האם יש למישהי פרקים

adii1201

New member
AWWWW תודה../images/Emo24.gif

ואני יות רואה את מייקל ג'קסון אבל סבבה

דווקא בגלל שפליסיטי לא נראית כמו הכוכבת

הממוצעת בהוליווד זה מוסיף אותנתיות לדמות שלה ואני מרגישה שהכי אפשר להתחבר אליה בסדרה. כן, מצחיק וכייפי לראות את הגאוניות של ברי (שאני אישית משוגעת עליה), הערמומיות של גבי והטמטום של סוזן (ונוסיף גם את השיגעון של קתרין כדי שלא יגידו שהיא נשכחה
), אבל מבחינת חיבור אמיתי לדמות אני מסוגלת להתחבר רק ללינט. היא הכי מציאותית מכל הבחינות (אופי ומראה).

../images/Emo45.gif במיוחד בעונה 4

עם סיפור הסרטן והקרחת, וואלה אף אחת בחיים לא היתה עושה דבר כזה.

adii1201

New member
את יודעת שמארק שאל אותה

אם היא תהיה מוכנה לגלח את הראש והיא אמרה שבטח שכן ואז היא ישבה לצהריים עם אווה וניקולט וסיפרה להן על זה ושתיהן אמרו לה שהיא משוגעת ושהם עוד יקפצו קדימה בזמן (זה היה לפני עונה 5
) והיא תישאר בלי שיער ואז הן שיכנעו אותה לא לעשות את זה
(וטוב שכך
)

james p

New member
אוי בדיוק פספסת ביום....

אני זוכר ששאלתי אותו מי יפה על הפוסטר של עונה 4. אני לא יודע אם סתם מהמראה של לינט בסדרה הוא היה מתלהב. הוא לא רואה עקרות! הוא הצביע לי על שתיים. לא זוכר מי הייתה השנייה. אולי גבי. אני רק זוכר שהוא הצביע על לינט כי זה ממש הפליא אותי בזמנו. אידי היית נראית זנזונה מדי לטעמו או משהו כזה.

snavgm

New member
גברים נשים ודספרט- ההבדלים

כבר שירשרנו על זה- וכבר אמרתי שמדהים אותי- שכל הבעלים של החברות שלי- אלו שמודים שרואים דספרט- טוענים שרואים בגלל אידי או גבי (מנימוקי סקסיות וסקס אפיל ) או מקסימום בגלל סוזן-..אלו עם תיסמונת "להציל את הנסיכה השברירית במצוקה.." או האנורקסית.. (זה לא כולל את גברים הנחמדים והמפותחים של הפורום הזה). ואחד אפילו אמר לי בעונה 5 שעם גבי המוזנחת ואידי המחושמלת - אין למה לראות דספרט יותר! דמויות נשיות חזקות-פמניסטיות- עם עוצמה-כמו ברי לינט וקתרין- הן מודל חיקוי לנשים בעיקר..ולכמה גברים שיש להם מספיק בטחון עצמי להעריך נשים חזקות. (כמו בפורום הזה). אבל מה שמעניין אותי מי אלו הנשים שמתלהבות מגבי או סוזן- ומה זה אומר עליהן?!!?

גבי וסוזן

גבי היא הרבה יותר מפרצוף יפה. אולי אין לה השכלה מרשימה אבל היא חכמה מאוד (וערמומית) ואני אוהבת לראות את הפתרונות היצירתיים שלה (ובכלל של כל הבנות) לבעיות. יש לה מעטה של אגואיסטיות מוחלטת אבל בתוכה היא בן אדם ממש טוב. וסוזן, אפשר לחבב אותה מאוד כמו שאפשר לסלוד ממנה מאוד. יש אנשים כאלה. יש אנשים שיראו בשלומיאליות שלה משהו חמוד ויש שיראו בזה משהו מעצבן.

snavgm

New member
אז הן הפייבוריות שלך- גבי וסוזן?

סתם תוהה. לא שופטת. גבעי אכן ערמומית ועם חוכמת חיים. וסוזן חמודה בדרכה הקלאמזי אני אוהבת את כל הנשים בסידרה- כל אחת בדרכה מעניינת , אבל גבי וסוזן אבל הן בעיני לא מודל נשי להתחברות והזדהות. לינט לעומת זאת, ברי, קתרין ואפילו אנג'י - מרשימות .

לא ממש

אני הכי אוהבת את ברי ולינט. אבל חוץ מקתרין אני אוהבת בעיקרון את כולן. (את קתרין התחלתי לשנוא רק מאז שהיא השתגעה מהקטע עם מייק וסוזן. לפני זה היא הייתה בסדר, עכשיו היא רק מציקה.)

snavgm

New member
מסכימה איתך

לגמרי. גם אני מחוברת ללינט. וברי- אבל לא בעונות הראשות (ברי הלחוצה וה uptight אלא דווקא בעונות שהיא משתחררת- העונה הזו עם קרל אני מתה עליה! את קתרין נורא אהבתי בעונה 4. עונה 5 - עיצבן אותי מה עשו עם הדמות שלה- שהפכו אותה לכזו חלשלושה ותלויה במייק. והעונה הזו בכלל- מעצבן עם הטירוף הזה.\ אבל בניגוד אליך. אני מפרידה בין קתרין ודיינה- דיינה בעיני שחקנית מדהימה והתוספת הכי משמעותית לסידרה שחקנית שיכלו לעשות איתה פלאים (ומרק יודע את זה,)!! ולא סתם דיינה הייתה ה-בחירה ה-מקורית שלו לתפקיד ברי. הוא כתב את התפקיד עבורה, ורצה לתת לה בלי אודיישן- (בעוד שברי נבחנה שוב שוב עד שקיבלה) ןחיזר אחרי דיינה שלוש שנים עד שהסכימה לבוא לסידרה!! אז דיינה שחקנית מדהימה- הבעיה שלי זה עם מרק וצוות הכותבים- שנתנו לה תסריט מעאפן לעבוד איתו. ובעצם מעונה 5 - בסיפור היחיד שלה זה מייק ומייק. אין לה כל סטוריליין מעבר לזה. וזה מעצבן. וגם אותי הדמות של קתרין מעצבנת. ויותר מעצבן הבזבזוז של שחקנית כזו על תסריט עלוב כזה!!!

