האם יש למישהי פרקים

adii1201

New member
היי היי../images/Emo13.gif

קודם כל יש פה גם בנים
בכל מקרה, מה זה העונות האחרונות? מאיזו עונה והאם את מחפשת להוריד או לשכור או לקנות?

james p

New member
כן יש איזה מין סטריאוטיפ מזעזע כזה

ש"עקרות זו סדרה של בנות" אני בספק אם הרייטינג הגדול שהיא מקבלת {והיא בטופ 10 כפי שהבאתי למעלה} מגיע מנשים (והומואים) בלבד!!

../images/Emo45.gif שמעתי פעם איפשהו

אולי בראיון של דיינה, שאנחנו צריכים להתפלא שיש גם מס' גדול של גברים שצופים בסדרה. וזה בעיקר בגלל אווה או פעם בגלל ניקולט.

james p

New member
או בגלל שכל השנים בסדרה מהממות

יש כאלה שחולים על טרי הצ'ר עם הגוף האנורקסי שלה. ופעם הראתי לחבר שלי אחד את הפוסטר של עונה 4 ושאלתי אותו מי הכי יפה והוא הצביע לי על פליסיטי. מיותר לומר שהייתי בהלם. חוץ מזה מרשה סקסית אחושילינג. ומי שלא מסכיםש יראה שוב פעם את הפרקים האחרונים.

אני מסכימה איתך!

אבל יש יופי ויש סקס אפיל. לצערי, מחפשים את הכוסיות יותר, מי שמתלבשת הכי חשוף ומתאפרת הכי יפה. מיותר לומר שברי ולינט מהממת

נכון

את הסקסיות של מרשה ראו עוד בעונה הראשונה כשברי הפתיעה את רקס עם חזייה ותחתונים
ופליסיטי, רוב הזמן אי אפשר כ"כ לראות עליה כי היא לובשת בגדים די גבריים
, אבל כשהיא לובשת את החליפות האלה, אךךך היא חתיכה
אני ואמא שלי כל הזמן אומרות את זה. וטרי אכן רזה מידי. היא הייתה מהממת בלויס וקלארק, חבל שהשתנתה

adii1201

New member
היא הכי חתיכה כשהיא לא לובשת כלום../images/Emo6.gif

*טוב רגע זו רק אני* לא אבל ברצינות, הם ממש מלבישים אותה יפה העונה והכי טוב לראות איך פליסיטי נראית באמת כשהיא בראיונות ובשטיח האדום וכו' ולא בדספרט! היא היחידה שמוכנה להיראות כמו זבל במשך פאקינג 4 עונות

adii1201

New member
זה נכון אבל תתפלאי!

אני לא מאמינה שהאחרות היו מוכנות! גם היה פרק אחד בעונה 1 או 2 או 3 (שכחתי
) שלינט מדברת עם טום ותוך כדי היא מורידה את האיפור- פליסיטי באמת הורידה את האיפור והיא נשארה בלי איפור בכלל! אפחת מהן לא הייתה מעיזה לעשות את זה!

adii1201

New member
איפה חבר שלך?../images/Emo99.gif

הוא פנוי? הוא לא התחתן?? אם התשובות להכל הן כן תגיד לו שאני מוכנה להתחתן איתו כאן ועכשיו
אני חייבת לציין, שאפילו אני בתור מעריצה של פליסיטי, לא חושבת שהיא הכי יפה שם
גבי הכי כוסת, סקסית ויפה ומרשה מהממת לדעתי (לא סקסית, יפה!!!) ודווקא פליסיטי הכי רגילה יחסית מבין כולן (טרי מכוערת לדעתי בגלל זה היא לא נכנסה למשוואה
) אבל א' היא בלונדינית עם עיניים כחולות (מהממות
) וזו חולשה שלי
וב' יש בה משהו, כמו שביל אמר, שהיא אישה

snavgm

New member
סליחה, ומה עם קתרין? מה זה ההתעלמות הזו?

