האם הא-מיניות שלכם מוחלטת ?

• פותח הנושא RieM
  • פורסם בתאריך

inbardaf

New member
אני דווקא מאוד שייכת לפורום ../images/Emo9.gif

אני אפילו אדומה..
התכוונתי שהדיון הזה לא שייך לפורום.. אבל נהנתי להשתפך קצת
והניגודים האלו, הם המתח הרגיל שבין הרצון בבן-זוג ובין הרצון לשמור על עצמיותך. צריך למצוא את האיזון ואני עדיין קצת במטוטלת. אבל דרכם של מטוטלות לדעוך לאט לאט ואני כבר מרגישה את תחילתו של האיזון

inbardaf

New member
ולגבי השריטות..

שברתי יד, שברתי רגל, התגלגלתי לא פעם במדרגות (פעם אחת היתה בהריון מתקדם
) ידעתי שפע של שריטות פיזיות. אבל הם מגלידים כימעט לחלוטין. (גם אם נשארות קצת צלקות) השריטות הנפשיות, קשות יותר לריפוי והם אלו שבעיקר מעיקות עלי. אבל גם אליהם נתגבר.
ואתה מוזמן לכאן תמיד.

inbardaf

New member
בעיה..

ככה זה כשאתה גדל מגיל אפס בלי תמיכה ואהבה ומסתובב כילד עם ההרגשה שגם אם תעלם, אף אחד לא ישים לב עד שיעברו כמה ימים טובים... אל תחפש הגיון. שריטות ילדות שמנסות להגליד - זה הכל. לשמחתי יש לי חברים והם עוטפים ואוהבים וחיי עמוסים. ועדיין הריקנות אוכלת... זה לא הנשיאה הפיזית במטלות החיים (אם כי גם זה נחמד
), כי את זה היה לי בצורה מאוד טובה עם הגרוש שלי. זה הנשיאה הנפשית של החיים. זה לחזור הביתה אחרי יום מתיש ולדעת שמישהוא שאוהב אותי מחכה לי בבית ומקבל אותי בחיבוק. זה לדעת, שלא חשוב באיזו שעה עצוב לי ואם התעוררתי מסיוט באמצע הלילה, יהיה שם מישהוא לצידי לעטוף. עזוב.. זה לא שייך לפורום.

inbardaf

New member
תפוז הדפוקים האלה... ../images/Emo46.gif מיסטיק - אני מרשה לך

למחוק הודעה אחת..

inbardaf

New member
כזאת אני (ולא היה נדמה לך שאני עצובה ../images/Emo7.gif)

אבל אני גם שמחה
כי, כזו אני: מבול / ביצוע, מילים ולחן: קרן פלס כזאת אני חולפת רגע חושפת ושנייה אחר כך שוב נשטפת אל השגרה הזמן נהיה קצר אז אני חוטפת כמה שרק אפשר וטוב לי. כזאת אני עוצרת רגע נשברת ושנייה אחר כך משחררת כבר לא הייתה לי הגנה והנה מסתמן בי כוח לכעוס עלי הרבה אבל בסוף לסלוח. לא בסכינים ולא באגרוף המסתובב, שלפו עלי מילים, לימדו אותי מה זה באמת כאב, עכשיו שקט, עכשיו התאחה הלב וטוב לי. מישהו אמר כל השירים אותו דבר סוגדים לאהבה ולא מדברים על כל השאר והנה מסתמן בי כוח, שורה אחת ריקה, סיכוי נוסף לבטוח גם השקיעה רק נחה ותשוב לזרוח. כשירד מבול על הרחוב אני אהיה לי גג לשמור אותי קרוב בחורף מתרחב ברחובות צרים אני אהיה לי אש מאנשים קרים. הרבה מילים אמרתי אבל התכוונתי למעט נראה שאהבה אוהבת לחנוק אותי בבת אחת אני בחופש יש לי אותי לאט וטוב לי. וילדות חולפת ומלטפת את הראש ממציאות שחושפת ציפורנים לתלוש והנה מסתמן בי כוח לזכור אותך הרבה, אבל בסוף לשכוח כי לא בך החום אליו אשוב לברוח. כשירד מבול על הרחוב... כי כזאת אני חולפת רגע חושפת ושנייה אחר כך שוב נשאבת אל השגרה הזמן נהיה קצר אז אני חוטפת, כמה שרק אפשר וטוב לי, טוב לי, טוב לי... אני אהיה לי אש מאנשים קרים, אש מאנשים קרים שמקפיאים עמוק וכמה הם שקופים אשמור עלי ממבטים טורפים מכל פינה חדה מכל חיוך סתמי אני אהיה לי בית לעצמי. מלחש הקנאה מיום כבד, רודף שינה ממלחמות קהות שמקפיאות לי את הלב שהתקשה מרוב שהוא אוהב. מדוחק הכבישים, מבני אדם טיפשים שכבה אחר שכבה לכאוב ולפרק אני אהיה לי שיר מפחד משתק. כזאת אני חולפת רגע חושפת ושנייה אחר כך שוב נשטפת אל השגרה הזמן נהיה קצר אז אני חוטפת, כמה שרק אפשר וטוב לי...

