האם יש למישהו מידע אמין ומדוייק על

מצב
הנושא נעול.

wakshlak

New member
באמת? קו ישיר לוד-נתב"ג?

סה"כ נכון מאד חסר תיקון קטן
הקו מאשדוד רחובות יתחיל לנסוע מלוד דרך נתב"ג ב2006 פעם בשעה.
באמת? קו ישיר לוד-נתב"ג?
כלומר כאשר הקו יפתח יהיה מעבר מהדרום (כולל באר שבע) לנתב"ג בלי הצורך להגיע לתל אביב ולהחליף רכבות? האם זה אומר שבכדי להגיע מרחובות לתל אביב יהיו חייבים לעבור דרך נתב"ג או שזה יהיה רק ברכבת אחת בשעה? זה מצויין!

ees

New member
זה פורסם בכל כלי תקשורת וזה קורה

באמת? קו ישיר לוד-נתב"ג?
כלומר כאשר הקו יפתח יהיה מעבר מהדרום (כולל באר שבע) לנתב"ג בלי הצורך להגיע לתל אביב ולהחליף רכבות? האם זה אומר שבכדי להגיע מרחובות לתל אביב יהיו חייבים לעבור דרך נתב"ג או שזה יהיה רק ברכבת אחת בשעה? זה מצויין!
זה פורסם בכל כלי תקשורת וזה קורה באפריל 2006 . תדירות פעם בשעה ותמשיך לת"א. כל שאר הרכבות בגלל קיצור הדרך והזמן ישר מלוד לת"א.

wakshlak

New member
מצויין! זה יכפיל משתמשי ת.נתב"ג...

זה פורסם בכל כלי תקשורת וזה קורה באפריל 2006 . תדירות פעם בשעה ותמשיך לת"א. כל שאר הרכבות בגלל קיצור הדרך והזמן ישר מלוד לת"א.
מצויין! זה יכפיל משתמשי ת.נתב"ג...
זה יכפיל לפי דעתי את כמות המשתמשים בתחנת נתב"ג. (אולי לא יכפיל, אך בוודאי יגדיל את כמות הנוסעים).

ees

New member
תוסיף על קו ראשונים ת"א את תחנת

האם יש למישהו מידע אמין ומדוייק על
תוכנית החומש הבאה של רכבת ישראל
תוסיף על קו ראשונים ת"א את תחנת גני אביב בלוד קיימת מסילה רק מוספים רציפים אתה יכול לראות את המכרז באתר הרכבת.

wakshlak

New member
בין תחנת לוד לראשונים?

תוסיף על קו ראשונים ת"א את תחנת גני אביב בלוד קיימת מסילה רק מוספים רציפים אתה יכול לראות את המכרז באתר הרכבת.
בין תחנת לוד לראשונים?

wakshlak

New member
אמרתם לי דברים סותרים...

לא, בין ת"א ללוד. ולדעתי לא יבנו
אותה בקרוב. התחנה הזאת נדחית כבר שנים.
אמרתם לי דברים סותרים...
כרגע העלתי מפה כזה בנוי בין לוד לראשונים... אז זה לפני או אחרי לוד (לכיוון ראשונים).

ees

New member
תשובה :התחנה בין ת"א ללוד וגם

אמרתם לי דברים סותרים...
כרגע העלתי מפה כזה בנוי בין לוד לראשונים... אז זה לפני או אחרי לוד (לכיוון ראשונים).
תיקון . תשובה :התחנה בין ת"א ללוד יצא מכרז והתחנה תהייה מוכנה באפריל 2006 פחות משנה. התחנה היא סה"כ שני רציפים פשוטים כמו בכפר חב"ד.

ees

New member
למי שמפקפק אז הנה ההוכחה

תיקון . תשובה :התחנה בין ת"א ללוד יצא מכרז והתחנה תהייה מוכנה באפריל 2006 פחות משנה. התחנה היא סה"כ שני רציפים פשוטים כמו בכפר חב"ד.
למי שמפקפק אז הנה ההוכחה
כנסו לאתר רכבת ישראל יצא מכרז ומתום המכרז חצי שנה היא מוכנה ושוב נותר להוסיף שני רציפים +מעבר.