בכל דרוג הסקס והיופי- העלמת אותה לגמרי. למה התעלמות הזו- למה ??....??? קתרין- דיינה הרי כ"כ מהממת אפילו בגיל 53- יפה, מדהימה עם יופי מרשים ועוצמתי. ולגבי השאר- גבי סקסית למדי, מרשה ממש לא הטעם שלי -אפשר לראות שיש כאלו שיראו אותה כיפה ןמאז קרל- יש בה גם סקסיות מרשימה ומפתיעה.. טרי-סוזן ממש לא מכוערת. סליחה יקירתי- יש בה יופי, גם אם את שונאת אותה.. ופליסטי הכי פחות יפה בסטנדרים של יופי הוליוודי- מה לעשות- אבל היא עוצמתית ומרשימה. ואני הכי מתחברת אליה כלינט הדמות.

adii1201

New member
את צודקת, שכחתי ממנה../images/Emo6.gif

אני רגילה שהן הראשיות
קת'רין אכן נראית טוב אבל לא הייתי קוראת לה ביוטי *לא לסקול
* אני חושבת שלגיל שלה היא נראית מעולה!!!! יאק טרי ממש מכוערת
כמו שציינתי, מייקל ג'קסון
וזה מה שאני אמרתי
יש בה משהו אמיתי יותר ולא הוליוודי...

snavgm

New member
טוב.. סולחת לך. הפעם..../images/Emo8.gif

כי את חמודה, ואני אוהבת אותך אבל לא לשכוח אותה בעתיד בבקשה..
אז את לא חושבת שדיינה יפה? היא גם לא יופי הוליוודי קלאסי (גבי או סוזן) אבל יופי עם אופי. ועוצמה. מיקל ג'קסון אהבתי.

adii1201

New member
AWWWW|מסמיק|../images/Emo99.gif

אני לא נוטה לשכוח אותה
באמת שלא!!!! מבטיחה שזו הייתה פעם ראשונה ואחרונה! ובינתיים קבלי ממני
וגם
ואפילו
! אני לא חושבת שהיא מכוערת או משהו, שלא תביני אותי לא נכון. היא פשוט לא הטעם שלי
אבל היא ללא ספק נראית מעולה במיוחד בהתחשב בגיל שלה... היא הכי מייקל ג'קסון!!!!! תראי
: http://i.imagehost.org/0360/Untitled-1.jpg גם קצת דנה אינטרנשיונל|חושב| אם את לא רואה את זה, בדיקת ראיה!!!

snavgm

New member
ה-ר-ג-ת אותי עכשיו!!!!../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

עם שתי התמונות האלו- ממש נקרעתי פה.. ממש לא הבנתי מאיפה הבאת את המייקל ג'קסון.. אבל אחרי ההשואה המעודנת הזו What can I say???!!I יש משהו..בדברייך.. רק שלא תשלחי אותי לבדיקת ראיה.. מאיפה הבאת תמונה כ"כ מזעזת של טרי? מה את פותחת אוספת לתמונות מזעזעות שלה? טעם זה דבר אישי. מקובל. אני גם לא חושבת שדיינה יפיפיה. ממש לא! יש בה משהו רגיל כזה. אבל יש בה לטעמי -משהו סקסי ומיוחד. איזה כריזמה ..אנרגיה מיוחדת .קשה להסביר. לא כ"כ בדספרט. אבל בצ'יינה ביץ' בפסדינה. בסרטים שלה היא עושה לי משהו ביג טיים. לאו דווקא ביופי נטו- אם כי בצ'ארם שלה. ולא להסמיק- אפשר לקבל מחמאות. זה לא כואב.
וגם-

adii1201

New member
נשבעת ביקר לי שלא חיפשתי תמונה מזעזעת!

ככה היא נראית!!!!! אני לא עשיתי אותה מכוערת! ואני לא אוספת תמוות שלה בכלל
זו בדיוק הטענה שלי אבל, שבכל הפוטושוטים שלה דופקים עליה מלא פוטושופ ואז היא כביכול נראית טוב אבל היא ממש לא! זו תמונה מהשטיח האדום, אוריגינל, מהגולדן גלובס אני חושבת מתישהו... היא ממש מכוערת~!!! אני באמת לא מבינה מה כולם מוצאים בה!!!
אני שמחה שגרמתי לך לצחוק אבל
נכון אמרת את זה יפה
לא אבל גם בצילומים שלה היא משדרת סקס אפיל כזה...
כמו פליסטי
אני עדיין מסמיקה

למעלה