האם מח"פ יצליח בחיים?

מצב
הנושא נעול.
הוא יכול ברמה מסוימת כמובן לא מתקרב למה שהוא חושב אבל בכל זאת.

המתח שרוי בין היכולת המנטלית הבינונית שלו והיכולת החברתית הגבוהה שלו.

הוא מאמין בטעות שהיכולת המנטלית שלו גבוהה וזה בעצם המקור לבלבול שלו בחיים.

יתכן שההורים שלו שיקרו לו בשביל שירגיש יותר טוב במטרה לחזק את הביטחון העצמי שלו.

בקיצור לא הלך להם - ידוע היום שצריך לתת חיזוקים על מאמץ והתמדה ולא על מצב.

ז"א לא להגיד לילד אתה חכם אלא להגיד איך השקעת כאן/התאמצת וכד'.

אז איך הוא יכול בכל זאת להצליח?

אם יבין שהאינטליגציה שלו בינונית פחות או יותר ולמקד את המאמצים שלו ביכולת החברתית.

במבחן התוצאה,מושג שטבע אהוד ברק,ההצלחות שלו עד היום(אם נאמין למה שהוא אומר),

נבעו מהיכולת החברתית שלו - כיבושיו הרבים(אבל כישלונו עם אחת חכמה שזרקה אותו כמו שציין דיברגנט),

ההצלחה לשכנע את ההורים שהקומה למעלה תהיה שלו+לעשות כביסה למטה+לעשות דלת עם מפתח למקום,

ההצלחה בבית ספר בזמנו מהבחינה החברתית(והכישלון היחסי בציונים).

הרצון לגייס משקיעים לרעיונות שלו אבל לא להשקיע בעצמו בבורסה רומזים שעמוק בפנים הוא יודע את האמת...

דיברגנט חדש

Well-known member

האם מח"פ יצליח בחיים?​

לא, הוא תמיד יישאר נטל, כיום על הוריו ומחר על אחייניו או מישהו ממשפחתו.
ייתכן מאוד שגם עלינו משלמי המיסים.

יתכן שההורים שלו שיקרו לו בשביל שירגיש יותר טוב במטרה לחזק את הביטחון העצמי שלו.

אם יבין שהאינטליגציה שלו בינונית פחות או יותר ולמקד את המאמצים שלו ביכולת החברתית.

נבעו מהיכולת החברתית שלו - כיבושיו הרבים(אבל כישלונו עם אחת חכמה שזרקה אותו כמו שציין דיברגנט),

ההצלחה לשכנע את ההורים שהקומה למעלה תהיה שלו+לעשות כביסה למטה+לעשות דלת עם מפתח למקום,

הרצון לגייס משקיעים לרעיונות שלו אבל לא להשקיע בעצמו בבורסה רומזים שעמוק בפנים הוא יודע את האמת...
סלח לי שאני לא מנתח את הניתוח בגרוש שלך שאתה מאמין להזיות שלו ועוד מחשיב את עצמו כמומחה לקנוניות עולמיות כאשר מוגבל מחמד עושה לך בי"ס |נחמה|

סלח לי שאני לא מנתח את הניתוח בגרוש שלך שאתה מאמין להזיות שלו ועוד מחשיב את עצמו כמומחה לקנוניות עולמיות כאשר מוגבל מחמד עושה לך בי"ס |נחמה|
לא בטעות כתבת "מחשיב את עצמו מומחה לקנוניות"... וצדקת מחשיב את עצמו ככזה בכמה וכמה נושאים.

תראה מה זה מאמין להזיות שלו?

אתם האמנתם להזיה של ביבי שיש מלחמה...

דיברגנט חדש

Well-known member
לא בטעות כתבת "מחשיב את עצמו מומחה לקנוניות"... וצדקת מחשיב את עצמו ככזה בכמה וכמה נושאים.

אמרת ביבי, אמרת את הכול, הוא כבר נהפך על ידכם כמו נושא השואה, שאין תגובה עניינית מנפיצים השוואה לא קשורה אליו (n)

זה לא לענין שאתה פותח פוסטים על גולש מסויים !