ברי

אהבתי אותה מההתחלה פשוט כי היא קרעה אותי מצחוק אם השמרנות והאיפוק שלה. זה לא אנושי
ובקשר לדיינה, דבר ראשון אני אדגיש שאני ממש לא שונאת את השחקנית. אני לא מכירה את ההיסטוריה של דיינה אז באמת אין לי איך להפריד בינה לבין קתרין, כי קתרין זה כל מה שאני מכירה בנוגע אליה. אני אאמין לך בדברייך על איכות המשחק שלה, וחבל באמת שנתנו לה סטוריליין שדי נקטע אחרי העלילה הראשונית שלה. אולי צריכים לעשות אותה המחליפה של אידי, אחרי שמייק עזב אותה והטראומה הנפשית שזה עשה לה שתתחיל להשתרלל
זה יכול להיות משעשע. בכל אופן הדמות שלה די סתמית עכשיו... חוץ מכמה צחוקים שהיא מכניסה לסדרה היא לא ממש מקדמת או ממלאה אותה, וחבל מכל הבחינות. ד"א אני לא יודעת אם הייתי אוהבת את ברי כ"כ אם דיינה הייתה עושה אותה, יש משהו מיוחד במרשה שאני אוהבת... אבל אולי כן הייתי אוהבת, עכשיו כבר אי אפשר לדעת

james p

New member
לי יש משהו לומר על הנשים האלה

בנוגע לסוזן: נשים יכולות לאהוב את סוזן. אמא שלי ממש אהבה את סוזן בעונה הראשונה כי היא הייתה נראית לה מתוקה ורומנטית ומסכונה כזאת. ואמא שלי היא דיי הטיפוס הנקבי הזה. בהמשך היא התאהבה בלינט. כך שיש נשים שהקטע המסכון ורומנטי והקומי הזה עושה להן את זה. שלא לדבר על המורה הג'ינג'ית. יש גם נשים כאלה.... בנוגע לגבי: ברור שיש מה לאהוב בה. היא אישה טובה עם טיפה ביץ' וספייס באישיות יפהפיה שלאורך הסדרה ראינו אותה מדוגמנית פלקטית הופכת לאישה עם הרבה אופי חכמה ויופי. היום אפשר לומר שהיא ממש פייבוריטית שלי. פעם כשהייתי ממלא את הקוויז של "איזו עקרת" הייתי תמיד יוצא לינט. פעם אחרונה שעשיתי את זה יצא לי גבי. בהתחלה הייתי בהלם. אני? גבי??? אבל כן אני גבי. היא אחלה גבר שבעולם! היא יפה והיא מתוקה והיא רגישה ואמאהית ואנוכית בצורה שמודעת לעצמה. (וכבר בעונה 2 ראינו כמה שהיא מודעת עד כאב לאנוכיות שלה) לדעתי היא אישה מדהימה. ולא יודע אם שמתם לב אבל גבי נשואה לאותו גבר מתחילת הסדרה! נכון היו להם גירושין באמצע, אבל בסופו של דבר האישה הזאת דיי נאמנה. היא לא שרלילה סתם. ובמיוחד מעונה 5 ו6 יוצא לנו לראות אותה יפהפיה אבל לדעתי יש לה יופי נשי יותר אלגנטי ואצילי יותר פחות פלקטי. בעיניי: גבי היא גרסה לטינית של סקרלט אוהרה במאה ה21!!!! הלו. מיי ניים איס ג'יימס אנד איי אם א גביהוליק...

טיי 1

New member
|וי| ( : ) ) גבי היא אמיתית, והיא לומדת

על עצמה תוך כדי, לפעמים דברים שאנחנו אולי ראינו אותם עוד לפניה. מכוכבת וואנה-בי אמריקאית, שחשבה שהחיים הם משהו שיגישו לה - היא הפכה למישהי שמתמודדת, ורואה שגם הדברים הכי בנאליים , אוטומטים ומתבקשים - הם עבודה. מדמות פלסטית , שהכי שיעממה אותי בעונות הראשונות . היא הופכת לדמות down to earth , שאפשר להתחיל להזדהות איתה. היא עדיין תהיה הגבי הקלילה, שלא תהיה לה בעייה לרושש את הארנק של בעלה , כי נראה לה רק טבעי שהוא יעבוד והיא תוציא כל מה שהרוויח על מעיל פרווה או שוחד לכומר, וככזו בחיים לא אוכל להרגיש חפיפה עם הדמות. אבל כמו כל הדמויות שהכי אטומות לנו, הכי לא נגישות , לעיתים הן נשברות , ואנחנו רואים סדק שדרכו פתאום אפשר להבין שגם הן כמונו, ובאותו רגע של חסד - פה נקודות החיבור שלנו איתן.

למעלה