RieM

New member
את פשוט מלאת ניגודים כרימון ../images/Emo6.gif

אך מאד מאד רומנטית.

amb2

New member
שורש הבעיה

צריך לבוא לכיוון פיתרון בצורת שימחה ולאבצורת דיכאון כי זה ישיג תוצאה הפוכה. יום נעים

RieM

New member
לדעתי לא רק שמחה

אם כי אין ספק שזה מרכיב חשוב בחיי היומיום, אלא גם מודעות לעצמם ולקורה סביבם. כמה אנשים ראית שלא מחוברים לרצונות שלהם ורוב העשיה שלהם נגזרת מציפיות החברה והתדמית שהם דואגים לתחזק ?

amb2

New member
אני לענות לך בכיף

לחיות זה אומר לא לעשות דברים רק כי נידמה לאחרים שזה טוב בשבילך. ולא לעשות דברים כי הם מקובלים חברתית. ליחיות לפי מה שטוב לך ולא טוב למי שלידך שאולי חושב שיהיה לך טוב בדרך שלו.. כל היתנהגות כזו מבחינתך תהיה בזבוז חיים נטו. אחלה יום לך

RieM

New member
אני בעד הגישה

פעם אמא שלי, תוך כדי שיחה, אמרה לי שהדבר הכי יקר עלי אדמות הוא - זמן ! זמן שחלף לא ישוב עוד לעולם. ולכן צריך לנצל כל יום, כל רגע וכל דקה, כי אי אפשר לעצור את מחוגי השעון. הרבה אנשים משקיעים חיים שלמים בכדי לרצות אנשים אחרים, עד שיום אחד הם מתעוררים ותופסים את הראש ... אבל אז לפעמים כבר מאוחר מדי. אני יודע שחלק מהדברים שאמרתי הם די קלישאתיים אפילו אם הם נשמעים יפה, אבל הם בהחלט משקפים ברמה כזו או אחרת את הלך רוחי בעת האחרונה. אולי יום אחד אם אצליח להתעורר, אחזור עם תובנות עמוקות יותר ... אבל בינתיים אני משתדל להשקיע את האנרגיה שלי בכיוונים הרצויים. (עד כמה שאני מצליח בכך ..)

amb2

New member
יש המון דוגמאות

אבל אסור לך לשכוח את התכלית שלא משנה מה שתעשה אתה צריך להיות מאושר בחיים אחרת אתה מבזבז זמן יקר.

snoopytush

New member
לא חפירה ולא נעליים נהניתי מכל רגע!../images/Emo13.gif

הייתי עונה לך באריכות אבל אני לומדת עד שמונה היום
מצחיק שדווקא את שלא סיפרת לאחרים כלום בחברותך איתי הכרנו דווקא ובעיקר דרך הדברים הכואבים והאישיים וזה מזכיר לי שאמרתי לך שאני לא יודעת להיות בחברות של כייף רק ביחסים עמוקים. זה באמת מסביר כמה דברים בקשר לשיחתינו היום.... אסביר לך בהזדמנות. אתיודעת לנתח אותי כל כך טןב אני מרגישה שאני מתחילה להבין איך לנתח אותך. יום טוב קדידה

inbardaf

New member
קדידה? מה זה עוד מילה שלמדת ממשהיא?

כמו שכתבתי - היום אני לא במקום הזה. היום אני במקום הפוך. מקום ששופך ומספר יותר מידי. מקווה להגיע לאיזון בקרוב......

amb2

New member
אוייי...איזה תשובה ארוכה עינבר

מישפט מסכם אחד...אם אין אני לי מי לי..זהו...חחחח כל הסיפור הארוך מתחיל וניגמר בזה אם אין לבן אדם את עצמו לא יהיה לו יותר מדיי בחיים בטח ובטח לא תהיה לאחד כזה זוגיות ואז ברגע שייש לך את עצמך גם לא תהיה לך שום ריקנות אם אתה לא מאושר בכל רגע שעובר אתה פשוט מכלה את זמנך לריק!

amb2

New member
כשאני לעצמי?

מי שאוהב את עצמו ומסתדר עם עצמו טוב ונוח יוכל אח"כ לאהוב אחרים. מי שלא מודע לעצמו יהיו לו המון מריבות מיותרות עם אנשים אחרים. כשלאנשים אין קשר טוב עם עצמם וכשהם לא אוהבים את עצמם הם לא יצליחו להיות עם עוד בן אדם במצב של קירבה אם לאדם לא נוח ונחמד להיות עם עצמו אז איך למישהו אחר יהיה נוח וטוב להיות איתו?? תיקראי בין השורות זו חיים.

למעלה