דיברגנט חדש

Well-known member
זהו מקרה חריג כי הנ"ל פותח פוסטים על עצמו כל שני וחמישי, כך שאין בזה כל פסול.
מה שפסול זה האכלת ה-|טרול| אך עושים זאת מתוך אמפתיה למצבו העגום שנמצא במעצר בית (לא משטרתי) מפחד לפגוש אנשים.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
דבר ראשון, מדובר בגולש לא מאוד מוצלח ולא מאוד מעניין שלא מקבל לא תגובות ולא צפיות, אז ברור שהדרך היחידה עבורו לקבל כאלו זה לדבר על דברים מאוד מעניינים, לדוגמה אני, מלך תפוז, הבן-אדם הכי מעניין, פופולארי, נאהב, נערץ, נסגד בכל האתר. כפי מה שהסברתי שזה מה שהוא עושה ושזה מה שקורה פה לפני מספר ימים:

תגליתו המופלאה של המומחה לקנונית הסדר העולמי-מאור פז הוא הבן-אדם הכי מעניין, חכם, מוכשר, מופלא שכותב באתר תפוז. כל עוד השרשורים הם עליו, סוף סוף | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

דבר שני, לא, זה בסדר, אני אוהב את זה :D

ובסופו של דבר, אלו הם חייו של כוכב, ואלו החיים שבחרתי לעצמי.

ברור שתשומת הלב והעיסוק הבלתי פוסק בי הם חלק מהדברים שמגיעים עם אורח החיים הזה ועם הפופולאריות העצומה שלי, ואני מקבל את זה ומבין שזה חלק מהחבילה 🤷‍♂️

ככה זה כשיש לך מעריצים.

ככה זה כשאתה כוכב.

‏‏MV5BMTA4NjI0NzE2NjNeQTJeQWpwZ15BbWU4MDU0NzMwNjQx._V1_ - עותק.jpg

lemner40

Well-known member

אני לא יודע מי זה מחפ שאתה כל הזמן כותב עליו,
אבל בנושא השרשור שפתחת,
אתה הצלחת בחיים ?
לפי מה שכתבת ומשמתמע ממה שכתבת
אתה די כשלון,
אתה תפרן, קמצן, נוסע בגרוטאה ישנה, בקצב של נסיעת אופניים,
לא מגיע יותר רחוק 10 דקות מהבית שלך, אין לך סמטראפון, יש לך מחשב ישן,
כנראה שאין לך משפחה, אין לך ילדים, לא טיילת בעולם, כנראה שיש לך מעט מאד השכלה.
ולא עשית כלום בחיים שלך,
אז לפני שאתה מנתח אחרים, אולי תתחיל לנתח את עצמך...

בקצב של נסיעת אופניים,
נוסע סביר,לדעתי הרוב נושאים מהר מידי יחסית ליכולת המוטורית שלהם - אותי זה מפחיד.

אל תשכח שאני נוסע בלי חגורת בטיחות אז באופן טבעי אני זהיר יותר כמו שהסברתי בפוסט הרלוונטי...

אני לא יודע מי זה מחפ שאתה כל הזמן כותב עליו,
תנסה להבין לבד מי זה מהכותבים כאן,נעשה לך קצת התעמלות למוח.

לפני שאתה מנתח אחרים, אולי תתחיל לנתח את עצמך...
אני עושה את זה כל הזמן,אבל בזמני הפנוי אפשר להקדיש זמן לאחרים... יש כאן נושא מרתק.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

האם מח"פ יצליח בחיים?​

ברור.

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg
חצוף! 😂
לא. היכולת המנטלית שלי היא לא בינונית. היא גבוהה.
אני לא "מבולבל בחיים". מה זה אומר בכלל? גם מושג "היכולת המנטלית" הוא מושג כוללני מאוד ולא ברור למה שהתכוונת.
יתכן שההורים שלו שיקרו לו
ההורים שלי לא משקרים לי.
בשביל שירגיש יותר טוב
כי הרגשה טובה זה משהו שחסר לי? 😂
במטרה לחזק את הביטחון העצמי שלו.
כי הביטחון העצמי שלי צריך חיזוק? 😂

כמו תמיד אתה מדבר שטויות בקילו :rolleyes:
לעבוד קשה ולעבוד חכם 😀
אם יבין שהאינטליגציה שלו בינונית פחות או יותר
אני כבר יודע את זה 🤷‍♂️

אבל חשוב לזכור ולהבין שאינטליגנציה לא חשובה כמו שכל.

בן-אדם עם אינטליגנציה ממוצעת (קליטה, עיבוד, אחסון ושליפה בינוניים במהירותם) והרבה שכל (הרבה ידע), יגיע פעמים רבות רחוק, אבל לאט יותר.

