשפחה, לארגן ת'עניינים, ושהם יצטרפו אליך. (תזכור, מי שבקשת ההגירה מוגשת על שמו, "המבקש הראשי", צריך להיות הראשון שנכנס לקנדה לצורך מימוש הויזה. כלומר, אם למשל תגישו על שם אשתך- היא זו שתצטרך להיכנס לפניך, או להכניס אותך). בהצלחה, גאלה

niv shani

New member
תודה עוד כמה פרטים

איפה עלות המחיה הכי זול, מה עלויות החשמל/מים/ארנונה האם יש עזרה מבחינת השילטונות לגבי מהגרים חדשים ועזרה בהסברים לגבי הבנת הרגולטור המקומי? מה באשר חשבון בנק? מסגרות אשראי? מציאת עבודה...?

drz400e

New member
השאלות האלה נשמעות מוכרות.....

ניסת לבדוק קודם מה כבר ענו עליהן בשאלות הנפוצות שלנו? אני בטוח שאחרי ביקור שם יהיו לך שאלות קצת יותר ממוקדות.

niv shani

New member
לפי המחשבון אני עומד על 77 מקודות

האם אני בדילמה האם לבצע את התהליך עם עו"ד או בעצמי, ראיתי את כמות הטפסים שצריך למלא קיבלתי סחרחורת!!!! ועוד משהו לא הבנתי את הנושא של הביטוח הרפואי.... מי יכול להסביר במילים יותר פשוטות.....?

us2canada

New member
Slow and steady wins the race

What people are telling you, politely, is that you need to do your homework. Your dilemma for example is, and was, shared by many and you can find many posts regarding the choice people made in this forum and at Ynet. After you’ll read them you’ll get a pretty good picture of the pros and cons. The decision though will still be yours to make. What I’ll tell you, directly, is that in order to get an good answer you need to ask a good question. Example Question: Can you explain the Medical Insurance Topic in Simple words? Example non-useful answer: All Canadian provinces have a mandatory Health insurance program that covers all residents. Since the programs are administered by the provinces, they are different from each other, however, in general, the concept is considered by many in the US to be a model for good government Health System. Many in Canada feel it is not as good as it was or should be. Get the drift? P.S – take this as helpful criticism – immigration is a long tough process. Understanding this early on can prevent frustration later on…​

dana2401

New member
take into account

that even once you get to canda and are legal. It is very difficult to find work without Canadian Experience. Good Luck!!!

למעלה