מכרז לתחנת הרכבת גני אביב

למי שמפקפק אז הנה ההוכחה
כנסו לאתר רכבת ישראל יצא מכרז ומתום המכרז חצי שנה היא מוכנה ושוב נותר להוסיף שני רציפים +מעבר.
למרות שהיתי נורא רוצה שהתחנה תקום, אני כבר לא מתיחס ברצינות למכרז הזה. לכל מי שלא עוקב אחרי יציאת מכרזים של רכבת ישראל- המכרז להקמת התחנה הזו יוצא כבר בפעם השלישית! ברצינות. לפני כמה שנים היה אפילו טקס להנחת אבן פינה של התחנה והוצב שלט.. מאז, אין זכר, לא לתחנה והשלט הוסר.. רק הזמן יראה אם הפעם זה רציני או ששוב פעם, זה עוד מכרז סרק..

bernuli

New member
וואלה? אני זוכר לפני שנה וחצי

למרות שהיתי נורא רוצה שהתחנה תקום, אני כבר לא מתיחס ברצינות למכרז הזה. לכל מי שלא עוקב אחרי יציאת מכרזים של רכבת ישראל- המכרז להקמת התחנה הזו יוצא כבר בפעם השלישית! ברצינות. לפני כמה שנים היה אפילו טקס להנחת אבן פינה של התחנה והוצב שלט.. מאז, אין זכר, לא לתחנה והשלט הוסר.. רק הזמן יראה אם הפעם זה רציני או ששוב פעם, זה עוד מכרז סרק..
וואלה? אני זוכר לפני שנה וחצי
הייתי בסיור קבלנים לבניית התחנה הזו....

bernuli

New member
וואלה, אני זוכר שלפני שנה וחצי

וואלה, אני זוכר שלפני שנה וחצי
הייתי בסיור קבלנים לבניית התחנה הזו...

ManInBlack86

New member
תחנת גני אביב

אמרתם לי דברים סותרים...
תחנת גני אביב
נמצאת בין ת"א ללוד, דרומית לכפר חב"ד. ותחנת ראשל"צ מערב תהיה כהמשך לקו החוף - והיא תהיה תחנת הקישור לרכבות לאשדוד. החיבור בין ראשל"צ מערב לראשונים לא יהיה בתוכנית החומש הנוכחית.

wakshlak

New member
מפת 2009, גרסה שלישית...

מפת 2009, גרסה שלישית...
את תחנת גני אביב מחקתי כי אם היא צפונית ללוד, כרגע אין מקום במפה בשבילה...

urilei

New member
זה כן הופך את זה לנכון

העובדה שבמפה של ר"י זה לא מופיע
זה עדיין לא הופך את זה לנכון.
זה כן הופך את זה לנכון
זו מפה לוגית של קווי נוסעים, ואין שום סיבה שזה יהיה מחובר כדי שאף אחד לא יבין מזה שאפשר להחליף רכבות ברמלה

fireman

New member
זה לא נכון

זה כן הופך את זה לנכון
זו מפה לוגית של קווי נוסעים, ואין שום סיבה שזה יהיה מחובר כדי שאף אחד לא יבין מזה שאפשר להחליף רכבות ברמלה
זה לא נכון
ואני אמשיך להתעקש שזה לא נכון כי מקצת הרכבות ל\מבאר שבע עוצרות ברמלה...ולפי המפה הזאת הדבר בלתי אפשרי הנוסעים לא צריכים להבין כלום מזה כי תחנות מעבר מסומנות במסגרת לרוחב ולכן רמלה לא צריכה להיות מקום לבלבול.

מצב
הנושא נעול.
למעלה