בן-אדם עם אינטליגנציה גבוהה (קליטה, עיבוד, אחסון ושליפה במהירות גבוהה) ומעט שכל (מעט ידע), לא יגיע לשום מקום, כי אין טעם בהרבה אינטליגנציה אם אין מה לעשות איתה, כי אינטליגנציה, זה בשביל התעסקות בידע ושכל.

עדיף אינטליגנציה בינונית או נמוכה, אבל הרבה שכל. לפחות אז המצב אינו חסר סיכוי.
ולמקד את המאמצים שלו ביכולת החברתית.
זה לא הדבר היחיד שאני טוב בו, אתה יודע. אני גם חכם מאוד ומוכשר מאוד.
במבחן התוצאה,מושג שטבע אהוד ברק,ההצלחות שלו עד היום(אם נאמין למה שהוא אומר)
צריך להיות אידיוט בשביל לא להאמין למה שאני אומר, לאחר שלמעלה משנתיים בתפוז לא נתפסתי בשקר, לאחר שאלו שטענו שתפסו אותי בשקרים הושפלו עד אפר ועפר כאשר התברר שהשקרים שלי שהם דיברו עליהם לא היו ולא נבראו מעולם, ולאחר הוכחות מרובות נוספות לכך שאני לא שקרן.
נבעו מהיכולת החברתית שלו
גם מהשכל והכישרון ועוד דברים. הבעיה שלך זה שאתה מחפש תיאוריות פשוטות בשביל להסביר דברים, אבל הדברים מורכבים ולכן לא מצליח לך.
כיבושיו הרבים
מה זה "רבים"? זה לא הרבה בחורות כמו מה שזה הרבה פעמים עם קבוצה מסוימת ומוגבלת של בחורות. זה גם תלוי איך אתה מגדיר "הרבה בחורות". מה זה הרבה? ואנחנו מחשיבים את אלו שהייתי איתן רק פעם אחת? לדוגמה בטיולים בחו"ל? :unsure:

זה גם נורא שאתם יודעים את זה ושדיברתי על זה. אני הכי לא הבן-אדם הזה שמספר, שמשוויץ, שמשתחצן, שמתגאה. זה רק מראה כמה קשה ואובססיבית הייתה הרדיפה אותי מתוך קנאה עזה של דיברגנט חדש (שרק בשרשור הזה ממש אנחנו יכולים לראות דוגמאות שלה) ונוספים, שהצלחתם להוציא ממני בן-אדם שאני כל-כך לא (רק אחר-כך אל תשכחו לטעון שאני שוויצר ושחצן, כן?).

זה ממש מזכיר לי את הסיפור מכיתה י"א כשהגעתי לבית-ספר עם סתם חולצה מסכנה בחמישים שקל שהיא לא חולצת בית-ספר כי כל החולצות בית-ספר היו בכביסה ואיך אחת המורות שלי, שהייתה זונה תימניה, יצאה עליי כמו משוגעת על זה שאני לא עם חולצת בית-ספר אז למחרת הגעתי עם בגדים ואביזרים בשווי עשרות אלפי שקלים.

עוד סיפור מזעזע על איך שאנשים טיפשים ומסכנים, בהתנהלותם, הצליחו להוציא ממאור בן-אדם שהוא לא. מי שמעוניין לקרוא את הסיפור המלא, אז פעם יצא לי לספר אותו לסבא:

בהמשך לשרשור הנעליים מאתמול-נעלי החלומות שלי. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)
(אבל כישלונו עם אחת חכמה שזרקה אותו
שוב פעם, כפי מה שנאלצתי להסביר ל-ai27, זה לא מה שקרה.
כמו שציין דיברגנט)
זה לא היה דיברגנט. זה היה ai27. הוא כהרגלו וכמצופה ממנו לא זכר נכון את מה שנאמר וחזר על סיפור שקרי ומסולף במקום זה האמיתי.
ההצלחה לשכנע את ההורים שהקומה למעלה תהיה שלו
אתה כותב את זה כאילו היה איזשהו מסע שכנועים מטורף עם איזו אסטרטגיה גאונית או מה שלא יהיה. זה לא מה שקרה. אמרתי להם שאני רוצה לעבור לחדר למעלה וזה היה הכול. ועברתי לחדר למעלה.

