האם אתם מכינים פריסת שנתית????

נירה63

New member
האם אתם מכינים פריסת שנתית????

למי יש או יכול לתת יד ולעזור לי בהכנת פריסה שנתית במולדת לכיתה ב', זו הפעם הראשונה שאני מלמדת מולדת בכיתה ב'. החומר הנלמד הוא מהספר איש איש ומשפחתו. תודה מראש לכולם.

m d m

New member
../images/Emo53.gif../images/Emo92.gifגם אני זקוקה ל...

פריסות שנתיות בכל המקצועותתתתתתתתת (חשבון,תורה,מולדת,מדעים,שפה...) לכיתה ב'. המפקחת אמורה להגיע לביקוררררררר ואני בפעם הראשונה מלמדת בכיתה ב'. היא רוצה לראות תיק כיתה מסודר כולל פריסות שנתיות, תכנון עבודה אישית שלי כמורה, תכנון שנתי לפעילויות חברתיות וןעוד. עזרו לי בבקשהההההההההה מיכל

שולחת את תכנית לימודים בעיברית

משנת תשס"ב לפני שיצאה התכנית החדשה. מקווה שיעזור. רונית

מצרפת תכנית לימודים בתורה

מתשס"ב לפני שיצאה התכנית החדשה. נעזרתי בטיוטה שנכתבה (תכנית נסיונית). תהנו רונית

האם אתן מעבירות אבחונים בהבנת הנקרא

אם כן האם תוכלו לשלוח דוגמאות? אני צריכה דוגמאות לאבחונים לכתות ב' ו ג' לתחילת השנה. תודה רונית

naomi76

New member
קיים ספר

קיים ספר אבחונים של אסתר טוב-לי, אני לא זוכרת את השם המדוייק אבל שם תמצאי כל מה שאת צריכה נעמי

חן Y

New member
האם הספר הוא ברוח

התכנית החדשה של כשורי השפה? אצלינו מקפידים שהמיומנויות יבואו לידי ביטוי באיבחון. ניבדקת יכולתם של התלמידים להצביע על הדמויות המופיעות בספור, לפרט מה היתה הבעיה , שיחזור של הסיפור וכדומה...

מייקי12

New member
יש לי חומר רב

יש לי חומר רב אינני יודעת כיצד להעביר לכם אותו שבת שלום

מייקי , האם החומר קיים אצלך במחשב?

אם כן, יש שלוש דרכים 1. להעלות כאן קובץ קובץ..בדיוק כמו שאת מעלה קובץ בדוא"ל (בתחתית ההודעה יש מקום למשלוח קבצים) 2. להעלות למאגר שלנו ל- קבצים שהועלו על ידי משתתפים שם את בוחרת את התיקייה המתאימה ומעלה את הקבצים בשני המקרים האלה אודי או אני נעביר למקום הקבע, במאגר. 3. לשלוח לדוא"ל שלי ואני אעלה ישירות למקום הקבע במאגר ואשאיר הודעה וקישור כאן בפורום מחכים לחומר הרב שלך...,

איבחון קריאה וכתיבה

רונית שבת שלום! שנה שעברה קניתי במכללת אורנים בטבעון ספר מצויין של נטע .גויעל.ל "אבחון קריאה וכתיבה" אני ממליצה אם את יכולה להזמין . רונית

תודה רונית

האם מספר הטלפון להזמנות כתוב על הספר? אם כן אנא שילחי לי. תודה רונית ביבס

למעלה