האם זה יהיה הטרלול הבא של בנט? 🤢

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מה אם אני מוכן להשתיל ליד הרקטום ?
ככה מי שרוצה לראות תו ירוק יצטרך לנשק לי .
נו.. אז מזמן כבר אמרו שהחיסון יכיל שבב. במקרה זה, השבב לא יוחדר באמצעות החיסון, אבל כן@ הוא בכל זאת יוחדר.
מה שבאמת עצוב, זה שהסופר הידוע נפתלון בר ששת, מאמץ כעת את כל הרע שקודמו לא הספיק ליישם.
אז מילא: קודמו הכיר הרבה פחות את התנהגותו של מחולל המחלה, והוא גם הצליח (לכאורה) ליישם תקופות של סגר בזמנים שתאמו לזמני התנהלות המשפט שלו. כך לפחות היו מי שפירשו זאת כנגדו.
גם הפרסונות שליוו את החדרת התודעה לציבור לא ממש ידעו כיצד יש לעשות זאת, והאווירה שהם השרו בקרב התושבים הייתה קשה ומעוררת דכדוך.
אבל כעת, התבשרנו שזכינו לקבל ממשלת שינוי.
ומה השתנה? האם זה רק נדמה לי, שרק הפרסונות השתנו, אבל הבסיס נותר "אותו דבר" וגרוע מכך?

DANIAVNI

Well-known member
נו.. אז מזמן כבר אמרו שהחיסון יכיל שבב. במקרה זה, השבב לא יוחדר באמצעות החיסון, אבל כן@ הוא בכל זאת יוחדר.
מה שבאמת עצוב, זה שהסופר הידוע נפתלון בר ששת, מאמץ כעת את כל הרע שקודמו לא הספיק ליישם.
אז מילא: קודמו הכיר הרבה פחות את התנהגותו של מחולל המחלה, והוא גם הצליח (לכאורה) ליישם תקופות של סגר בזמנים שתאמו לזמני התנהלות המשפט שלו. כך לפחות היו מי שפירשו זאת כנגדו.
גם הפרסונות שליוו את החדרת התודעה לציבור לא ממש ידעו כיצד יש לעשות זאת, והאווירה שהם השרו בקרב התושבים הייתה קשה ומעוררת דכדוך.
אבל כעת, התבשרנו שזכינו לקבל ממשלת שינוי.
ומה השתנה? האם זה רק נדמה לי, שרק הפרסונות השתנו, אבל הבסיס נותר "אותו דבר" וגרוע מכך?
בערבית אומרים: זעלבע דרעק מיט א נאייע דקורצייע

Harrington

Well-known member
מנהל
בוא תסביר מה פייק בכתבה בעיתון?
קשה לך לראות שהכפיית חיסונים ורמיסת האזרח מתממשת למרות שסברת שלא ייתכן הדבר?
למה שיהיה לי קשה משהו לראות שלא ניתן לראותו בעולם העובדות, האמת והמציאות? צר לי, אך איני מסתובב עם משקפי הפנזטיה שאתה מעלה איתה את שרשורי הפייק הללו.

דיברגנט חדש

Well-known member
למה שיהיה לי קשה משהו לראות שלא ניתן לראותו בעולם העובדות, האמת והמציאות? צר לי, אך איני מסתובב עם משקפי הפנזטיה שאתה מעלה איתה את שרשורי הפייק הללו.
דווקא נראה לי שאתה חי בללה-לנד, מדמיין דברים ולא מוכן לראות שהדברים הם לא כמו שדימיינת, אך למה לבלבל אותך עם עובדות?

הם לקחו את הרעיון מסדרה ב-|טי-וי| שנקראת רצף הזמן.
בפרק הראשון רואים שהרעים בצד התאגידים והטובים בצד לתת את הכוח לממשלה כי ויתרו על החופש.

ורואים שהרסו את הביניין (יענו התאומים) - יענו הטובים הם דמוקרטים שמנסים להפיל את הרפובליקאים שבעד התאגידים.

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
בפרק הראשון רואים שהרעים בצד התאגידים והטובים בצד לתת את הכוח לממשלה כי ויתרו על החופש.

ורואים שהרסו את הביניין (יענו התאומים) - יענו הטובים הם דמוקרטים שמנסים להפיל את הרפובליקאים שבעד התאגידים.

סדרה מעולה!

דיברגנט חדש

Well-known member
ניסיתי לראות אותה לפי הרבה זמן ולא אהבתי כי כעסתי על המניפולציה הפוליטית שעשו,עכשיו נראה לי שאני יותר מתחבר.
תתעלם מהצד הפוליטי ותתרכז בשוטרת שחזרה אחורה בזמן מתקשרת עם אלק סדלר שהמציא את הטכנולוגיה.

תתעלם מהצד הפוליטי ותתרכז בשוטרת שחזרה אחורה בזמן מתקשרת עם אלק סדלר שהמציא את הטכנולוגיה.
בזמנו זה היה עוד חם עם התאומים עכשיו יש צרות יותר גדולות והקטע הפוליטי שם לא ממש רלוונטי כבר לפחות

לא בצורה אקוטית.

בקיצור היא כוסית ואני ממשיך לראות.

למעלה