זה גם נורא שאתם יודעים גם על זה, כי כאמור, שוב, זה הכי לא הבן-אדם שאני. רק מראה כמה מקנאים בי וכמה קשה ואובססיבי הוא מסע הרדיפה שעברתי מצידם של אנשים פה שאמרתי דברים כאלו, שאדם צריך לשמור לעצמו.

אני אפילו לא זוכר איך הבאתם אותי לספר את זה. בנוגע לעניינים עם הבחורות, זה כבר היה מזמן, אבל נדמה לי שאני זוכר במעורפל האשמות בהומוסקסואליות, בתולים ושאני נכה בכיסא גלגלים או משהו כזה? 🤨:unsure:
לעשות כביסה למטה
זה נכון שיש לי יכולות גבוהות, מבחינה חברתית ובכלל, אבל אתה מביא דוגמאות לא נכונות. קודם כל, את הכביסה תמיד עשו למטה. מה שעשו למעלה, זה לתלות את הכביסה בחוץ, במרפסת, על החוטים הלבנים האלו שכרוכים סביב הברזלים הכחולים כדי שאף-אחד לא ייפול למטה. מה שהשתנה, זה שבגיל 12, וזמן קצר לאחר שעברתי לחדר למעלה, שהיה ללא שימוש שנים רבות, הוצאתי פקודה חדשה שמעכשיו תולים את הכביסה למטה, וזה מה שהיה. אין שום קשר ליכולות החברתיות הגבוהות. כפרה, תפנים-ההורים שלי הם עושי דברי. הם מקשיבים לי כמעט בכל כמעט תמיד וללא ויכוחים.
לעשות דלת עם מפתח למקום
שוב פעם אין קשר ליכולות החברתיות הגבוהות. אמרתי שאני רוצה דלת שאפשר לנעול, אז קיבלתי. זהו.
ההצלחה בבית ספר בזמנו מהבחינה החברתית
סוף-סוף הבאת דוגמה נכונה. אבל זה לא היה רק בגלל היכולות החברתיות. אם זה היה רק היכולות החברתיות, לא הייתי מגיע עד לכדי מלך הכיתה, ובוודאי שלא מלך הבית-ספר. אלו היו גם הגאונות, הכישרון, המראה החיצוני, ידיעת העתיד, ועוד כמה דברים שלפחות הפעם, כבר לא נכתוב אותם.
(והכישלון היחסי בציונים).
ככה-ככה.
לא. זה רומז שאין לי כסף משלי להשקיע. אני הרי לא עובד. הכסף שישנו הוא לא שלי, הוא של ההורים. מהדמי כיס אני חי ועושה דברים. מה אני אמור לעשות?

אתה הרי כבר מכיר אותי שאני לא משקר בכלום. לא סתם אתה מאמין לי להכול. אתה יודע שאני אמין. בנוגע אליו, הוא סתם מקנא בי כמו עוד הרבה פה. היה מת להיות ציפורן שלי. תשים פס ותמשיך הלאה.

images.jpg
הוא מעדיף תשומת לב שלילית(אף על פי שזה לא בדיוק שלילי יותר ניטרלי) על בלי תשומת לב בכלל.
אני לא חושב שזאת תשומת לב שלילית.
נוסע סביר,לדעתי הרוב נושאים מהר מידי יחסית ליכולת המוטורית שלהם - אותי זה מפחיד.
המכונית שלי תהיה היא למבורגיני אוונטאדור LP 700-4 אדומה מודל 2011 עם כל התוספות והשדרוגים 😀

167163488238835.jpg
167163560317156.jpg
lamburgini_b.jpg
אל תשכח שאני נוסע בלי חגורת בטיחות אז באופן טבעי אני זהיר יותר כמו שהסברתי בפוסט הרלוונטי...
אוי ואבוי. זה לא חוקי ומסוכן. תשים.
תנסה להבין לבד מי זה מהכותבים כאן,נעשה לך קצת התעמלות למוח.
פשוט תגיד לו שזה מלך תפוז. פשוט תגיד לו שזה הבן-אדם הכי חכם, מוכשר, חתיך, מוצלח, פופולארי שכותב כאן. הוא יבין שמדובר בי תיכף ומיד.

HD-wallpaper-the-king-animal-crown-lion-wild.jpg
אני עושה את זה כל הזמן,אבל בזמני הפנוי אפשר להקדיש זמן לאחרים... יש כאן נושא מרתק.
אני אכן נושא מרתק. כפי מה שכתבתי פעם, אני הבן-אדם הכי מעניין עלי-אדמות.

1709168725772.png

דיברגנט חדש

Well-known member
זה גם נורא שאתם יודעים את זה ושדיברתי על זה. אני הכי לא הבן-אדם הזה שמספר, שמשוויץ, שמשתחצן, שמתגאה. זה רק מראה כמה קשה ואובססיבית הייתה הרדיפה אותי מתוך קנאה עזה של דיברגנט חדש (שרק בשרשור הזה ממש אנחנו יכולים לראות דוגמאות שלה) ונוספים, שהצלחתם להוציא ממני בן-אדם שאני כל-כך לא (רק אחר-כך אל תשכחו לטעון שאני שוויצר ושחצן, כן?).
אתה מספר, משוויץ, משתחצן ומתגאה בסיפורי ההזיות שלך, פשוט אינפנטיל שחסר לו צ'ומי |נחמה|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

זהו מקרה חריג כי הנ"ל פותח פוסטים על עצמו כל שני וחמישי, כך שאין בזה כל פסול.
מה שפסול זה האכלת ה-|טרול| אך עושים זאת מתוך אמפתיה למצבו העגום שנמצא במעצר בית (לא משטרתי) מפחד לפגוש אנשים.
אתה מספר, משוויץ, משתחצן ומתגאה בסיפורי ההזיות שלך, פשוט אינפנטיל שחסר לו צ'ומי |נחמה|
אוי, הקנאה, הקנאה.

ואיזה סיפורים בשביל לנסות ולהקל על האש המשתוללת בפראות בליבך. איזה סיפורים בשביל לנסות ולהקל על האש המשתוללת בפראות של קנאתך בי.

זה בטח שורף.

אלוורה?

7290102740376.jpg

כאמור בציטוט שלך אותי, וכפי מה שכתבתי למומחה, אני הכי לא הבן-אדם הזה שמספר, שמשוויץ, שמשתחצן, שמתגאה. כפי מה שכתבתי, הרדיפה הקשה, האובססיבית והחולנית אותי מתוך קנאה עזה, שלך (שרק בשרשור הזה ממש אנחנו יכולים לראות דוגמאות שלה) ונוספים, היא זאת שלרגעים נדירים מאוד הצליחה להוציא ממני בן-אדם שאני כל-כך לא.

שום סיפורי הזיות, כמו מאז ומתמיד, כל סיפוריי הם האמת לאמיתה. האמת הקשה והמכוערת, היא שאתה פשוט מקנא בי ונשרף חי מרוב קנאתך.

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
אוי, הקנאה, הקנאה.

ואיזה סיפורים בשביל לנסות ולהקל על האש המשתוללת בפראות בליבך. איזה סיפורים בשביל לנסות ולהקל על האש המשתוללת בפראות של קנאתך בי.

זה בטח שורף.

אלוורה?

צפה בקובץ המצורף 105048

כאמור בציטוט שלך אותי, וכפי מה שכתבתי למומחה, אני הכי לא הבן-אדם הזה שמספר, שמשוויץ, שמשתחצן, שמתגאה. כפי מה שכתבתי, הרדיפה הקשה, האובססיבית והחולנית אותי מתוך קנאה עזה, שלך (שרק בשרשור הזה ממש אנחנו יכולים לראות דוגמאות שלה) ונוספים, היא זאת שלרגעים נדירים מאוד הצליחה להוציא ממני בן-אדם שאני כל-כך לא.

שום סיפורי הזיות, כמו מאז ומתמיד, כל סיפוריי הם האמת לאמיתה. האמת הקשה והמכוערת, היא שאתה פשוט מקנא בי ונשרף חי מרוב קנאתך.
במוגבל המחמד שלי שלא נפרד מהאלוורה שלו? |נחמה|
ככה שזה שאתה אוטיסט בעל OCD |סיוע|

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מה שהשתנה, זה שבגיל 12, וזמן קצר לאחר שעברתי לחדר למעלה, שהיה ללא שימוש שנים רבות, הוצאתי פקודה חדשה שמעכשיו תולים את הכביסה למטה, וזה מה שהיה. אין שום קשר ליכולות החברתיות הגבוהות. כפרה, תפנים-ההורים שלי הם עושי דברי. הם מקשיבים לי כמעט בכל כמעט תמיד וללא ויכוחים.

לא. זה רומז שאין לי כסף משלי להשקיע. אני הרי לא עובד. הכסף שישנו הוא לא שלי, הוא של ההורים. מהדמי כיס אני חי ועושה דברים. מה אני אמור לעשות?
אוחח כמה שזה אומלל...

א. הלוא טענת שהוריך שומעים לך. "הם מקשיבים לי כמעט בכל כמעט תמיד וללא ויכוחים". אז למה לפתע הם נמנעים מלהקשיב לך, תוך שהם נמנעים מלהשקיע את עודפי הכספים שיש להם במניות הכי מוצלחות בעולם, באותן מניות שאתה תמיד חוזה כי ימריאו? או קיי. שלא ישקיעו את כל כספם. אבל לפחות חלק מכספם? למה גם זה לא קורה?
ומי אם לא הוריך, הם אלה שבאמת מכירים אותך הכי הכי טוב בעולם, והגאונות שנשפכת ממך ידועה להם כבר משמלאו לך 12 שנים?

ב. איך זה שאין לך כסף משלך להשקיע?
בוא. בוא. אחרי שגאוניותך החלה להתפרץ אחרי גיל 12, לא זכית לקבל "קצת" כספים במסיבת הבר מצווה שלך? [מי לא מקבל מתנות כספיות לבר מצווה]?
טוב נו. אופס. היית אז קטין, ואולי הוריך השקיעו עבור בנם הקטין את כספו ולכן לא יכולת לעשות בו כבשלך. זה בסדר.
אבל 5 שנים אחרי זה, ביום בהיר אחד, חגגת 18. אז מה? באותו יום, כשנהיית בגיר, לא יכולת למשוך את כספך? כי מה? הוא לא נרשם על שמך? והרי גם אילו נאלצת "לשבור תכנית חיסכון" עלובה, היית יכול להרוויח פי אלפי מונים ממה שהושקע בתכנית "סגורה" שהוריך פתחו עבורך. לא ככה?

או קיי. אז אולי אולי, הוריך סגרו תכנית על שמם, כי היו להם הוצאות על חגיגת הבר מצווה שלך, והם רצו לפצות את עצמם ולא לצ'פר אותך. גם זו אפשרות. והלוא מעולם לא נכנסתי לעובי הקורה ולא חקרתי מה עשו הוריך בכספים שאולי היו אמורים להיחסך עבורך וכן או לא נחסכו. אז עזוב. נניח שלא נחסכו.
אבל אתה הרי מקבל דמי כיס בסכום לא נמוך, בהתחשב גם בכך, שממילא הוריך מוציאים עבורך "קצת יותר" מה-3000 שאתה מקבל מדי חודש לידיך.
אז גם אם זה כך, יכולת להפריש מעשר מדי חודש, תוך שהיית מוותר על רכישת נעלי יוקרה לטובת העניין. כך היית מצליח להשיג 3,600 ש"ח בשנה ואולי אף יותר, והיית יכול להתחיל לרכוש בסכום קטן זה מניות, ולהוסיף עליהן עוד בשנה הבאה. והלוא תוך שנתיים היית כבר מכפיל את הסכום לפחות פי 100? אז עם זה כבר באמת שאפשר להמשיך הלאה בצורה נאותה ורווחית עד מאד.

אז בוא ותגלה לנו, מי עצר בעדך מלעשות זאת? והלוא כולם כאן יסכימו איתי, שרק יצר הבזבזנות השערורייתי שלך עצר זאת ממך.
אז אנא. אל תספר לנו עד כמה אתה גאון. כי רק מדבריך ניתן להסיק, שהיו לך יכולות ואתה נמנעת מלממשן! מסקנה??? >>>: אינך גאון כלל.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

בנאדם שנוסע ללא חגורת בטיחות הוא אחד מהשניים:
או שהוא שמן מאד, ואז החגורה אינה "נסגרת" עליו,
או שהוא נוסע ברכב שלא מותקנות בו חגורות בטיחות (דבר כמעט בלתי אפשרי בשנת 2024).
נו טוב.
אם רציתם גם אפשרות שלישית? אולי יש לו בעיית עור או בעיה פנימית חלילה, שלא מאפשרת לו ליצור לחץ חיצוני על רקמות כאלה או אחרות.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אני לא יודע מי זה מחפ שאתה כל הזמן כותב עליו
ראשי תיבות של שמי. אני מנסה להגיד לאנשים לא לקרוא לי ככה, אבל הרוב לא מקשיבים לי. השם הוא מאור. מלך אתר תפוז ומלך בכלל. הבן-אדם הכי פופולארי, נאהב, נערץ, נסגד בכל האתר. זה שהחזיר את האדמין, הביא לתיקון החיפוש ובאופן כללי הוא הן ישועתה והן תקומתה של תפוז. גאון עצום מימדים בעל טקסטים גאוניים ופורצי דרך במגוון תחומים. דמות צבעונית, ססגונית, מושכת, כריזמטית, ממגנטת וזוהרת. חכם. מוכשר. יפה תואר. צנוע. מצחיק. זה שכל יום גולשים מרובים פותחים עליו שרשורים מרובים ושכל שרשור עליו מקבל עשרות תגובות ואלפי צפיות. כל הזמן חוזה את העתיד. בין היתר מניות וסחורות שעלו לאחר מכן במאות ואלפי אחוזים, אסונות טבע, משברים כלכליים גלובאליים וביניהם את משבר 2022, תוצאות בחירות עוד מלפני שהמועמדים הכריזו בכלל על מועמדותם, זמני מוות של אנשים. כשהייתי בן 24 סופרמן ביקש ממני ללמד אותו איך עושים אלפי אחוזים בשנה והעביר מיליונים שלו ושל אחרים מנקודה לנקודה בהתאם להנחיותיי. כשהייתי בן 25 כבר התחילו לכתוב עליי דוקטורט. עבודותיי המדעיות והספרותיות הן החשובות ביותר שנכתבו מאז ומעולם, והיקפן נאמד במיליוני מילים, ועוד ועוד דברים.

אתה יודע, ככה "בקטנה" :rolleyes:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ראשי תיבות של שמי. אני מנסה להגיד לאנשים לא לקרוא לי ככה, אבל הרוב לא מקשיבים לי. השם הוא מאור. מלך אתר תפוז ומלך בכלל. הבן-אדם הכי פופולארי, נאהב, נערץ, נסגד בכל האתר. זה שהחזיר את האדמין, הביא לתיקון החיפוש ובאופן כללי הוא הן ישועתה והן תקומתה של תפוז. גאון עצום מימדים בעל טקסטים גאוניים ופורצי דרך במגוון תחומים. דמות צבעונית, ססגונית, מושכת, כריזמטית, ממגנטת וזוהרת. חכם. מוכשר. יפה תואר. צנוע. מצחיק. זה שכל יום גולשים מרובים פותחים עליו שרשורים מרובים ושכל שרשור עליו מקבל עשרות תגובות ואלפי צפיות. כל הזמן חוזה את העתיד. בין היתר מניות וסחורות שעלו לאחר מכן במאות ואלפי אחוזים, אסונות טבע, משברים כלכליים גלובאליים וביניהם את משבר 2022, תוצאות בחירות עוד מלפני שהמועמדים הכריזו בכלל על מועמדותם, זמני מוות של אנשים. כשהייתי בן 24 סופרמן ביקש ממני ללמד אותו איך עושים אלפי אחוזים בשנה והעביר מיליונים שלו ושל אחרים מנקודה לנקודה בהתאם להנחיותיי. כשהייתי בן 25 כבר התחילו לכתוב עליי דוקטורט. עבודותיי המדעיות והספרותיות הן החשובות ביותר שנכתבו מאז ומעולם, והיקפן נאמד במיליוני מילים, ועוד ועוד דברים.

אתה יודע, ככה "בקטנה" :rolleyes:
זה בדיוק מה שקורה כשמאכילים את הטרול. מאכילים והוא מתנפח, כי הוא מאמין שהוא ראוי לכל התהילה שנכתבת עליו.

אז בוא יא גבר. ספר לנו כמה שעות אתה משקיע מדי יום בכתיבה ריקה שכביכול מתארת את גאוניותך המתפרצת.
ואחרי שתחשב כמה שעות השקעת, צא וחשוב, מה היית יכול לעשות בכל הזמן המבוזבז הזה, אילו היית מעט יותר חרוץ והיית משקיע את אותו הזמן בעבודה, תוך שהיית חוסך לעצמך כסף כבר בגיל צעיר ובהיותך סטודנט ש"אמור להשקיע את זמנו בלימודים".

מצב
הנושא נעול.
למעלה